Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • miszunia1 lubi Komentarz

  hmm to że my możemy wystawić 2-3 drużyny nie ma znaczenia. Na IO pojedzie TYLKO 12 .Rozkładając to na poszczególne pozycje
  Atakujący . Bezdyskusyjnie Bartek Kurek. Zmiennik za niego? Sprawa otwarta. Muzaj zagrał dwa ostatnie mecze znacznie lepsze ale ….ja przekonany nie jestem . On jest raczej opcją na przyszłość kiedy Bartek będzie kończył z reprezentacją a że to jeszcze trochę potrwa (oby jak najdłużej) a Maciej jest młodym zawodnikiem to się może kiedyś zgrać. Muzaj nie przewyższa innych konkurentów a powiedziałbym że jest "poniżej" .Ma on warunki i lewą rękę ale serwis mizerny , doświadczenie tak samo. Nie ma niczego w czym byłby lepszy od pozostałych atakujących a ci są lepsi w serwisie i doświadczeniu. To spore atuty na takim turnieju. Oczywiście oni muszą potwierdzić swoją formę w trakcie sezonu ligowego
  Ale z 12 dwóch musi być atakujących.
  Rozgrywający Drzyzga i ...czyżby jednak Komenda? Bo...wyższy o 11cm od Łomacza? Zobaczymy. Ale chyba do tego jest przygotowywany.
  4/12
  Środkowi. Bieniek, Kłos, Nowakowski. Już jeden z nich jest zmiennikiem . Do tego możliwe że 4 i tu najpewniej Kochanowski
  Libero tylko jeden więc Zatorski pewnie wygra rywalizację .
  To już 8/12 lub 9/12
  Przyjmujący Leon, Kubiak i pierwszy zmiennik to Śliwka. Opcja kolejnego zmiennika na przyjęciu oznacza rezygnację z 4-go środkowego. I to jest prawdopodobne . Wtedy pewnie Szalpuk.
  Jakiekolwiek inne opcje na poszczególnych pozycjach tylko w przypadku kontuzji. tfu tfu tfu
  Dla mnie to jest skład pewniaków (prawie) Prawdopodobnie tylko zmiennicy są w ciągłej walce. Np. Śliwka Szalpuk może jeszcze Kwolek ( ma mocny serwis )
  Będziemy z zaciekawieniem obserwować zmagania ligowe naszych chłopaków ale i tak wszyscy muszą być gotowi ci którzy potencjalnie nie pojadą na IO również bo licho nie śpi.
  :):):)

 • miszunia1 lubi Komentarz

  Zaczynają się niedźwiedzie przysługi dziennikarzy. Niczego się nie uczycie. Dość pompowania balonu!

 • miszunia1 lubi Komentarz

  brawo Rosja
  ciekawe gdzie teraz jest Spiridonov ze swoimi komentarzami ?

 • miszunia1 lubi Komentarz

  @p_: Spiridonov pewnie się schował bo jest mu smutno ;)

 • miszunia1 lubi Komentarz

  Spirytunosov

 • miszunia1 lubi Komentarz

  Zajmowanie się śmieciami to specjalność SF.

 • miszunia1 lubi Komentarz

  Przecież to czub.Nie ma sensu zajmować się takim gostkiem.

 • miszunia1 lubi Komentarz

  To jest chory z nienawiści człowiek przez takich prowokatorow wybuchają wojny.
  Samo zdjęcie na golasa świadczy że facet ma kłopot z głową.
  Niech bierze przykład z polskiej drużyny i z Leona .
  Leon taka gwiazda a prywatnie skromny człowiek po prostu normalny.

 • miszunia1 lubi Komentarz

  Masz nas...ne pod deklem jak twój bandyta prezydent.
  Idziecie na dno przez sankcje i wydatki na bombki.Wasz sport to już ściera na podłodze.
  I to jest piękne.

 • miszunia1 napisał/a komentarz do Mistrzostwa Europy siatkarzy. Rządowy samolot na ratunek Polakom. Heynen: Sprawa powinna zostać załatwiona inaczej

  Można było jeszcze przenieść miejsce rozgrywki. M. Morawiecki postąpił ładnie, co nie zmienia całokształtu wizerunku Premiera. Jeden samolot wiosny nie czyni. Niestety.

 • miszunia1 lubi Komentarz

  Przecież sprawa jest prosta jak sznurek w kieszeni. Takich strajków nie organizuje się w 5 minut więc jeśli był planowany wcześniej, organizator powinien był o tym wiedzieć i uprzedzić wcześniej stronę polską o ewentualnych problemach. Jeśli wiedział i nie powiedział lub co gorsza ta sprawa ma drugie dno to moim zdaniem nie powinno się obejść bez postępowania karnego.

 • miszunia1 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • miszunia1 lubi Komentarz

  Kochana drużyno przekazuję Wam wszystkie pozytywne fluidy i energię pokażcie że jesteście Polakami i wygrajcie ten turniej , podziękowania dla premiera za właściwą reakcję ...

