Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • gogo napisał/a komentarz do Adam Kownacki musi bardzo uważać. Tego zakazał mu lekarz

  Prawdę mówiąc to dziwie się że jeszcze walczył !!! Jest tylko dwóch takich mało inteligentnych i rozgarniętych w Polsce bokserów , Kownacki i Szpilka !!! Co by nie powiedział im ich trener i jaką taktykę im nie wpajał , oni po dosłownie małej chwili robią to co zawsze opuszczają ręce i wystawiają głowę na soczyste ciosy !!! Szpilka już chyba zrozumiał a Kownacki może teraz zrozumie, że po tylu ciosach zainkasowanych w wadze ciężkiej ich odporność jest znacząco coraz mniejsza !!! Pokazały to ostatnie walki Alberta Sosnowskiego czy Andrzeja Gołoty , gdzie wystarczyło lekkie uderzenie a już zaczęli się zataczać !!!

 • gogo napisał/a komentarz do Aż trudno w to uwierzyć. Zobacz karty punktowe z rewanżu Kownackiego z Heleniusem

  Kownacki jest mało inteligentny żeby nie powiedzieć wcale !!! Ustalali z trenerem inną taktykę a wyszło jak poprzednio !!! Nadaje się tylko na pojedynek ze Szpilką , ten sam poziom techniki ale siano w głowie !!!

 • gogo napisał/a komentarz do Horror w meczu o finał! Polscy siatkarze prowadzili już 2:0!

  Za mało było gry środkiem szczególnie pod koniec meczu. Rozgrywający grał uporczywie skrzydłami a tam jak nie blok to obrona i atak , a jak już próbował zagrać środkiem po dłuższym czasie to środkowym musiało zabraknąć powtarzalności , tym bardziej że do tej pory byli na boisku statystami !!!

 • gogo napisał/a komentarz do TAURON Liga. Beniaminek postraszył mistrza Polski. Udany debiut Jacka Nawrockiego

  Dlaczego nie grała Czyriańska ??? Zmarnuje w tym Chemiku swoją karierę , a za rok dwa nikt o niej nie będzie już pamiętał !!! Jej rodzice albo ona sama naiwnie uwierzyli że zrobi w Chemiku duży postęp, a prawda jest taka, że nadal grając w Kaliszu w pierwszym składzie z dobrym trenerem mogłaby za dwa trzy lata zawojować i wybierać kluby w całej Europie. Przypomnę tylko że ostatnim polskim klubem Gosi Glinki przed wielką europejską karierą był zespół z Kalisza, ale miała wtedy wtedy dużo więcej niż 18 lat i była siatkarką już kompletną. Nie musiała tak jak Górecka czy Szczurowska tak szybko z tej zagranicy wracać !!!

 • gogo napisał/a komentarz do Nowe fakty ws. "skandalu" z Glikiem. Wideo, które wszystko wyjaśnia!

  Doszło już do tego że ktoś poda czarnemu angolowi rękę jest rasistą , bo podał ją za nisko żeby go pewno poniżyć !!! Weźmy francuskiego siatkarza N'Gapetha który średnio dwa razy w roku oskarża polskich siatkarzy o zachowania rasistowskie, a sam zapomina jak się zachowuje. To on jest sprawcą wypadku w którym potrącił 3 osoby w tym jedną ciężko i UCIEKŁ Z MIEJSCA WYPADKU , i co mu zrobili prawie NIC, bo nadal gra bo jest CZARNYM reprezentantem Francji w siatkówce !!! Już widzą jaki wyrok dostałby we Francji Glik za podobny czyn !!!

 • gogo napisał/a komentarz do Koszmarna kontuzja reprezentanta Polski. Czeka go wielomiesięczna rehabilitacja

  Wydaje mi się że Kownaś zagra dwa mecze i kontuzja i tak na okrągło. Wydaje mi się że to po prostu niedotrenowany leń , bo zawsze "walczy" z nadwagą i dlatego ta plaga kontuzji !!!

