Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Nick Shany lubi Komentarz

  No i bardzo dobrze. Sport to sport. Niech politycy nie zaprzęgają dla swoich interesów sportowców. Byłem sportowcem, spotykałem się z zawodnikami z Rosji. Mili, serdecznie chłopcy tacy sami jak my. Czemu im zabierać prawo do rozgrywek ? W ramach uczenia nienawiści do wszystkiego co na wschodzie ? Nie zgadzam się z taką polityką. To w interesie USA - ale nie naszym. A sprawa na Ukrainie nie jest taka zero jedynkowa.

 • Nick Shany lubi Komentarz

  @gp56: szukaja rynków zbytu broni .ale pole bitwy daleko od usa.

 • Nick Shany lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Nick Shany napisał/a komentarz do Emocji nie zabraknie. 13. dzień zimowych igrzysk olimpijskich NA ŻYWO

  Czyżby Stoch z Żyłą zostali w Pekinie?

 • Nick Shany lubi Komentarz

  Jutro będzie kolejny hałas, bo stwierdzą, że Walijewa wzięła vitaminę C, chociaż nie jest na liście zakazanych. Koniecznie chcą dopiec Rosji.

 • Nick Shany napisał/a komentarz do "Wszyscy to usłyszeli". Oto, co dzieje się na Ukrainie

  @hamilkar: 80 procent Polaków ma w upie Ukrainę i nie żywi nienawiści do Rosji, ani do Białorusi. 20 procent polaczków pomagdalenkowej bandy siedzi w żopie zachodnich imperialistów i smaży takie teksty jak ty. Nie wstyd ci?

 • Nick Shany lubi Komentarz

  Nie wiedziałem do tej pory, ilu agentów rosji i putinofilów działa w polskim Internecie... Straszne!

 • Nick Shany lubi Komentarz

  Dziwna sprawa ukraincy miłujący pokoj a ciągle otrzymją broń ofensywną to o co tu chodzi
  broń do ataku ma służyć obronie przed ruskim_ po co im niszczyciele bunkrów od amerykanów itd W co nas pchają te osły którzy ciągle krzyczą o ruskim ataku a przecież ruski jest sąsiadem od północy i co jakie tam są napięcia

 • Nick Shany lubi Komentarz

  Kolejnymi dwoma są bowiem Hypoxenie i L-karnitynie. Te jednak nie znajdują się na liście zakazanych. Jednak kombinacja tych trzech substancji działa Jankesom na ... mózg /Sic!/! Redachtorom powtarzającym te brednie, tudzież!

 • Nick Shany lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Nick Shany lubi Komentarz

  Przejmując drużynę w takim trudnym momencie Brzęczek może wypłynąć. Kosowski ma bardzo dużo racji. Gdyby to nie był Kuba i Wisła zarazem - Brzęczek prawdopodobnie nie podjąłby się tego zadania. A ja wierzę w rozsądek Błaszczykowskiego. Zawsze wiedział co robi. Jest mądry. Może pomóc w tej sytuacji Brzęczkowski choćby w trakcie "rodzinnych" rozmów. Nic w tym złego. Trzymam kciuki za Wisłę , Kubę i nawet za Brzęczka.

 • Nick Shany lubi Komentarz

  Kuba i jego otoczenie od lat walczą o utrzymanie na " powierzchni WISEŁKĘ", borykają się na co dzień z ogromnymi problemami a dziennikarze o jakieś koneksje pytają? Ten klub w dużym stopniu jest własnością Kuby, może sobie zatrudnić kogo zechce. Prawdą jest też , że tak Kuba jak i Brzęczek byli kapitanami REPREZENTACJI POLSKI świetnymi piłkarzami , dlaczego więc dziennikarze ciągle pytają o ich pokrewieństwo skoro kazdy w tym kraju wie kim są , co ich łaczy a historia ta jest tak samo wspaniała jak i tragiczna. Dlaczego dziennikarz idzie na konferencje i pyta o takie rzeczy? Ani jeden z nich meczy nie ustawiał a życie prywatne jest na normalnym , przyzwoitym poziomie i nikomu niczego nie ukradli...oskarżacie cięgle Brzeczka nie mając ku temu żadnych powodów, Reprezentacje wprowadził do EURO2020 i utrzymał w dywizji A i dokładnie to mia,l w umowie i to zrealizował. Został zwolniony...uwaga...ZA STYL- paranoja jakaś i ciągle dziennikarze oczekują od niego JAKIŚ WYJAŚNIEŃ- przeprasza ale za co? za wykonanie wszystkich punktów umowy , które doprowadziły do jego zwolnienia? Ale jaja. Dziwie się po co ktoś z WISŁY KRAKÓW zaprosił was na tą konferencje, oni punktów potrzebują a wy ZAMĘT SIEJECIE I TO NIE JEST WASZ KLUB.

