Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Johan Smiht lubi Komentarz

  Duda stawiał Komorowskiemu chorągiewkę PO na mównicy podczas debaty ...
  To teraz sam powinien chodzić ubrany we flagi PIS i jeszcze z koroną od tego ichniego orła na cabanie.

 • Johan Smiht lubi Komentarz

  czy był ktoś na konferencji z miarką i zmierzył nos pinokiowi ? ile mu się kichawa wydłużyła ???

  a już tak na poważnie: " KIEŁBASA WYBORCZA "

 • Johan Smiht lubi Komentarz

  po co panstwu ten obiekt ?????.... pyskowka wyborcza. niech p.morawiecki przekaże z 50 mil. na obiekt i po sprawie . wiele obiektow/przejęło/ ma panstwo i upada w ruinę /buduje sie tylko przed wyborami/ obluda .....obluda

 • Johan Smiht lubi Komentarz

  Po przekazaniu okaże się że to nieopłacalne i zaraz jakiś deweloper się tym zajmie. No i ktoś zarobi...

 • Johan Smiht lubi Komentarz

  Jak zarabia się na takich przetargach wie najlepiej Putin ale do tego trzeba państwowej gotówki i można zostać miliarderem. Panie Morawiecki Pan chce zostać miliarderem?

 • Johan Smiht lubi Komentarz

  Ciekawe jakie inwestycje na obiektach SKRY zostały poczynione za prezydentury Lecha Kaczyńskiego . Innym pytaniem jest kto szybko i bezboleśnie przejmie ten teren .Czy chciwy KRK czy ktoś z rodziny ewangelistów ?

 • Johan Smiht lubi Komentarz

  Premierze jakie oddał? Teren nabędzie deweloper w "publicznym" przetargu w publicznym ratuszu, i zagospodaruje zgodnie z warunkami wydanymi przez tenże.

 • Johan Smiht lubi Komentarz

  Witam ! zapraszamy do Poznania.Też w centrum miasta stadion NATURA + i MENELE + POchłaniają.

 • Johan Smiht lubi Komentarz

  A gdzie był LECH prezydent swego czasu ?????- czemu nie wyremontował stadionu ????

 • Johan Smiht lubi Komentarz

  Panie Morawiecki służba zdrowia leży na łopatkach tym się Pan zajmij a nie biciem piany. W kolejce oczekuje Szumowski i jego zakupy do wyjasnienia i wiele innych problemów..

 • Johan Smiht lubi Komentarz

  Może niech pinokio najpierw wyprodukuje te marne 1 milion samochodów elektrycznych i powie gdzie ten prom i milion mieszkań?
  Dla mnie, kiedy cały rząd włącznie w premierem rzucił się na Trzaskowskiego i robi DługiPiSowi kampanię wyborczą za nasze pieniądze nie wykonując swoich statutowych obowiązków jest żenująca. Pandemia nie ustępuje, rygory poluzowane, stadiony z kibicami a ci znowu jak w kwietniu - tylko wybory - bez względu na cenę. Stać ich tylko na szemraniu o pomocy dla przedsiębiorców, o wygranej z pandemią. Może w końcu Ziobro zajmie się pedofilią w Kościele i przestanie chronić tych zbrodniarzy? Karty do głosowania, worki na pakiety, maseczki i respiratory - to są tematy o których ten bankster nie ma odwagi powiedzieć. ŻENADA!

 • Johan Smiht lubi Komentarz

  Adrian z Pinokiem muszą odejść!!!

 • Johan Smiht lubi Komentarz

  odnośnie propozycji premiera:
  Tomczyk przypomina
  Na słowa Mateusza Morawieckiego zareagował również poseł KO Cezary Tomczyk.

  "Wiemy, że lubi Pan mijać się z prawdą" - zwrócił się bezpośrednio do premiera w swoim wpisie na Twitterze. "Nie będę Panu wypominał przegranych procesów w tym zakresie. Ale jedno przypomnę. To głosowanie, gdzie PiS głosował przeciwko przekazaniu 200 mln zł na budowę stadionu SKRA" - czytamy.