 • gogo napisał/a komentarz do Legenda krytykuje Michała Kubiaka. "Nie można tak robić"

  @Maraczek: Ten Spirydonow jest mocny tylko na odległość zza komputera tak jak TY

 • gogo napisał/a komentarz do Legenda krytykuje Michała Kubiaka. "Nie można tak robić"

  Problem jest gdzie indziej. Trener oprócz podwójnej zmiany oraz Nowakowskiego za Bieńka niewiele zmieniał. Myślałem że bardziej konserwatywnym trenerem od Heynena jest Giorgi ale nie. Wziął młodych niepokornych bez kompleksów którzy bez Juantoreny czy Zajcewa ""wywalczyli "" Italii ME. Przecież było widać jak Zajcew czy Juantorena podpierają rękami kolana, bo są już totalnie wyeksploatowani !!! Tacy siatkarze jak Fornal, Śliwka, Hubert czy Kwolek będą niedługo przed trzydziestką , a nadal grzeją ławę bo stara gwardia ma pełne poparcie trenera. A gdzie jakieś nazwiska młodych utalentowanych rozgrywających , którzy by potrafili tak jak Zagumny, wystawić na środek z trzeciego metra bo starzy tego nie potrafią ???

 • gogo napisał/a komentarz do Kubiak ostro ucina dyskusje. "Nikt nie ze***ł się w gacie"

  Problem jest gdzie indziej. Trener oprócz podwójnej zmiany oraz Nowakowskiego za Bieńka niewiele zmieniał. Myślałem że bardziej konserwatywnym trenerem od Heynena jest Giorgi ale nie. Wziął młodych niepokornych bez kompleksów którzy bez Juantoreny czy Zajcewa ""wywalczyli "" Italii ME. Przecież było widać jak Zajcew czy Juantorena podpierają rękami kolana, bo są już totalnie wyeksploatowani !!! Tacy siatkarze jak Fornal, Śliwka, Hubert czy Kwolek będą niedługo przed trzydziestką , a nadal grzeją ławę bo stara gwardia ma pełne poparcie trenera. A gdzie jakieś nazwiska młodych utalentowanych rozgrywających , którzy by potrafili tak jak Zagumny, wystawić na środek z trzeciego metra bo starzy tego nie potrafią ???

 • gogo napisał/a komentarz do Ekspert wskazał największą broń Słoweńców. Z tym Polacy sobie nie poradzili

  Od czasów Zagumnego Polska nie dorobiła się rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia, który potrafiłby wykorzystać w 100% środkowych. I nie piszcie że Drzyzga miał słabe przyjęcie , bo taki Zagumny potrafił nawet z tego zagrać środkowemu z 3-go metra , tak jak Słoweńcy. W SMS -ach jest cały błąd że szkolą dosłownie paru rozgrywających , a może tylko jeden ma jakiś tam talent i dotrwa do końca szkolenia, a reszta zniknie !!!

 • gogo napisał/a komentarz do Horror! Jak to się mogło stać? Słoweńcy będą nam się śnić po nocach!

  Słowenia miała jakość której naszym brakowało !!! Zupełnie nie rozumiem dlaczego Heynen przy stanie 24 : 22 dla naszych w drugim secie robi podwójną zmianę ??? Słoweńcy od 2 seta zaczęli obijać nasz blok a nie próbować szukać środka boiska jak nasi. Swoją drogą nie wiem co robili na ławce Śliwka czy Fornal gdy beznadziejny Kubiak grał na boisku ??? Trener już całkowicie się pogubił od 2 seta , nie widział jak grają Słoweńcy i co trzeba zmienić w następnych setach !!!

 • gogo napisał/a komentarz do Boniek skrytykował Anglików. Użył mocnych słów!

  @henryabor: ty już pewno byłeś na tym drzewie ze strachu przed angolami !!! Pewno nadal u tych angoli jesteś i pucujesz angielskie tyłki bo tylko to Polacy potrafią tam robić !!! Nawet Hindusi czy Afrykańczycy tego tam nie robią bo Polacy w podcieraniu tyłków są najlepsi !!!

 • gogo napisał/a komentarz do "Wiele zachowań pod publiczkę". Wicemistrz świata nie zostawił suchej nitki na Heynenie

  Kadziewicz to mitoman, jak był komentatorem zawsze w Rosjanach widział galaktycznych siatkarzy z innej epoki zapominając, że to Polacy dwa razy pod rząd zdobyli MŚ. Żygać mi się chciało gdy słyszałem te komentarze uwielbienia !!! Szybko przyznaje cenzurki i równie szybko krytykuje naszego trenera , gdy jeszcze ME trwają !!! Przypomnę tylko jak komentator Drzyzga na MŚ mocno krytykował Antigę , ale jak zdobyli mistrzostwo był w siódmym niebie !!! Kadziewicz jest teraz odważny bo wie że Heynen odchodzi !!!

