Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • bask-et napisał/a komentarz do Właściciel mistrza Polski: Droga do wymarzonego złota. Przyszłość? Mamy jeszcze trzy biegi do wrzucenia! [WYWIAD]

  @szurszacz: a we Włocławku jaki ból... Aż dupsko boli.... Buahahaha

 • bask-et lubi Komentarz

  Czy to prawda, że w przyszłym sezonie wszystkie mecze będziemy grali u siebie? nie tylko PlayOff, ale również w sezonie zasadniczym? Czy w Europie też mamy takie wtyki, żeby coś takiego załatwić?

 • bask-et napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zastal jest za grzeczny...", ciekawe stwierdzenie patrząc na ilość odgwizdanych fauli

 • bask-et napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bohaterowie, kilkunastu na 5 w tym kobieta... Z milicji byli czy co?

 • bask-et napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Hmm, widziałem autobus z zespołem z Ostrowa, i wiesz, wcale nie byli szczęśliwi....

 • bask-et lubi Komentarz

  Jak mi Igor przed meczem tłumaczy, że Zastalowi mogą pomóc kontuzje... nawet nie chcę wspominać o legendarnie szerokiej rotacji to już wiem o co w tej narracji chodzi. Cały przekaz z tych Finałów przypomina radio Erewan i by mi poprawić samopoczucie to Pisiewicza Hip Hip Muras mi lokuje. Nie lekceważ serca Mistrza. Jestem z Was Dziki dumny. Bo walczyliście z wszelkimi przeciwnościami jakie tylko można sobie wyobrazić. Pokazaliście Serce... niezależnie jak się to zakończy to pokazaliście inną twarz... wkurzonego Dzika. Jednego nie można odmówić... konsekwencji w narracji "pod tezę". Powtórzę raz jeszcze... abstrahując od tego co Zastal grał. Najdelikatniej jak potrafię Zastal "miał pod górkę" od samego początku. Deprecjonowanie tego co osiągnął jest żałosne, szczególnie przez tych którzy tym próbują zrekompensować swój nieudany sezon. Wiemy o kim mowa. Tak... Tabakowi do pełni sukcesu brakowało tego Misia... niemniej rozegrał z Zastalem dwa b. dobre sezony. Dzisiaj Dziki grały w PUP-ie i zmagały się z kilkoma zawodami: z drukarzami, z aptekarzami i na deser z komentatorami. Panie Romański to, że pan deklaruje swoją obiektywność nie znaczy że ona jest. Czym innym jest chęć uchodzenia za takiego a czym innym uprzedzenie do Zastalu którego pan
  nie potrafi ukryć. Sędziowie sporne decyzje kwalifikują na korzyść Stali. Do tego służy
  przewaga parkietu i gospodarskie sędziowanie. Mecz pisany STALówką. Mam głęboki szacunek dla Pana Łukasza (obawiam się, że wiele Go to kosztowało) i Jakuba Garbacza (a tobie Chłopie powiem spieprzaj z tego grajdołu [pamiętam, że podpisałeś] bo masz papiery na zupełnie inną ligę). Sorrki ale Ten mecz należał się Zastalowi za Serce jakie zostawili na parkiecie i temu który zdjął kraciastą marynarkę dedykuję. Miałeś puchar wręczyć... a będziesz musiał się wstrzymać. Oby było 7 meczy... choć myślę, że cena tego dnia będzie b. wysoka dla Dzików. Gra się ZAAASTAL!!! Dla Stali brawo za mecz godny Finału.

 • bask-et lubi Komentarz

  Przełom

 • bask-et lubi Komentarz

  I o to chodzi.

 • bask-et lubi Komentarz

  Brawa Panowie!!! Możliwe, że nie zdobędziecie w tym roku tytułu, ale dla mnie tym zwycięstwem wygraliście wszystko !!! Dziękuje za ten mecz, był fantastyczny, genialny !!!

  O Łukaszu powiedziano już chyba wszystko, jest genialnym jest niesamowity i już dawno został legendą i to nigdy to się nie zmieni.

  PS. Słyszeć płaczącego Romańskiego, że stal dzisiaj nie zdobyła tytułu bezcenne. Tego momentu nie zapomnę jak ten sprzedajny nieudaczny komentator tak nie lubiący Zastalu cierpi po porażce i zagryza język.

 • bask-et lubi Komentarz

  Skąd tyłu ludzi na trybunach! Gdzie kontrole Policji i Sanepidu ? SKANDAL.

 • bask-et lubi Komentarz

  Brawo Zastal, wygladało wczoraj jakby juz dośc tych finałów mieli a tu niespodzianka. Sędziowie nadal pod górke gwiżdżą ale na ten temat powiedziano juz wszystko. Zastanawiam się czego oczekiwał Florence jak poszli powtórki jego "czapy" na Groselle"u oglądać...Pewnie kroki miały być, bo przeciez nie przewinienie...

 • bask-et lubi Komentarz

  I jak Igor sedziowie byli ok? Wszyscy to widza ze idzie ostry druk w wasza strone. A postawe komentatorow Polsatu pozostawiam bez komentarza, Wszyscy widza jak komentuja.

