I liga hokeja: KS KTH Krynica Zdrój - GKS Katowice 4:8

Bez respektu dla swoich przeciwników przystąpili hokeiści KS KTH do meczu z GKS-em Katowice. Przez połowę spotkania byli równorzędnym rywalem, walcząc o zwycięstwo w całym pojedynku. Druga tercja przegrana przez miejscowych 1:4 zadecydowała o losach meczu.

Kamil Truchan

Efektem "huraganowych" ataków miejscowych graczy był gol Macieja Kruczka. Radość miejscowych trwała niespełna cztery minuty. Pierwszy raz prowadzenie przyjezdni objęli w 18 minucie gry. Skutecznym egzekutorem okazał się Robert Grobarczyk. Trzydzieści sekund potrzebowali Kateheci by doprowadzić do wyrównania. Na raty swój strzał dobił młodszy z braci Kruczków wykorzystując liczebną przewagę. Wynikiem 2:2 skończyła się pierwsza odsłona.Druga tercja uwidoczniła przewagę i skuteczną grę gości. Popis umiejętności strzeleckich dał Rafał Bibrzycki strzelając trzy bramki w tej odsłonie. W ostatniej części meczu podopieczni Josefa Dobosa przejęli inicjatywę i stwarzali kolejne okazje na zdobycie gola. Ich akcjom zabrakło jednak szczęścia i nieco zimnej krwi pod bramką przeciwnika

KS KTH Krynica Zdrój - GKS Katowice 4:8 (2:2, 1:4, 1:2)
1:0 Maciej Kruczek - Robert Brocławik - Marcin Zabawa 8'
1:1 Łukasz Sękowski - Robert Grobarczyk - Michał Krokosz 11' (5/4)
1:2 Robert Grobarczyk - Tomasz Chyliński - Milan Furo 18'
2:2 Maciej Kruczek - Mateusz Dubel 18' (5/4)
2:3 Rafał Bibrzycki - Robert Grobarczyk 25'
3:3 Kamil Pawlik - Mateusz Dubel 27'
3:4 Rafał Bibrzycki - Łukasz Sękowski - Robert Grobarczyk 29'
3:5 Rafał Bibrzycki - Milan Furo 36' (5/4)