Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ja tam się nie znam lubi Komentarz

  Najlepiej radził sobie w Łodzi... Jak to brzmi, jakby Ermol najlepsze swoje lata w polskiej lidze spędził właśnie tam... Bądźmy poważni, w Łodzi, w bardzo słabej lidze, na zapleczu ekstraklasy, ścigał się z całą masą kelnerów... Jego top to czasy bydgoskie

 • Ja tam się nie znam napisał/a komentarz do Żużel. Historyczna walka o utrzymanie. Gollobowie rzutem na taśmę wyszarpali wygraną Sparcie

  @Sparta4: tak był, Gollob sobie przyblokował Knudsena i jeszcze ręką pokazał Jackowi gdzie ma jechać na ostatnim łuku.

 • Ja tam się nie znam napisał/a komentarz do Żużel. Włodzimierz Heliński. Cztery lata czekał na debiut w lidze, a później został cichą gwiazdą

  "Włodzimierz Heliński trenował w grupie około dwustu chłopaków pod okiem..." (przepraszam, jak liczna grupa?!) Bo z dzisiejszym naborem to jakaś inna planeta.

 • Ja tam się nie znam napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Unia z Doyle'em nie do zatrzymania? Tak uważa Darcy Ward

  @Aleksander Wieckowski: Nobel z filozofii!

 • Ja tam się nie znam napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Królowie polowania z Gdańska. Jakub Jamróg drugim wzmocnieniem Zdunek Wybrzeża

  @krynston: Milik :)

 • Ja tam się nie znam napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga 2020: żużlowa nauka jazdy 1

  Fajny materiał, gratuluję pomysłu i czekam na więcej. Myślę że nie tylko ja.

 • Ja tam się nie znam lubi Komentarz

  Moim zdaniem karte powinnien dostac mistrz swiata juniorow zamiast Maxa Fricka. Taka sama narodowosc i jednak nowa twarz i nagroda za zloto..

 • Ja tam się nie znam lubi Komentarz

  Obsada SGP w 2021 roku będzie, delikatnie mówiąc, słaba. Kwalifikacje, z których dostają się takie asy jak Berntzon i Kasprzak to kpina. I na dodatek dzika karta dla Thomsena. Za co? A, no tak, aby Duńczyków było dwóch. Co tam kwestia umiejętności i formy, narodowość najważniejsza. Jak ja się cieszę, że Brytole stracili prawa do cyklu.

 • Ja tam się nie znam lubi Komentarz

  Skoro (bez niespodzianek) karty dostają zawodnicy z 7-10 miejsca, to może przestać nazywać to "dzikimi kartami" i po prostu niech występ w GP mają zapewniony zawodnicy z miejsc 1-10?

 • Ja tam się nie znam lubi Komentarz

  Mistrza Świata trzeba hucznie powitać, dobry pomysł!

 • Ja tam się nie znam lubi Komentarz

  @joseph28: a ja dalej czeka chory człowieku z zazdrości i że ktoś ma więcej inteligencji niż ty. Ale do rzeczy. Odpisz komu kibicujesz to wtedy postaram się zrozumieć twoja nienawiść do wszystkich.bo podejrzewam że masz coś z niemieckim pochodzeniem i masz potężna demencję pisząc breslal kobyla góra.kolego to jest Wrocław oraz miasto Gorzów Wielkopolski. A rozdzielnia.?po prostu był to pożar jakich wiele jest na świecie.moze pogratulujesz Bartkowi za tytuł?.chyba nie bo ty kibicujesz .no właśnie komu?

