Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kolumb32 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • kolumb32 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Marek 0,7 niczym mistrz Joda przed chwilą zwracał się do młodego Skywalkera:)

 • kolumb32 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

 • kolumb32 napisał/a komentarz do Elitserien: Startuje liga pozbawiona wielu gwiazd, ale nie Polaków. Znów duża grupa będzie ścigać się w Szwecji

  Jakaś szwedzka tv, czyli polowanie w necie. W zeszłym roku pokazywał eleven ale na ten moment umowy brak, chociaż negocjacje trwają. Pierwszej kolejki żadna nasza tv nie pokazuje.

 • kolumb32 lubi Komentarz

  Lepiej gdyby powiedział, że jadą do Zielonej Góry odjechać zawody? Pewnie byłbyś wtedy zadowolony. Chyba o to chodzi w sporcie, że przystępuje się do każdych zawodów po to aby walczyć o wygraną? No, ale w Gorzowie w tym sezonie może być różnie skoro Lublin przegrywa tam tylko dzięki decyzjom sędziego.

 • kolumb32 napisał/a komentarz do Co za pech Artioma Łaguty. Złamany obojczyk u Rosjanina!

  Sparingi to nie mecze.

 • kolumb32 napisał/a komentarz do Co za pech Artioma Łaguty. Złamany obojczyk u Rosjanina!

  Otóż nie można. Cysio, zawodnicy którzy będą zastępować Artioma są dużo gorsi od Niego więc się z Tobą nie zgodzę. Oczywiście, jak co roku swoje przewidywania przed sezonem opieramy na wynikach z poprzednich startów a jak będzie to wyglądało w tym sezonie to dopiero zobaczymy.

 • kolumb32 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie pojmuję jak można stawiać znak równości w oslabieniach Motoru i GKM-u.

 • kolumb32 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Będzie ZZ za Artioma na Lublin i może na Częstochowe. Tyle
  czasu powinno wystarczyć. Chociaż to wróżenie z tymi terminami bo przecież nie wiemy co z Artkiem jest. Martwię się o co innego. Kiedy wszyscy już na dobre wejdą w sezon to Artiom dopiero będzie się rozjezdzal. Powodzenia Tiomka i zdrówka wiele.

 • kolumb32 lubi Komentarz

  10 lat, rok 2009, jakby był jeszcze niedawno, ale ...kawal czasu juz minął...Tyle też czasu ma rekord toru Maksima Bogdanovsa z 2 sierpnia 2009, 64,41 .
  Wówczas klubowi GTŻ(dla kibiców wciąż GKM), marzyła się w ogóle pierwsza czwórka, po drodze roznie bywało, kontuzje zawodników, słaba forma i trzeba było jechać w barazu o utrzymanie, po drodze walka w Trybunale....
  Kolejne lata już idziemy do góry, krok po kroku, 2010-5 msc,2011-4 msc,2012-2msc,2013-2, miejsce, raczej zawód czasamy, obiecanki walki o awans, no coz zawsze ktoś wyprzedził. Wiele ciekawych meczy, zwłaszcza z Ostrowem,Gnieznem,Gdańskiem.
  W 2014 nadarza sie mozliwość skorzystania z zaproszenia do ekstraligi i chyba nie załujemy.
  10 lat to rowniez zmiana wyglądu stadionu i okolic. Juz nie ma drewnianych ławeczek, vipowskiej trybuny na łuku, krzesełek z Broniewskiego.Jeziora na parkingu dla kibiców, drzew w parkingu maszyn.
  10 lat i po drodze zmiana sposobu funkcjonowania klubu, przejście z stowarzyszenia w spółkę , powrót do uwielbianej przez kibiców nazwy GKM.
  10 lat temu faktycznie nie wyobrażałem sobie raczej, ze bedziemy w tym miejscu gdzie jesteśmy, czytaj - 5 sezon pod rząd w ekstralidze, pomału juz mozna się nazwać ekstraligowym klubem. Nie wyobrażałem sobie tego, że najlepszy polski zawodnik w historii przywdzieje plastron GKM-Tomek Gollob Rok 2015, szybko nas zweryfikowano, słabiutkie wyjazdy, Rok 2016, tutaj juz ocieramy się o play off, dwa ostatnie lata, to kiepskie poczatki i dobre końcówki sezonu, dzięki czemu udaje się obronic byt ekstrligowca. Czy tak jak wzorem czasów pierwszoligowych GKMowi zostanie czekać 7 a może i więcej lat na TOP 4 ligi ? Byc może tak, być może nie. Gdzie będziemy za kolejne 10 lat ? Tego nie wie nikt.
  Przed nami mam nadzieje, emocjonujący sezon, czy się uda wreszcie osiągnąć największy sukces w historii GKM, powtórzyć to czego dokonali zawodnicy Olimpii Grudziądz w 1948 ? Oby. No i domknąć kwestię modernizacji stadionu - montaż dachu na prostej startowej.

 • kolumb32 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A dlaczego za 400 tyś? Panie autorze, skąd taka informacja?