 • Johan Smiht lubi Komentarz

  Bujda na resorach.Sprawa się toczyła przez kilka lat w Sądzie bo Kaliszewski prezes Skry nie chciał oddać kluczy do obiektu i nie można było nic tam zrobić a Prezydent Gronkieicz zrobiła koncepcję odbudowy stadionu.Dopiero niedawno Kaliszewski oddał obiekt i zwiał do USA zostawił nawet Włodarczyk bez trenera !!Lepiej Morawiecki niech sie nie bierze za Skrę bo będzia tak jak z milinem samochodów elektryczntch,milinem mieszkań,300 obwodnic i mostów przez Wisłę

 • Johan Smiht otrzymał srebrny medal w kategorii Promotor Dnia

 • Johan Smiht lubi Komentarz

  Panie Morawiecki przecież to rząd daje pieniądze samorządom, a jeśli tych pieniędzy dał za mało to skąd Pan Trzaskowski ma brać pieniądze na remonty? Ruiną to za chwilę będzie Polska bo przez Wasze rozdawnictwo zrobi się taka dziura budżetowa, że nie będzie co zbierać. Już dość tego pie...lenia, że żyjemy w dobrobycie, w końcu każdy kredyt trzeba spłacic, a mamy już takie zadłużenie że niedługo już nie będziecie mieli skąd brać pieniędzy.

 • Johan Smiht lubi Komentarz

  Panie premierze, po co ta negatywna propaganda. Państwo może wyremontować obiekt miejski, a nawet prywatny bez przekazywania go do Skarbu Państwa. W Toruniu macie dosyć dobrze przećwiczone to rozwiązanie, tak, że niech Pan nie bierze Pana Trzaskowskiego pod włos. Za duży chłopak z niego, żeby się dać nabrać na takie tanie tricki.

 • Johan Smiht lubi Komentarz

  ..bo ten atrakcyjny teren szykowny jest dla jednego developera i to jest granda!

 • Johan Smiht lubi Komentarz

  Ty się lepiej zajmij stadionem Gwardii Warszawa własność skarbu państwa.:-)

 • Johan Smiht lubi Komentarz

  P[nokio ma już taki długi nos, że muszą mu go nosić ochroniarze bo by się przewrócił.

 • Johan Smiht lubi Komentarz

  Morawiecki nie mówi tego do warszawiaków, bo pamiętają, że był skazywany za kłamstwa. On zwraca się do elektoratu pisu, czyli do pierwszego, lepszego sortu Polaków.

 • Johan Smiht lubi Komentarz

  Mateuszku jak tam araby w Janowie mają już co jeść? :-) A ten prom ze Szczecina juz pływa :-)

 • Johan Smiht lubi Komentarz

  Pamiętamy, że posłowie pis odrzucili poprawkę budżetową z kwotą 200 mln na stadion Skry. Trzaskowskiego nie stać na sfinansowanie inwestycji, ale Morawieckigo owszem, Gdy tylko przestanie ukrywać swój....przepraszam, "żony" majątek.

 • Johan Smiht lubi Komentarz

  Po pierwsze PIS głosował przeciwko przekazaniu 200 mln zł na budowę stadionu SKRA a po drugie miasto pieniądze ma, a realizację projektu blokuje niewydanie obiektu przez prezesa klubu mimo wyroku sądu.

 • Johan Smiht lubi Komentarz

  A może ktoś sprostuje w tym artykule, że to PiS głosował przeciwko przekazaniu 200 mln pln na renowację tego stadionu, że przygotowane są plany jego modernizacji, a tym co powstrzymuje tą modernizację jest brak dobrowolnego wydania nieruchomości przez Krzysztofa Kaliszewskiego, który reprezentuje stowarzyszenie RKS SKRA, w której to sprawie toczy się postępowanie sądowe...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.