 • Nick Shany lubi Komentarz

  Gratulacje trenerze!
  Życzę serii 13 zwycięstw i pokazania Polsce ich pojęcie o piłce gdzie wychwala się Sousę, bo ładnie mówi "focus", a piłkarze wprost mówią, że nie można się było z nim dogadać.

 • Nick Shany lubi Komentarz

  Brawo. Jeden z najlepszych polskich trenerów wraca. Dziękujemy Jerzy

 • Nick Shany lubi Komentarz

  Najbardziej oburzają się ojcowie chrzestni dopingu w sporcie?! Którzy w bezpardonowy sposób zniszczyli 30 tys. fiolek z pobranymi próbkami od swoich sportowców reprezentujących Jankesów w zawodach międzynarodowych na przestrzeni 16 lat /1990-2016/. Zniszczyć ruskich, nawet dzieci, oto dewiza Jankesa od lat! LumpenRedachtory, zwykła uczciwość i rzetelność pospolita nakazuje podać choćby krótkie uzasadnienie powyższej decyzji!-'CAS said preventing the Russian figure skater from competing would have caused her 'irreparable harm'. 'The athlete should benefit from the following exceptional circumstances: She is under 16 and a protected person under the World Anti-Doping Agency (Wada) code, added CAS' Matthieu Reeb. CAS, which is sport's highest court, said 'serious issues of untimely notification of the results' of the failed test - which came during the Games and nearly six weeks after she gave the sample - had also played a part in its decision. 'Such late notification was not her fault, in the middle of the Olympic Winter Games,' the ruling said'.

 • Nick Shany lubi Komentarz

  Amerykanie oburzeni, bo zyskaliby złoty medal na wykluczeniu Rosjan. Sportowcy stosują czasami leki jako środki zabronione, czego przykładem są chociażby Norwegowie. Decyzje podjęte zostały przez Światową Agencję Antydopingową (WADA). Amerykanie są tacy bez skazy? Mają najlepsze laboratoria wspomagające sportowców i wyprzedzają o krok te wszystkie listy zakazanych środków i sposoby wspomagania. A już kompromitacją USA był kolarz Lance Armstrong, który przez wiele lat jeździł na dopingu.

 • Nick Shany lubi Komentarz

  Amerykanie niech się w ogóle nie odzywają bo nie powinni być na olimpiadzie z powodu działań wojennych prowadzonych przez ich kraj.

 • Nick Shany napisał/a komentarz do Wielki powrót Jerzego Brzęczka! To musiało się tak skończyć

  Bardzo mądra decyzja właścicieli Wisły. Na pohybel plotkarzom z tivipisport, szydercom z jutubowych kanałów ściekowych i ich prostackim fantłukom.

 • Nick Shany napisał/a komentarz do Skandaliczne zachowanie Artura Boruca. Mamy nowe informacje

  Oprócz wymienionych w artykule przewinień, komisja powinna dodatkowo ukarać Boruca za jego monolog pod adresem sędziego. Widać było, że Boruc pluł do ucha sędziemu i mało brakło, żeby go w to ucho ugryzł. Nie maco... Takie karygodne, niesportowe zachowanie nie przystoi tak doświadczonemu piłkarzowi. Pewnie teraz jest mu wstyd, ale swoją postawą zasłużył sobie na ostracyzm.

 • Nick Shany lubi Komentarz

  KAŻDY może się podpisać "Griszka Rasputin". A"nikt" dotąd nie wyjaśnił NA CO umarła amerykańska multimedalistka Flo-Jo mając ledwo 39 lat.....

 • Nick Shany napisał/a komentarz do Mocny apel Witalija Kliczko do świata

  Tajson, Fiuri, Dżoszuła i Gołota już pędzą, żeby bronić Kliczków.

 • Nick Shany lubi Komentarz

  Jeśli wszystko odbywa się według jasnych przepisów z zachowaniem karencji itd. to nie widzę problemu. Niemcy to powinni dobrze wiedzieć.

 • Nick Shany lubi Komentarz

  SIE MA KASE, SIE KUPUJE, SZWAJCARIA TO DOPIERO MA OLISADEBOW

 • Nick Shany lubi Komentarz

  dużo broni dużo bomb ,a skąd ta broń i te bomby, nie przypadkiem od zachodu miłującego pokój ?

 • Nick Shany lubi Komentarz

  A norweskie astmatyczki, cała kadra chora na astmę??????? Niech się wszyscy odpieprzą od rosyjskich sportowców, jeżeli cos tam było z dopingiem, to było to 8 lat temu i zostało odpokutowane. Zreszta cały świat sportowy kombinuje z dopingiem.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.