 • miszunia1

  Mistrzostwa Świata? Ktoś nie wie w jakiej imprezie uczestniczą siatkarze, czy to zwykły chochlik dziennikarski?

 • miszunia1 lubi Komentarz

  A po którym cudzoziemcu kibice Bayernu płaczą? Wszyscy spoza Niemiec są traktowani jako siła najemna i nie ma o co kopi kruszyć. Już o Robbenie i Riberym kibice Bayernu zapomnieli. Najlepszą pamięć ma statystycy. Takich czasów dożyliśmy,że liczy się tu i teraz i tylko zwycięzcy. Współczesna młoda część społeczeństw wyprana jest z uczuć bo smartfony i tablety zastąpiły im mózgi i całą sferę uczuciową. Empatię mają tylko w mediach bo media tak chcą ale mija to się z rzeczywistością.

 • miszunia1 lubi Komentarz

  Jezeli Lewandowski zostanie do konca kontraktu,to wykreci im takie liczby,ze 200 lat beda pamietac. On swoje zarobi ,klub swoje zgarnie,a w gablotach Bayernu bedzie wisiec-jako niedoscigniony grajek.Polski napastnik-tego mu zycze

 • miszunia1 lubi Komentarz

  Robert rób swoje a będziesz niezbędny i pamiętany na zawsze w historii klubu:) Pytanie czy ma szanse pokonać w ilości strzelonych goli Gerda Muellera. Możliwe ale będzie to trudne:)

 • miszunia1 lubi Komentarz

  Lewy jest naprawdę znakomitym zawodnikiem, ten sezon w Bundeslidze zaczął wręcz rewelacyjnie, widać że jest po prostu podpalony, regularnie zdobywa gole, ma imponujące statystyki, ale no kurde nie można wymagać od niego jakiś cudów, to nie jest typ Messiego czy Ronaldo, to nie jest piłkarz, który okiwa bez problemu kilku obrońców i strzeli bramkę. Zawodnik żyje ze znakomitych podań jakich mu dostarczają świetni skrzydłowi, a wtedy zamienia je na gole, oczywiście czasami nie wyjdzie i to jest zrozumiałe.
  Zbyt dużo co niektórzy od niego wymagają, powinni docenić bardziej go w Bayernie, bo nie oszukujmy się gdyby nie Lewy to było by po ptokach, tym bardziej że jeszcze nie mają zmiennika to już w ogóle, nie odnosi praktycznie żadnych kontuzji i to jest czynnik przez który Lewy powinien być bardziej doceniony, a jak już by nie strzelił przez klika meczów to na 100% w Bildzie by go cisneli równo, a zapominają o tym ile on wnosi do tej drużyny.

 • miszunia1 napisał/a komentarz do Boks. Wątpliwości wokół śmierci Dawida Kosteckiego. Znany biznesmen dostaje pogróżki

  Trzydziestoośmiolatek był MŁODZIEŻOWYM mistrzem z 2011 roku? Jest się "młodzieżą" w trzydziestym roku życia?

 • miszunia1 lubi Komentarz

  Co ta prokuratura opowiada to 14 letnia Ukrainka ugryzła go w szyję.

 • miszunia1 lubi Komentarz

  To wina PiS!!!

 • miszunia1 lubi Komentarz

  Ja pie...le kobieto, dowiedz się co to jest przepust ,a pózniej pisz.

  Przepust – budowla stanowiąca element korpusu drogowego lub nasypu budowlanego o zamkniętym kształcie przekroju poprzecznego konstrukcji i następujących wymiarach minimalnych:
  średnicy wewnętrznej nie mniejszej niż 0,6 m dla przepustów rurowych,
  świetle (poziomym lub pionowym) nie mniejszym niż 0,6 m,
  lub most o rozpiętości w świetle nie większej niż 3,00 m.
  Przepust pod zjazdem z drogi publicznej stanowi element tego zjazdu. Przepust pod drogą publiczną o świetle mniejszym niż 150 cm stanowi element tej drogi, a o świetle większym lub równym 150 cm stanowi samodzielny obiekt inżynierski.
  Przepust przeznaczony jest do przeprowadzenia cieków, szlaków wędrówek zwierząt dziko żyjących lub urządzeń technicznych przez korpus (nasyp) drogi.

 • miszunia1 lubi Komentarz

  przyglup Wanio znowu namieszal, on nie kumaty ani w polskim ani w angielskim

 • miszunia1 lubi Komentarz

  To prezes jest niepoważny ze swoimi komentarzami.
  Rezerwy grają świetnie, wszystko wcześniej ugadane z odjazdem trenera, a ten prezesik PUBLICZNIE komentuje, ZAMIAST NAJPIERW zapytać swoich ludzi w związku......amatorszczyzna.
  No chyba, że prezesik chciał się wykazać ale mu wyraźnie nie wyszło......

 • miszunia1 lubi Komentarz

  Prezes rozsiewa truciznę

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.