Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andrzej Jankowski

  Głupota nie upoważnia do obrażania innych ludzi.Życzę Ci abyś zachorował na Covid-19 i poczuł jakie to miłe przeżycie.A na przyszłość zanim coś napiszesz zapoznaj się z zasadami polskiej ortografii.

 • Andrzej Jankowski

  Aby samodzielnie myśleć trzeba mieć w czaszce mózg a nie siano.

 • Andrzej Jankowski

  Szkoda,że prokuratuura nie wyjaśniła jak można się powiesić leżąc w łózku?Takie cuda są możliwe tylko w Rosji Radzieckiej i Kaczolandzie

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Ciągle słucham że trawę trzeba wymienić... Dziennikarze bełkoczą nie mając pojęcia o czym mówią. Problemem nie jest murawa, lecz sposób wykorzystania Stadionu Narodowego. Trzeba się na coś zdecydować. Czy stadion ma być dochodową firmą, czy pracować na reprezentacje. Teraz zarząd stadionu nastawiony jest na zysk. Impreza za imprezą, a trawę kładą na kilka dni przed meczem. Zajmuję się trawą ale na potrzeby ogrodów i parków. W 10 dni nie da rady ukorzenić trawy. Minimum 3 tygodnie. Teraz ona jest tylko rozwijana z rolki i leży chwilę by był czas na jej walcowanie i koniec. Tak nie da rady. Niestety Stadion Narodowy musi zrezygnować z kilku imprez przed meczami...

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  dbałość o murawę to nie jest sztuka na poziomie technologii NASA, choć patrząc na Narodowy, to chyba jednak jest. Na wielu stadionach odbywają się także imprezy pozasportowe i nie ma tam problemów z murawą. Bo się o nią dba, a nie rozwija z rolki na tydzień przed meczem i podsypuje piaskiem. Kpina i wstyd na cały piłkarski świat. A pytanie kto za ten blamaż i utratę wizerunku powinien zapłacić, pozostawiam rządowi, wszak ten obiekt jest zarządzany przez państwową spółkę z naszych pieniędzy.

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Walić varszafa na ŚLĄSKIM niech grają w KOTLE CZAROWNIC tak jak było to dawniej

 • Andrzej Jankowski

  Co sie stało z Bońkiem?Kiedyś był to prawdziwy sportowiec.Jako szef PZPN stał się nijaki.

 • Andrzej Jankowski napisał/a komentarz do Mistrzostwa Europy siatkarzy. Estonia - Polska: pierwsze odrdzewianie kadry. Sprawdź oceny Biało-Czerwonych

  Takie wymęczone zwycięstwo nie cieszy. Estończycy zagrali na przyzwoitym poziomie a Polacy poniżej tego poziomu.

 • Andrzej Jankowski

  Brzęczek jst jak polityk PiS.nigdy nie poddaje się nawet po największej kompromitacji.

 • Andrzej Jankowski

  "Szeroka wiedza tego prokuratora na temat postępowania uzasadnia jego udział w przesłuchaniu biegłej, które ma na celu kompleksowo "wyjaśnić okoliczności zdarzenia" - zakończył rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa - Praga w Warszawie."Widzę w oświadczeniu prokuratury pewne przejęzyczenie.Zamiast "wyjaśnić okoliczności zdarzenia" powinno być :uniemożliwić wyjaśnienie okoliczności zdarzenia".Wtedy byłoby zgodnie z prawdziwymi intencjami prokuratury.

 • Andrzej Jankowski

  Taka podejrzana śmierć więźnia w roku wyborczym to nie lada gratka dla opozycji i problem dla Zjednoczonej Preawicy,która zrobi wszystko aby prawda o tym wydarzeniu nigdy nie została ujawniona.To by oznaczało kleskę w wyborach.A krętactwo w "wyjasnianiu"tej sprawy każe myśleć,że to parszywa sprawa.

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Pewnie ze tak może czas zejść na ziemie i uzmysłowić sobie ze jesteśmy dziadowska liga i powalczenie jak równy z równym z drużynami z takich krajów to jest sukces

 • Andrzej Jankowski

  Dlaczego mój komentarz napisany przed chwilą zniknął ze strony?Komu się nie spodobał?

 • Andrzej Jankowski napisał/a komentarz do Boks. Zeznania Kosteckiego pogrążały groźnego bandytę

  Na te pytania nie uzyskamy odpowiedzi dopóki nie zmienimy władzy w Polsce.

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Ktoś się boi utraty władzy i trzeba "posprzątać" ? Kwiecień, Kostecki , ...... i co ? kto następny ?,.... a może Falenta?

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  PISIORY ponoszą pełną odpowiedzialnośc za śmierć tego człowieka , a głównym rozdającym w prokuraturze sądach i służbie jest miniztser zero

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Osobie, która wysłała Kosteckiego do więzienia w Białołęce powinna przyjrzeć się prokuratura. Na kogo zlecenie wykonano przeniesienie? Z kim ta osoba ma powiązania?

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Jak kto nie zależny sędziowie i prokuratura która od zawsze bierze w łape kto siedział ten wie peło wie więcej na ten temat ,dziekuję do widzenia.

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Tak ja świstak siedzi i zawija w sreberka kto chciał wymiany sędziów, na pewno nie peło sędziowie za czasów peło i komuny nadal rządzą i Pis nic do tego niema .

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  a kto brał małolatki w Rzeszowie?:D Pisiorek

 • Andrzej Jankowski napisał/a komentarz do Boks. Zeznania Kosteckiego pogrążały groźnego bandytę

  "To właśnie jego zeznania miały pogrążyć Tomasza G., który przebywał w tym samym areszcie co były bokser. Służba więzienna utrzymuje jednak, że nie było szans na kontakt pomiędzy oboma mężczyznami."[cytat].Opinia słuzby więziennej jest mało wiarygodna.Tomasz G. nie musiał osobiście zadusić Kosteckiego.Miał w więzieniu dość kumpli zaintersowanych likwidacją Kosteckiego.Służba wiwzienna,która nie potrafi zapewnić więźniowi bezpieczeństwa jest gó.. warta.

 • Andrzej Jankowski

  Ten Kostecki to niezwykły cwaniak.Najpierw powiesił się na prześcieradle a potem wygodnie ułożył się na pryczy i nakrył kocem.To rekord godny księgi Guinnesa.Ciekawe kto nauczył go takich sztuczek?

 • Andrzej Jankowski lubi Komentarz

  Redaktor od rusyfikacji ( "oczka" zamiast punktów) nie liznoł nawet siatkówki. Leon odstawał i to wyraźnie (najsłabszy w polskiej drużynie -patrz statystyki) .koloryt jaki miała nasza drużyna przycmiła gra "na Leona" a on nie czuje jeszcze naszej siatki.Sprawdzać go (ogranie) w meczach towarzyskich a nie w tak ważnych kwalifikacjach.Obyśmy się z Leonem nie przejechali w Gdańsku.Bo skład bez niego w memoriale Wagnera prezentował się barwniej i z polotem ( Kwolek). Obym się mylił!!!

 • Andrzej Jankowski

  Moim zdaniem najważniejszy jest wynik sportowy a nie urażona ambicja prezesa.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.