Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Andrzej Wiszniewski

    Zalogowałem się pod swoim nazwiskiem i jestem oszołomiony. Ja nie napisałem żadnego z przypisanych mi komentarzy - ich autorzy nie znają zresztą podstaw interpunkcji, a ja na punkcie ortografii jestem bardzo wyczulony. Czy "Andrzejów Wiszniewskich" jest jeszcze więcej??? Jeżeli tak, to nauczcie się najpierw pisać po polsku i zachowajcie w swoich wypowiedziach minimum kultury.

  • Andrzej Wiszniewski napisał/a komentarz do F1: Roland Ratzenberger - zapomniana ofiara. Najtragiczniejszy weekend F1 w historii

    Rozwiązanie, żeby do takich tragedii nie dochodziło, jest proste. Na wyścigach formuły 1 powinien obowiązywać, tak jak u nas w terenie zabudowanym, zakaz przekraczania 50 km/h, a na zakrętach zakaz przekraczania 35 km/h. Kto te prędkości przekroczy powinien być dyskwalifikowany. No co, nie dobry pomysł? Bo jak ktoś ma lepszy, żeby na tych wyścigach kierowcy się nie zabijali, to niech go poda!

  • Andrzej Wiszniewski otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.