 • gogo napisał/a komentarz do Jan Tomaszewski wprost o Lewandowskim

  Geniusz się odezwał !!! Przypomnę że tak naprawdę jako bramkarz tylko jeden mecz mu wyszedł , ten z Anglią na Wembley . Później jako trener nie dokończył w każdej z drużyn nawet całego sezonu !!! Piłkarze opowiadali że co chwilę miał inne wybory i inną taktykę, że zaczęło już im się w głowie kręcić !!! Jemu już po prostu bije w dekiel , zaraz stwierdzi że stracona bramka to też wina lewego, bo nie stał w obronie !!!

 • gogo napisał/a komentarz do Hurkacz nie miał dla siebie wytłumaczenia. "Nie wiem, dlaczego Nowy Jork mi tak nie służy"

  Hubert jest po prostu za miękki ! Uwielbia się litować nad teoretycznie słabszym przeciwnikiem. Wygrał 1 seta grając agresywnie , a potem nagle zaczął przysypiać i człapać po korcie ! Z takim podejściem nic wielkiego nie osiągnie, owszem wygra raz na jakiś czas z kimś z pierwszej 10 bo wie że trzeba nie odpuszczać ale zaraz w następnej rundzie przegra z kimś z drugiej setki rankingu. Zapomina tylko , że ci tenisiści też potrafią dobrze grać w tenisa
  i tylko czekają na takiego frajera jak Hubert który ich mało poważnie traktuje !!!

 • gogo napisał/a komentarz do ME siatkarek. To już koniec! Marzenia Polek o medalu legły w gruzach

  Nawrocki miał 6 lat by coś udowodnić a ci pseudo komentatorzy cały czas jak traumę powtarzali że nasze są mało doświadczone !!! O co im chodzi ??? Wchodzi taka młodziutka Czyriańska i pokazuje że się nie lęka i ma to doświadczenie ??? Najbardziej mnie zawiodły rozgrywające Nowicka i obrzydliwie schematyczna Wenerska oraz Grajber i łukasik , i to powinien być czas żeby definitywnie z nich zrezygnować. Kiedyś mieliśmy światowej klasy środkowe ale przez te 6 lat Nawrockiego zarzuciły skuteczny atak z obejścia. Atak byłby dobry gdyby rozegranie było dokładne. Czemu nie widziałem błędu tureckiej rozgrywającej a ciągle widziałem niedokładności naszych rozgrywających ??? A najgorsze jest to , że zapowiedź Wołosz o powrocie do reprezentacji może oznaczać że Nawrocki jeszcze zostanie !!! Ludzie tylko nie to !!!

 • gogo napisał/a komentarz do Jednak transfer definitywny. Jagiellonia Białystok ma nowego napastnika

  Wyjechał kiedyś do Anglii tak jak Kapustka robić karierę , i karierę zmarnował definitywnie. Wystarczyło by pograł w kraju jeszcze z trzy lata i wtedy taką karierę by zrobił. A tak, Anglicy kupują kogoś młodego z Polski za czapkę gruszek , niech sobie siedzi na ławce albo gra w rezerwach, może się wybije, a jak nie to żadna strata, stać ich na to. Potem wraca do kraju a umiejętności takie jak wyjeżdżał albo jeszcze gorsze, a dochodzi do tego że nawet w kraju ma problem znależć klub !!!!

 • gogo napisał/a komentarz do Mamy to! Polki w ćwierćfinale mistrzostw Europy!

  Myślę że największym mankamentem jest bardzo czytelne i niedokładne rozegranie naszych rozgrywających !!! Gdy dojdzie do tego żenująco słaba Łukasik i mało regularna Stysiak, to i tak szczęście że awansowali. Również nasze lepsze środkowe siedziały na ławce. W końcu sięgnął Nawrocki po Czyrniańską , bo już myślałem że tego nie zrobi. Kiedyś grę reprezentacji ratowała Glinka , ale była regularna, a tu gdy Stysiak będzie miała z Turcją słabszy dzień , to jesteśmy na tym samym słabym poziomie jak 3 tata temu.

 • gogo napisał/a komentarz do ME Siatkarek. Znakomity pierwszy set to za mało. Polki pokazały serce do walki

  Nik mnie nie przekona że Czyniańska mogłaby zagrać gorzej od Łukasik, ale nie zagrała bo nasz trener zupełnie zapomniał że ją ma w kadrze !!! Wstawił Grajber a ta nie dość że nie poprawiła przyjęcia, to baloniki na serwisie i takie same baloniki w ataku !!! A już ci asystenci widząc nie udolność trenera trenera , nic nie widzą nic nie słyszą jak w tej komedii , że aż ręce opadają !!!