 • kolumb32 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie, no ręce opadają! To rozumiem, że Rybnik, Gniezno, Ostrów, Częstochowa, itd. medali w/g autora nie zdobywali? W sumie się zgadzam, Częstochowa po bakructwie utworzyła nowy klub który nie ma nic wspólnego z tym co zbankrutowal i w Częstochowie utworzono całkiem nowy klub, jak np w Warszawie Polonia, Legia, czy w Krakowie znane nam kluby, a wiemy, że w tych miastach klubów jest jeszcze więcej. Jeśli piszemy, że GKM nie zdobył żadnych medali to bądźmy konsekwetni do innych klubów. Jedni mieli przerwę bo zawieszono z różnych powodów sekcję zuzlowa a inni mieli przerwę bo zbankrutowal i w danym mieście utworzono całkiem nowy klub, kolejny ale nie mający nic wspólnego z tym który został zlikwidowany. Czyli, albo mówimy o wszystkich medalach zdobytych przez kluby z danego miasta albo przez konkretne kluby z danych miast.

 • kolumb32 napisał/a komentarz do Armando Castagna: W 2019 roku cykl wróci do Australii. Będzie SoN, a nie DPŚ (wywiad)

  Niestety zapewne bsi zrobi wszystko żeby obronić projekt. Kasę od organizatora wezmą prawie symboliczną, ten będzie mógł zrobić tańsze bilety, ludzie przyjdą i odtrąbią sukces wspaniałego projektu. Szkoda gadać.

 • kolumb32 lubi Komentarz

  Castania i banda lesnych dziadow z fim robia wszystko aby nas upierdolic. Jsk duny wszystko wygrywaly to było ok a jak polska to najpierw zmniejszono ilosc zawodników potem rezerwowego a nastepnie caly cykl. Dlaczego sie dziennikarz nie spytał o DMSJ kiedy je zamienia na son dla juniorów ?

 • kolumb32 lubi Komentarz

  A może lepszym kierunkiem dla Motoru będzie kierunek Gorzowski czyli Vaculik i Woźniak panie były prezesie Stali Gorzów :)

 • kolumb32 lubi Komentarz

  Mówił i w końcu chyba zrozumial, ze nie ma co zwalać na tor, który po meczu z Lesznem jest przygotowywany wobec wytycznych zawodników. Łaguta nie ma problemu z dopasowanie się do toru czy to na wyjeździe czy w domowym meczu. Czyli co idac twoja droga dedukcji moze grudziądzki tor zrobił z niego zawodnika na Top5 ligi ? Może Milik czy Pepe tez powinni zmienic klub skoro zanotowali ostatnio spory zjazd ? Siedem meczy i kilkanascie treningów w roku nie zmieniaja zbytnio optyki takim zawodnikom z topu krajowego i swiatowego. Sa inne zawody i ligi.
  nie przyjmuje takowego tłumaczenia, tor bo tor, tak sie moga tlumaczyc jedynie niedoświadczeni juniorzy. Nie stare wygi jak Buczkowski i Lindbaeck. Zreszta poczytac mozna gdzieniegdzie z czego wynikały problemy Lindbaecka w tym sezonie. Podpowiem problemy z menedzerem i pieniazkami.
  Spogladam na te twoje komentarze i chyba nie masz zbytnio dobrego ostatnio okresu. W innym temacie mamy budować skład biorąc za wzór Toruń. No ja pier.. le ;)

 • kolumb32 napisał/a komentarz do Buczkowski musi wrzucić na luz. Dużo daje mu psycholog

  "A spójrz na różnicę średniej biegowej, wyjazd i domową Buczkowskiego z roku 2017. Ta różnica jest zbyt mała". A jaka miałaby być ( jest około 0,3pkt), żeby potwierdzić Twoją poniekąd nie najtrafniejszą (delikatnie mówiąc) wypowiedź. Byłaby większa to powiesz, że zawodnik swojego toru, itd. Przestań wyciągać durnowate argumenty żeby tylko próbować się bronić. Kolejna sprawa to tor który ich zabija. Większość zawodników, seniorów w sezonie ma około 60-80 zawodów, kilkunastoletnie i większe doświadczenie ( na różnych torach) i chcesz mi powiedzieć , że 7 meczy w sezonie w Grudziądzu całkowicie zmienia styl jazdy, sposób przygotowania i dalej mówiąc wręcz ich zabija. A co z pozostałymi startami na innych torach? Zresztą nie ma co się rozpisywać bo i tak zaraz jakąś głupotę palniesz.

 • kolumb32 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bez prezesa, bez wyników, co za bałagan, nie wiadomo czy w barażach pojadą.

 • kolumb32 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ciekawe co zrobilby Anton? Zrezygnuje z Sec-u i przyjedzie do Grudziądza?

 • kolumb32 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dobrze dla Rafała, że ma jeszcze forsę z GKM-u to jeszcze sezon pociągnie, ale jak drugi sezon trafi podobnie to słabo to widzę.

 • kolumb32 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Proszę poprawić. Unia przegrała nie 40:50 lecz 39:51.

 • kolumb32 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To newsa Pan znalazł.

 • kolumb32 napisał/a komentarz do GKM - Get Well: Grudziądzanie utrzymają się dzięki Pawlickiemu? (noty)

  Tym razem nikt się nie przekładał. To tor dopasował sie do GKM-u.

 • kolumb32 napisał/a komentarz do Wiemy, kto będzie nowym prezesem GKM-u Grudziądz. Pozostały już tylko formalności

  Powodzenia Muraś !!! Ciężka praca przed Tobą ale jestem pewien, że dasz radę.

 • kolumb32 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Bartku, przecież Pan nie był na tym meczu.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.