Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • gogo napisał/a komentarz do Nieoficjalnie: nie zdążyła zagrać nawet meczu, a nie jest już zawodniczką E.Leclerc Radomki

  Jaki ty jesteś mądry, prawdziwy bank niesprawdzonych informacji !!!!

 • gogo napisał/a komentarz do LSK: zdecydowane i bardzo pewne zwycięstwo E.Leclerc Radomki w meczu drużyn z dołu tabeli

  Dla mnie zespół z Kalisza nie podjął żadnej walki !!!! To była totalna kompromitacja , dlatego nie zamierzam oglądać na żywo ich spotkań !!!! Cały czas powtarzałem i apelowałem, że u kobiet na tym poziomie najważniejsza jest agresywna zagrywka i dobry odbiór, a co było każdy widział !!!!! T R A G E D I A !!!!

 • gogo napisał/a komentarz do KMŚ 2018: czwarte miejsce dla Asseco Resovii Rzeszów, Fakieł Nowy Urengoj wywalczył brąz

  Ok kontuzjowany ale to i tak nic nie zmienia, bo nawet zdrowy siedziałby dzisiaj na ławce . A tak na serio kto go dla Resovii wymyślił ???

 • gogo napisał/a komentarz do KMŚ 2018: czwarte miejsce dla Asseco Resovii Rzeszów, Fakieł Nowy Urengoj wywalczył brąz

  Schulz i Mika to są największe porażki transferowe Resovii w tym sezonie, a jak dodamy do tej trójki Masłowskiego który nie gra bo w KMŚ nie ma limitów obcokrajowców i może grać Perry, to będzie cały obraz słabej gry w tym zespole. Uzasadniając , Schulz gra dobrze tylko wtedy, gdy po drugiej stronie siatki jest słaby przeciwnik, Mika znowu od czasu wyleczenia kontuzji nie daje z siebie wszystkiego albo już nie potrafi a na jego kiwki niewielu już się daje nabrać. A co do Masłowskiego to nawet nie trzeba być znawcą siatkówki żeby zobaczyć ogromną różnicę między nim a Perrym. Co do Cretu , to gdyby wymienił odpowiednio wcześnie Mikę i Schulza na Buszka i Jarosza, to mecz być może mógłby się inaczej potoczyć. No cóż Cretu nie lubi robić zmian chyba że ma już nóż na gardle, no ale taką ma koncepcje i nie mnie go oceniać. Czekał bo być może myślał że Schulz się odblokuje, a tego nie było i być nie mogło, bo Fakieł to mocny zespół a Artur takich panicznie się boi !!!

 • gogo napisał/a komentarz do Gajgał-Anioł wyjaśniła swoje zdanie w kwestii odejścia Grejman. "Drużyna jest najważniejsza"

  BZDURA !!! Katarzyna Gajgał trafiła do Polic i praktycznie przestała grać w pierwszym składzie, a tak lubiłem jej charakter i samą grę. No ale przechodząc do Polic była już zaawansowana wiekowo dlatego grzejąc ławę niewiele miała do stracenia i pewno większych ambicji już nie miała. Co innego Grejman, nikt jej przed zatrudnieniem nie mówił że będzie 4 przyjmującą, a ma przecież dopiero 25 lat !!! Nie wiem na jak długo obowiązywał kontrakt, ale nawet jak na dwa lata , to nie wyobrażam sobie żeby 25-letnia perspektywiczna siatkarka była reprezentantka kraju , te dwa lata przestała w kwadracie dla rezerwowych !!!

 • gogo napisał/a komentarz do Kibice chcą uratować Stocznię Szczecin. Tak samo jak kiedyś fani Trefla Gdańsk

  Gdy tylko prezesem PZPS został likwidator obatel Czarnecki polskie kluby zaczynają się sypać na potęgę. Najpierw Lotos firma w końcu państwowa czyli PiS-owska w ostatniej chwili zrezygnowała ze sponsorowania Trefla Sopot, którą na szczęście uratowali kibice teraz Orlen wpuścił w bagno Stocznie Szczecin a teraz słyszę że Chemik Bydgoszcz ma ogromne problemy finansowe !!! Ryszard Czarnecki obiecywał złote lata w siatkówce polskiej, gdy go wybierano na wice prezesa polskiej siatkówki, a tym czasem jest obraz nędzy i rozpaczy. Już nawet próbuje na PiS-owski sposób Czarneckiego zrozumieć, trójmiasto jest zalążkiem polskiej Solidarności i jej lidera , Szczecin również ,ale dlaczego PiS ze swoim posłańcem mści się również na Bydgoszczy ???