 • gogo napisał/a komentarz do ME siatkarek 2021. To była deklasacja! 18-latka zagrała jak profesorka [OCENY]

  Już dawno pisałem że Czyrniańska może być czarnym koniem tych mistrzostw. Zobaczcie jak Serbki czy Włoszki szybko adaptują swoje młode siatkarki, bo u nas trwa to zbyt długo !!! Jedno mnie niepokoi , Chemik ją w ostatniej chwili podkupił Kaliszowi i może siedzieć na ławce bo jest tam sporo na jej pozycje i to reprezentantek kraju, a same treningi to nie wszystko. Młodsze siatkarki takie jak Szczurowska czy Centka już teraz powinny stanowić o sile reprezentacji, ale po przeprowadzce do Łodzi całkowicie się sportowo pogubiły i wpadły w nijakość, i może tak być, że Czyrniańską spotka to samo !!!

 • gogo napisał/a komentarz do Iga Świątek bez sposobu na Tunezyjkę. Polka nie wzięła rewanżu

  IGA miała bardzo dużo szczęścia bo wygrała RG który ze względu na pandemie i nieobecność najlepszych tenisistek, był słabo obsadzony. Potem ruszyło dmuchanie balona , wręczanie orderów PAD-a i wszędobylska medialność !!! Potem doszło wybieranie gdzie będzie grać a gdzie nie i to pokazuje jej brak ogrania meczowego. Jeszcze jest za młoda żeby grać jak Monfis dwa razy w roku , bo nie ma w niej tego automatyzmu. Jabeur choć starsza to widać u niej chęć rozwijania się , a IGA coraz bardziej się cofa !!!

 • gogo napisał/a komentarz do Tokio 2020. Rozczarowujące igrzyska dla Polaków. "Zawodnicy muszą sobie wziąć za punkt honoru rehabilitację na ME"

  W reprezentacji potrzeba walczaków a nie miękiszonów . Jedynie Kurek i Leon dali radę a reszta spaliła się psychicznie. Mamy też niestety schematycznych rozgrywających z których jeden woli grać skrzydłami a drugi środkiem. A gdzie takie piłki jakie wystawiał z drugiego czy nawet trzeciego metra Zagumny ??? Nie mamy takiej klasy rozgrywających jakich ma Francja, Argentyna, Rosja czy Brazylia ...

 • gogo lubi Komentarz

  Bartek ja za ciebie trzymam kciuki i kibicuje ci calym sercem .Ty nie musisz miec wyrzutow bo zrobiles co mogles byles podpora tej druzyny razem z Leosiem jako jedyni zagraliscie na swiatowym poziomie

 • gogo napisał/a komentarz do Tokio 2020. Były reprezentant Polski ostro o postawie w meczu z Francją. "To deklasacja"

  Kiedyś mieliśmy znakomitych środkowych, a teraz jedyny jakoś tam grający środkowy Bieniek pół meczu serwuje baloniki, chociaż zagrywkę z wyskoku ma silną i regularną. Co się z nim stało ??? Reasumując , bez środka ze schematycznym rozgrywającym , bez mocnych skrzydeł, z libero który rok czy dwa lata temu był znacznie lepszy meczu nie wygramy. Sam Leon i Kurek meczu nie wygrają !!! Szkoda że Heynen nie postawił od początku na Semeniuka żeby się wdrożył co było mu potrzebne , a nie od początku wierzył w nie przygotowanego i chorego Kubiaka !!!

 • gogo napisał/a komentarz do "Nie wniósł kompletnie nic". Polski siatkarz ostro skrytykowany

  Kubiak zawiódł tuszując że ma kontuzje bo chciał zaliczyć olimpiadę i tylko to mu się udało. Śliwka bardzo słabo a Semeniuk był za długo zamrożony. Ze środkowych to tylko czasami Bieniek coś robił oprócz słabych serwów w początkowej fazie meczu. Drzyzga potrafił wystawiać trzy razy pod rząd temu samemu siatkarzowi a ten wali prosto w blok !!! Przecież cały świat wie że Drzyzga tak wystawi i w ciemno się ustawiają na bloku. Gdzie jest Huber ze swoim blokiem i serwisem, gdzie rutynowany ale regularny Konarski, gdzie jest Fornal z mocną zagrywką ??? Gdzie był Łomacz który zmieniłby taktykę wystawy ??? Myślę że Heynena to przerosło , a jego asystenci nie potrafili na niego wpłynąć . tak w doborze reprezentacji jak i taktyki w czasie meczu . Dlatego że tylko milcząco asystowali !!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.