Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Erik Shardiamiaa lubi Komentarz

  Teorie Sagana dorobione do strategii jaką przyjęli, a bronią nieskutecznego zawodnika. Napastnik ma grać w linii z obrońcami przeciwnika, a nie swoimi. Tak gra Lewandowski i wielu innych napastników, ale widać Vuko woli aby strzały i przypadkowe bramki zdobywali obrońcy.

 • Erik Shardiamiaa

  Już żona Malarzowi wytłumaczy, dlaczego ma przyjąć ofertę Legii, przecież ona nie zrezygnuje z Canal + dla widzimisię Arka :)

 • Erik Shardiamiaa lubi Komentarz

  To są zakompleksieni ludzie z prowincji!

 • Erik Shardiamiaa

  Breslau tylko z racji umiejscowienia na mapie jest w Polsce, dlatego nie dziwi komentarz tego kibica.

 • Erik Shardiamiaa lubi Komentarz

  Z tematem pt. LEGIA jako pierwszy powinien przespać się i to dość długo jej właściciel. Przy zakupach szrotu zadziałało kolesiostwo. Jozak i Sa Pinto to ludzie układu handlującego piłkarzami. Zakupy w III i IV lidze hiszpańskiej,portugalskiej czy demobil chorwacki to są zakupy na miarę oczekiwań i aspiracji Mioduskiego? On się pod tym podpisywał może mieć pretensje tylko do siebie. Wszelkiej maści doradców i niby skautów powinien wyrzucić na zbity pysk. Jeśli tego nie zrobi i znowu zacznie manewry z trenerami z kapelusza to możemy zapomnieć o wielkiej Legii. Przyszłość Legii nie leży w rękach Vukovića czy innych trenerów tylko w rękach Mioduskiego.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.