 • gogo napisał/a komentarz do Boniek złożył propozycję Czarneckiemu ws. PZPN

  Gdy tylko prezesem PZPS został likwidator obatel Czarnecki polskie kluby zaczynają się sypać na potęgę. Najpierw Lotos firma w końcu państwowa czyli PiS-owska w ostatniej chwili zrezygnowała ze sponsorowania Trefla Sopot, którą na szczęście uratowali kibice teraz Orlen wpuścił w bagno Stocznie Szczecin a teraz słyszę że Chemik Bydgoszcz ma ogromne problemy finansowe !!! Ryszard Czarnecki obiecywał złote lata w siatkówce polskiej, gdy go wybierano na wice prezesa polskiej siatkówki, a tym czasem jest obraz nędzy i rozpaczy. Już nawet próbuje na PiS-owski sposób Czarneckiego zrozumieć, trójmiasto jest zalążkiem polskiej Solidarności i jej lidera , Szczecin również ,ale dlaczego PiS ze swoim posłańcem mści się również na Bydgoszczy ???

 • gogo napisał/a komentarz do KMŚ 2018: niespodziewana porażka Zenitu Kazań z Fakiełem Nowy Urengoj

  Już dawno temu pisałem że Władimir Alekno to żaden wielki trener. Miał szczęście a klub pieniądze żeby zatrudnić kogo chciał i Leona. I stało się , odszedł z Zenita Leon i Alekno nie jest już "wielkim trenerskim geniuszem " , a zespół znajduje już pogromców. Ngapeth nigdy nie zastąpi Leona, a Anderson , Butko , Wierbow czy Michajłow to już za mało, żeby dominować jak kiedyś !!! A swoją drogą mógłby jakiś dziennikarz zapytać Alekno co się stało, że Rosja nie zdobyła MŚ , chociaż jak mówił przed mistrzostwami , jest poza zasięgiem innych reprezentacji.

 • gogo napisał/a komentarz do W Stoczni Szczecin wszystko wyjaśni się w przyszłym tygodniu. "Może to być przykre dla całej Polski"

  Czy to nie dziwne że Lotos wycofał się z Trefla Gdańsk a Orlen czy inna firma ze Szczecina ??? Wszystko się zbiegło w czasie gdy poseł PiS-u Ryszard Czarnecki został wiceprezesem PZPS . Miał być gwarantem stabilizacji finansowej w polskiej siatkówce, obiecywał złote góry, a stał się jej powolnym likwidatorem i szkodnikiem !!! Widocznie objęcie funkcji wiceprezesa stało się jego jedynym celem !!!

 • gogo napisał/a komentarz do Energa MKS - #VolleyWrocław: przełamanie wrocławianek. Kontrowersje i nietypowy koniec meczu w Kaliszu

  Młodego sędziego wyraźnie to spotkanie przerosło i dostał w związku z tym zwyczajnie obstrukcji , dlatego chciał za wszelką szybko skończyć mecz, żeby zdążyć do toalety za potrzebą. Wyraźnie sędziemu się to nie udało bo po meczu doszło do długich przepychanek słownych , a po parkiecie unosił się wyraźny nieznośny "zapach"

 • gogo napisał/a komentarz do Trefl Gdańsk ma duży problem. Poznaliśmy zmorę drużyny ze stolicy Trójmiasta

  Największym problemem Trefla jest ich atakujący Muzaj, a właściwie jego wahania nastrojów i formy. Nawet Anastasi który potrafił właściwie wszystkich dołujących siatkarzy przywrócić ponownie do wielkiej siatkówki, ale z Muzajem jest to niewykonalne, a wielu trenerów łącznie z Heynenem próbowało. Może już czas żeby postawić na Jakubiszaka, odpuszczając sobie całkowicie Muzaja.