 • bask-et lubi Komentarz

  Chciałbym pisać o koszu a piszemy o sędziach. Cos jest nie tak z tymi finałami od samego początku. Widziałem grę w Izraelu, naoglądałem się vtb i tam takich cyrków z sędziowaniem nie ma. Jak słyszę te wywody Romańskiego z Jankesem to też się człowiekowi przewraca. Radio Erawan. Zapytam wprost... czy musi to być takie stronnicze?

 • bask-et lubi Komentarz

  Wcześniej nie zgodziłem się z Kamińskim i pisałem, że wszystko w rękach Zastalu. Ciule z gwizdkami udowodnili, że nie mam racji - dziś to oni zdecydowali o wyniku. Drukarnia zaczęła się już w pierwszej kwarcie, kiedy zrobili kurwę z logiki przy rzucie za 3 Krzyśka Ryśka: jeśli stojąc na parkiecie nie dotykał linii, to jak, do kurwy nędzy, może ją dotykać w wyskoku?

 • bask-et lubi Komentarz

  @hmm... odpowiem w twoim "stylu" Stal przegrała finał w Izraelu bo go nie opłaciła. Pasi? Bańka nie była wasza to i sędziowie nie pomagali. Naprawdę jesteś tak zaślepiony w tym co się w Ostrowie odwala? Masz w całej krasie skąd wasza przywara o "cebulactwie"... kto jak kto ale powinieneś coś o tym wiedzieć. Potrafię docenić klasę rywala ale po sportowej walce. Ta od samego początku jedzie na krzywych sankach. Nie interesuje mnie cebulowy punkt widzenia Ostrowa który ima się wszelkich sztuczek. Tłiterka sobie poczytaj to może ci wzrok przywróci.

 • bask-et lubi Komentarz

  Do boju Zastal, cała Polska jest z WAMI. Ostrowskim kupczykom, pachołkom kraciastego mówimy stanowcze NIE.

 • bask-et napisał/a komentarz do Magiczne trzecie kwarty w finałach EBL. Tego jeszcze w tych play-off nie było

  @hmm: powiem krótko ***** ***

 • bask-et lubi Komentarz

  Pół Misia. Meczyk szachowy. Dużo czajenia się. Jak widzę Trawickiego to można być pewnym, że będzie się działo. Nacisk na obronę zmienił oblicze meczu. Rolo co się dzieje złapałeś przyduchę? Piłka Cię przestała słuchać;] Czy El Capitan vel Proffesore jest szuterem? Jak chce to jest;)... trudno przecenić noł-hał które wnosi. Jest jak balsam dla zespołu. Na tym polega przewaga parkietu, że gdy są sporne sytuacje to sędziowie interpretują je po gospodarsku i dzisiaj było ich co najmniej kilka. Od lizania butem linii przez Krzyśka-Ryśka po aptekę wiadomo w którym kierunku. Sędziowie po prostu mogą widzieć bądź nie, jak nie chcą. Trudno nie odnieść wrażenia, że każda łapka Zastalu jest wyłapana. Niesportowy jest wtedy gdy obejmuje Dzik panie Romański w drugą stronę to nie działa. Rolowanie Florka kończy się technikiem dla Tabaka... to jest właśnie przewaga parkietu. Czy Igor zadowolony z sędziowania? Chyba tak... bo by zgrzeszył gdyby nie był. Dla mnie poza drukarnią wszystko OK. Super doping Stali w wykonaniu pięciu... i taka jest ta neutralna bańka za 300k. Zastal walczy nie tylko ze Stalą ale i niestety z aptekarzami. Są to niuanse ale jednak pod gospodarzy. Coś odgwizdną w drugą stronę by zachować pozory i tak można holować meczyk w założonym kierunku. Z tych drobiazgów tworzy się nacisk i finalnie ciśnienie. W takim układzie Zastal musiałby to strzelecko przerzucić... a tu np. wolnych nie ma bo Stal gra czyściutko... w opinii sędziów i komentatorów. Nie widzę symetrii w sędziowaniu i dlatego poświęcam temu tyle uwagi. Walczyć Dziki!
  ZAAASTAL!!!

 • bask-et lubi Komentarz

  Na razie wygrywa sport! To dobrze! Dla wszystkich!

 • bask-et lubi Komentarz

  Przyznam, że dawno a może nawet nigdy tak mnie nie ucieszyło zwycięstwo nie mojej przecież druzyny. Z powodów oczywistych dla kazdego komu sie przynajmniej obiło o uszy sformułowanie : fair-play.

 • bask-et lubi Komentarz

  Kurde...gwizdki kupione hala kupiona...wszystko przygotowane...a tu taki psikus...brawa Zastal!!! Ale tak już serio to już w połowie drugiej kwarty wiedziałem że Zastal to wygra... wystarczyło popatrzeć jak na ławeczkę zawodnicy się udają...nasi truchcikiem na świeżości...przeciwnik miał problemy by tam dojść...

 • bask-et lubi Komentarz

  Siła spokoju tym razem góra...Chłopaki z Ostrowa zagotowali sie jak dzieciaki, widac prezio nierozgarnięty za duzo im do głów ponabijał. Zachowania Florence,a jak i decyzji sedziego nie skomentuje. Gramy dalej Zastal

 • bask-et lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • bask-et lubi Komentarz

  ZASTAL !! Nic się niestało ! jutro będzie lepiej <)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.