HR_Sparta - lubi - strona 2

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Pomysł popieram, ale niech najpierw PZM i PGE Ekstraliga zasięgną opinii prawników. Dzieleni osób z polskim obywatelstwem na gorszy i lepszych to niekonstytucyjne żeby nie było skandalu. Skoro otrzymują polskie obywatelstwo to mogą korzystać z wszystkich praw jak inni Polacy. Do przemyślenia.

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Kolejne cuda w Gorzowie ! Najpierw zaatakował ich OGIEŃ, teraz kolejny żywioł WODA!
  Było wiadomo ,że będzie padać ! Są opinie z Gorzowa ,że tor był ubity i przykryty ale komisarz nakazał go odkryć. Trener Chomski mówił ,że przez 3 dnia padało.. I tutaj pojawiają się już niezgodności. Skoro ubito tor wcześniej i zakryto plandeką, to musieli to zrobić najpóźniej w czwartek. Czyli w piątek już nie padało na tor, bo był pod plandeką. Jeśli mecz jest zagrożony, to komisarz przyjeżdża na stadion o godz 11 dnia poprzedzającego mecz. Czy komisarz był w sobotę w Gorzowie ? Czy w niedzielę ? Obojętnie w który dzień, to nawet jak nakazał odkryć tor w sobotę ( choć wątpię, skoro niby tak padało) to od soboty do poniedziałku rana są dwa dni. Więc skąd opowieści o deszczu zalewającym tor od 3 dni ?
  Mówiono nam podczas transmisji ,że od 8 rano w poniedziałek robiono tor.. Podczas relacji już na żywo ze stadionu, widzimy na torze ,że sprzętu do ubijania za dużo nie było. Dlaczego chcąc ubić ten tor, nie wyjechało więcej sprzętu? Walce , czy choćby busy zawodników. Tak przecież bywało nie raz przed meczami.
  Podsumowanie tego przedstawienia jest proste ! Gorzów wie o co jedzie! Nie mógł pozwolić sobie na przypadkowy tor, skoro padało , to nie mogli trenować. Więc w poniedziałek było przedstawienie ,że robią tor. Oczywiście ,że robili... ale taki , który nie nadawał się tego dnia do jazdy! Nikt im nie odmówi zaangażowania, więc o żadnej karze nie może być mowy.

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Taki żarcik: Jak zwykle w Gorzowie. Jak nie rozdzielnia to deszcz. Coś pechowy ten Gorzów.
  Wślizgnęli się do PO. Wślizgną się do finału. Wślizgną się na majstra.
  Drużyna ,która fartem jest w PO.

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Trzeba sobie to uczciwie powiedzieć a nie zakłamywać rzeczywistość, powinien być walkower. Sytuacja jest analogiczna do tej w Częstochowie i ja jako kibic Stali będę źle się z tym czuł jeśli stanie się inaczej.

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Zmarzlika mozna zastapic jutro, skoro wyjeb... Janowskiego i Piotra z kadry to Bartek tez nie ma musu na taki mecz. Co za geniusz wymysla sparing kadry miedzy najwazniejszymi meczami w sezonie.

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Gorzów wiedział ,że po opadach nie zrobią toru pod siebie , więc od rana tak dobrze robili tor,żeby go nie zrobić . To przełożenie meczu jest im na rękę . To podsumowanie tej dzisiejszej szopki

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  "Nie pomoglo NAWET dosypanie nawierzchni" A Wlokniarzowi pomoglo!? AHAHAHAHAHAHA

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Najlepszą terapią dla Drabika byłoby wstawienie go do składu na mecz ze Stalą.
  Zobaczyłby, że mimo takich perturbacji dalej jest ważny dla Sparty. I podbudowany tym faktem, mógłby pojechać w Gorzowie tak, jak kiedyś jezdził.

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Po co szczekacie? Wiecie co to są problemy psychiczne? Szukacie nieszczęścia? Zostawcie nienawiść dla teściowej, dajcie Maksowi odetchnąć... to za dużo dla was nienawistnicy?

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  #MuremZaMaksem

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Patrząc po wpisach widać jak pierdol&&te mamy społeczeństwo ! DRAMAT ludzie z wami !

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  @GoodNightBothSides: bo Andrzej R. siedzi 30 lat w żużlu i zna wszystko od podstaw. Pokaż innego działacza, który jest tyle lat z jedną drużyną. Na dobre i na złe!

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Kolego Kuczera Chris juz dawno jest w Toruniu dogadany wiec nie robcie fermentu...

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Jakiekolwiek odgórne regulacje, koncesjonowanie czegokolwiek, jest absurdem, na ogół szkodliwym. Pamiętamy przepis o jednym zawodniku z GP w drużynie i co się wtedy działo. Zielona, w imię regulaminu, zmuszona była całkowicie zmienić skład drużyny. Brniemy w rzeczy niedorzeczne, kompletnie pozbawione racjonalnych podstaw, ponieważ nie rozmawiamy o poziomie sportowym, tylko o numerze PESEL. Równie dobrze można zrobić zapis, że w drużynie powinien występować zawodnik z lat minionych, np. Marek Cieślak, Jan Krzystyniak, Janusz Stachyra, Wojciech Żabiałowicz, Ryszard Dołomisiewicz, Piotr Baron, Adam Skórnicki i wielu, wielu innych. Bzdura? Oczywiście tak, ale jak pójdziemy tym tokiem myślenia, to już niekoniecznie. Jak chcemy dbać o rodzimy żużel, to stawiajmy na polskich juniorów , niech walczą i się uczą od najlepszych. Wszyscy nie będą mistrzami, ale będą mieć przynajmniej szansę...

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Cały Wrocław za Drabikiem będzie dobrze

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  wy wszyscy co krytykujecie Lewandowskiego żal wam d..e ściska ze chlopak jest bogaty a wy jestescie zyciowymi nieudacznikami tyle w temacie

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  #MuremZaMaksem

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Leosia to najlepiej pokazywać tylko jak wygrywa bo jak zero przywiezie to już milutki nie jedynie tego głupiego uśmiechu nie pokazuje. Nie przepadam za Pawlickim, ale ma rację i tak delikatnie tego chudziaka nazwał.

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Kur.... " przy równaniach toru maczał palce Phil " to Bartek mógł się pomylić!!!! Naprawdę?? Nikt nie widzi tego ,że jak nie wyszedłeś pierwszy ze startu, to nie mogłeś nic zrobić??!!!! Dno dziennikarzy.... jesteście żałośni!!!!! Troszkę obiektywizmu, a nie z klapkami na oczach w zmarzlika!!!!

 • HR_Sparta lubi Komentarz

  Jeszcze raz wszystkim przypomnę, że według dokumentacji Maks nie wziął żadnych niedozwolonych substancji, jak było w przypadku Dudka czy Griszy. Więc mowa o dopingu jest głupotą i świadczy o jakiejś ciemnocie umysłowej. Dziękuję za uwagę