 • gogo napisał/a komentarz do Serie A: ekipa Wilfredo Leona lepsza od zespołu Bartosza Bednorza w hicie kolejki

  Z Bednorzem jest i będzie dokładnie tak jak pisałem jeszcze dwa miesiące temu, zagra kilka meczów dla orientacji trenera, żeby zobaczyć jak się spisuje gdy są emocje meczowe i potem usiądzie a ławce na cały sezon, wchodząc tylko sporadycznie na krótkie zmiany. Po sezonie klub który ma wyższe aspiracje, wypożyczy go do słabeusza ligi lub sprzeda. Taki będzie definitywny koniec Bednorza w reprezentacji Polski, bowiem gra na przyjęciu wymaga ciągłego grania żeby dochodzić do perfekcji a nie siedzenia na ławce. Tak jest z siatkarzami którym wydaje się że są genialni bo liznęli gry w Plus Lidze, i nadają się żeby zawojować świat !!!

 • gogo napisał/a komentarz do Finały Next Gen ATP: koniec występu Huberta Hurkacza. Stefanos Tsitsipas bez porażki w półfinale

  Brakuje Hurkaczowi siły i to było widać gdy serwował Tsitsipas . Odbierał te serwisy wysoko i słabo , co od razu wykorzystywał przeciwnik. Bez poprawy fizyki nie ma szans żeby kiedykolwiek pokonać rywala na takim poziomie !!!

 • gogo napisał/a komentarz do Marek Panas: Jestem zażenowany stanem polskiej piłki ręcznej

  Marek Panas za słabe wyniki najpierw linczował publicznie Duszebajewa i apelował o jego odwołanie, a raptem kilkanaście miesięcy później wszystkiemu winny jest ZPRP a nie nowy trener !!! Tego steku totalnych bzdur Panasa nie da się czytać. Może i kiedyś był wybitnym piłkarzem ręcznym ale to w Polsce nauczył się techniki a nie w Niemczech gdy tam trafił, bo drewna by tam nie kupili.

 • gogo napisał/a komentarz do Marek Panas: Jestem zażenowany stanem polskiej piłki ręcznej

  Marek Panas w każdym swoim wywiadzie , zwalniał medialnie poprzedniego trenera i zatrudniał Przybeckiego, dlatego jest mu niezręcznie teraz go krytykować. A prawda jest taka że przy poprzednim trenerze reprezentacja miała jakieś wyniki , a obecny miał już wystarczająco dużo czasu żeby zbudować nową reprezentacje która bez problemu poradziła by sobie z takim Izraelem. Wszyscy pisali że Izrael jest słabeuszem, to kim teraz jest reprezentacja Polski Panie Panas ? I nie zwalaj Pan winy na związek że piłkarzom ręcznym brakuje techniki, bo trenują ich ci sami trenerzy którzy trenowali Jurasika, Lijewskich, Jureckich czy Szmala.

 • gogo

  Te jej ataki z obejścia były praktycznie zawsze w 100% skuteczne. Wielki żal że już jej nie ma !!!

 • gogo napisał/a komentarz do PlusLiga: gwizdom w hali Podpromie nie było końca. GKS Katowice nie dał szans Asseco Resovii Rzeszów

  Kowal już od paru lat nie powinien być trenerem zespołu z Rzeszowa, bo brak mu całkowicie charyzmy i chyba jednak umiejętności trenerskich. Wielu siatkarzy przychodząc do Rzeszowa obniża swój poziom, tak jak teraz Schulz, Smith czy Mika. Jest też bardzo dużo siatkarzy takich jak Grzyb, Nowakowski, Śliwka czy dzisiaj Depowski którzy po odejściu z Rzeszowa, zaczynają praktycznie z dnia na dzień odzyskiwać wysoki poziom, czy podnosić umiejętności tak jak Depowski. Myślę że takiemu Masłowskiemu który grał dzisiaj słabiutko, jedynie zmiana klubu może pomóc w podnoszeniu swoich umiejętności siatkarskich, bo przy Kowalu to stracony czas.

 • gogo

  No cóż markety w niedzielę zamknięte , więc gdzie kupić zapasowe bezpieczniki, na stacji benzynowej ich nie ma !!! Parę lat temu w LM w Muszynie też zgasło światło, ale tam udało się ściągnąć awaryjnie elektryka. Tylko że tam grają bardziej w stodole w porównaniu do Szczecina i nowoczesnej hali która okazuje się wielką fuszerką.

