Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Paweł Pendziałek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No i się zaczyna. Modele na uwięzi. Polska specjalność. Co to niby ma być? Rzuci starym po rodzinnej kłótni ??? Że niby kobiety takie silne? Może i tak ale tylko te których nikt nie chce.

 • Paweł Pendziałek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Odezwał się lider ... Widzewa Łódź. Gość który niczego nie osiągnął w swojej dyscyplinie krytykuje wicemistrza włoch, którego chciałaby u siebie większość ternwrów w Europie. No bez jaj.

 • Paweł Pendziałek napisał/a komentarz do F1: Matthew Carter ocenił Roberta Kubicę. "Nie wydaje mi się, aby robił coś złego"

  Ja też chcę wierzyć że się różnią. Problem jednak w tym że co chwilę słyszymy różne tłumaczenia. A to że Kubica nie ma docisku i że się ślizga bardziej niż kolega z zespołu. Rzeczywiście na jednym z filmików było to trochę widoczne. Inni twierdzą że silnik Kubicy jest gorszy. Może też być tak że obydwie te okoliczności mają miejsce ale to raczej mało prawdopodobne.

 • Paweł Pendziałek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Niech się odwalili od chłopaka. Zanalzł się przedstawiciel zachodniego cywilizowanego świata, w którym mordercy w więzieniu mają prawie takie same prawa jak uczciwi obywatele, pouczający wszystkich dookoła jak mają żyć.

 • Paweł Pendziałek napisał/a komentarz do Polska ciągnie skoki narciarskie za uszy. To nie jest dobra wiadomość

  Czesi, Słowacy mają hokej na światowym poziomie. Są też dobrzy w innych znaczących dyscyplinach. My jesteśmy w skokach i.... damskim młocie (czyli przysłowiowychmodelach na uwięzi)

 • Paweł Pendziałek lubi Komentarz

  Skoki to niszowa dyscyplina, bardzo niszowa tak niszowa jak popularna w Polsce czyli popularność skoków w Polsce jest wprost proporcjonalna do rangi tej dyscypliny sportowej w skali świata i w porównaniu do innych dyscyplin. Większość mieszkańców ziemi nawet nie wie że jest taka dyscyplina a Polacy z braku jakichkolwiek sukcesów sportowych i z uwagi na smaczki takie gdzie Polak leje Niemca rzucili się na te skoki jak słynna "chytra baba z Radomia" na promocję w Lidlu, Polacy weszli z wielkimi pieniędzmi i wielką machiną do tej niszowej zabawy a im bardziej Polacy dominują tym bardziej w innych krajach skoki będą się marginalizować aż dojdzie do tego że mistrzostwa Polski staną się mistrzostwami świata. Skoki mają tą zaletę że w przeciwieństwie do piłki, siatki, pływania, biegów czy kręgli żaden przeciętny kibic skoków nigdy nie pójdzie sobie poskakać rekreacyjnie na jakiejś nawet małej treningowej skoczni, taki to sport dla miłośników piwka i kiełbasy

 • Paweł Pendziałek napisał/a komentarz do Polska ciągnie skoki narciarskie za uszy. To nie jest dobra wiadomość

  Niestety ale poza Polską nikt się tym nudnym sportem nie interesuje. Oglądanie tego w telewizji bez mocnej kawy to nie lada wyczyn. Przypomina zawody w curlingu (to ten sport z zamiataniem lodu) jakby ktoś nie wiedział. Z siatkówką sprawa wygląda bardzo podobnie choć w mojej ocenie to jednak dużo ciekawsza dyscyplina. W tym przypadku sprawdza się powiedzenie "jak się nie ma co się lubi to ... itd" Przy braku dobrych drużyn piłkarskich łącznie z reprezentacyjną i sukcesów w sportach liczących się na świecie musimy się ekscytować skokami, siatkówką, żużlem albo go gorsza kobietą rzucającą młotem, która chyba dla ubawu jest nazywana przez komentatorów "lekkoatletką".

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.