 • gogo

  Ciekawe czy włoscy dziennikarze wiedzą co to jest Przegląd Sportowy lu katowicki Sport ???

 • gogo napisał/a komentarz do MŚ 2018. Zarzuty Wojciecha Drzyzgi wobec Vitala Heynena. "Zawodników nie trzeba tak motywować"

  Przypomnę tylko że Drzyzga już parę razy zabierał się za trenerkę i tyle samo razy nic nie osiągnął , ZERO !!!! I tacy eksperci są najgorsi bo swoje kompleksy i niepowodzenia trenerskie wyładowują przy mikrofonie. W. D. i jego gumowe ucho w zespole jego syn Fabian znowu zaczynają jątrzyć i psuć atmosferę wokół reprezentacji. Takim Wojciechem Drzyzgą w piłce nożnej jest Jan Tomaszewski który jako bramkarz miał osiągnięcia a jako trener często był zwalniany po kilku meczach, co nie przeszkadza takim osobom pouczać tych którym nie dorastają nawet do pięt !!! A czemu Drzyzga nie przeprowadza wywiadów na żywo, może by nabrał trochę szacunku do osób z którymi prowadzi rozmowę !!!

 • gogo napisał/a komentarz do Liga Narodów. Włochy - Polska. Jan Tomaszewski: Brzęczek udowodnił Nawałce i "ekspertom"

  Ty Tomaszewski przestań kręcić i owijać teraz kota ogonem , bo to TY wielokrotnie mówiłeś, że Zieliński nie nadaje się do reprezentacji !!! Co nagle amnezja cię dopadła ??? Ja już zawsze będę pamiętał jakie psy wieszałeś na Zielińskim !!!

 • gogo napisał/a komentarz do By koniec smakował wyjątkowo. Polskie siatkarki zaczynają Montreux Volley Masters

  Jak nasze zaczęły w końcu dobrze grać że chce się to oglądać , to żadna stacja w tym Polsat sport czy TVP Sport nie chcą tego transmitować.

 • gogo napisał/a komentarz do US Open: Marin Cilić znów za mocny dla Huberta Hurkacza. Polak rozbity w II rundzie

  Sprawozdawca mówił że w sztabie Hurkacza jest jeden z najlepszych fachowców na świecie od budowania cech motorycznych. To ja bym chciał się spytać co u Hurkacza się z tą motoryką nagle przez trzy miesiące stało ? A może w sztabie bardziej jest potrzebny psycholog ???

 • gogo napisał/a komentarz do Energa MKS Kalisz chętna do przejęcia miejsca w Lidze Siatkówki Kobiet

  Kto będzie kupował karnety gdy będzie 8 zespołów i nie wiele więcej meczów u siebie i jaki sponsor będzie chciał wykładać na zespół swoje pieniądze przy tak małym nasileniu spotkań ??? Spytaj każdej siatkarki to ci powie że woli grać nawet ze słabym zespołem , niż prowadzić codzienny bardzo monotonny i nudny trening nie dający żadnej satysfakcji. Liga i tak jest bardzo krótka raptem kilka miesięcy, a dziewczyny już teraz nie mogą się doczekać żeby pokazać się na parkiecie, i w ten sposób odwdzięczyć się sponsorom.

 • gogo napisał/a komentarz do Emocjonalny wpis zawodniczek KSZO. "Odechciewa się siatkówki"

  Gdy parę lat temu zespół z Kalisza nie otrzymał licencji i został niedopuszczony do LSK ze względu na zaległości wobec siatkarek, wszystko było OK . Teraz jak piszą siatkarki KSZO , większość klubów ma zaległości finansowe wobec swoich siatkarek, a PZPS rozdaje licencje na lewo i prawo nie widząc w tym żadnego problemu !!! Napiszę wam dlaczego: otóż wtedy gdy zespół z Kalisza nie dostał licencji, o awans starał się zespół z Legionowa a PZPS chciał mieć z wszelką cenę w LSK zespół z Warszawy lub bliskiej okolicy !!! To są fakty które świadczą o mafijnym rządzeniu PZPS, co skutkowało potem aresztowaniem dwóch najważniejszych działaczy związku.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.