 • Ja tam się nie znam napisał/a komentarz do Żużel. Stal - Sparta. Gorzów chce godnie powitać Zmarzlika. Ważny apel dla kibiców

  @joseph28: Ej, wydaje mi się, że dwa uczciwe kluby które wymieniłeś wcale uczciwe jednak nie były. Przecież zaraz odezwą się głosy, że Lublin przed startem rozgrywek ściąga Hapmela na co Jamrogowi "wypada widelec z ręki" przy posiłku i gdzie tu dotrzymanie umowy że Jamróg będzie miał pewność startów (mało uczciwe). A Częstochowa? To dosypywanie nawierzchni bez informowania o tym władz, po kryjomu - to też oszustwo, nieuczciwość (Prezes chciał dobrze, deszcz spartolił wszystko). GKM, Rybnik też mieli gościa - też są oszustami?
  Jak to było w "Wielkim Szu"? "Ty oszukiwałeś, ja oszukiwałem - wygrał lepszy..."
  Tak czy siak, pozdrawiam Wszystkich, tych "uczciwych" i tych "oszustów" i czekam na półfinał.

 • Ja tam się nie znam lubi Komentarz

  Znowu odcinanie kuponu od cudzego sukcesu. Medale i puchary powinni wręczać wyłącznie ludzie związani ze sportem a nie z polityką.

 • Ja tam się nie znam lubi Komentarz

  ludzie opamiętajcie się z tymi wyzwiskami, przecież w każdej drużynie jeżdżą najemnicy, dzisiaj tu jutro tam, jest o co się kłócić i wyzywać w tak prymitywny sposób, to nie boisko piłki kopanej, nie róbcie z kibiców żużla takiego gnoju, ja mam też pretensje do "Miś" Motoru, że najpierw odstawili Pawła do kąta aby w końcu go wykopać całkiem, uważam, że Paweł i Kuba, gdyby klub dotrzymał słowa i dał im jechać we wszystkich zawodach, to na pewno by zrobili więcej niż "Łysy", znam Pawła, to chłopak z Przeworska, ambitny i zawzięty, ale to nie moja brocha, Lublin nadymał wokół siebie za dużego balona, który w końcu pierdyknął, ale kaczka musi najpierw napić się wody, aby nauczyć się pływać, jesteście zbyt krótko w e-lidze aby wszystkie rozumy pozjadać, Gorzów, to drużyna zupełnie inaczej działająca i nie można dla Gorzowa, Wrocławia, Zielonej czy też Grudziądza wytykać "gości", bo Lublin popełnił błąd ze składem i sam sobie zablokował taką możliwość, a przecież wyrazili zgodę na takie rozwiązanie, pozdrawiam merytorycznych kibiców i życzę powodzenia w przyszłym sezonie.

 • Ja tam się nie znam lubi Komentarz

  Nie wstyd wam? 2 liga was leje. Dobrze że to już koniec Cieślaka w kadrze.

 • Ja tam się nie znam lubi Komentarz

  Gdzie te czasy co Apator jeździł samymi wychowankami i dla wszystkich nie starczyło miejsca? Jaguś, Kowalik, Krzyżaniak, Kowalik, Sawina, Bajerski, Chrzanowski itp... z tym mi się kojarzy ten klub

 • Ja tam się nie znam lubi Komentarz

  Jeszcze niech się Janoś ogarnie i powalczy o pudło a Patryk o utrzymanie i pełnia szczęścia :)

 • Ja tam się nie znam napisał/a komentarz do Żużel. Komunikat ws. Maksyma Drabika. "Korzysta jedynie z przysługujących mu środków ochrony prawnej"

  Dlaczego Pan Redaktor pominął te dwa fragmenty oświadczenia. Czyżby celowa manipulacja? Nie ładnie być takim niewiarygodnym i nieprzyzowitym. Pan je pominął a ja je przytoczę, może zainteresowani kibice przeczytają:

  "Etap poprzedzający zarzuty: POLADA od 22 września 2019 r. dysponowała informacją o zastosowaniu infuzji przez naszego Klienta, a pierwsze działanie w sprawie podjęła 11 października 2019 r. wysyłając do naszego Klienta pismo z prośbą o wyjaśnienie okoliczności zastosowania infuzji. Pismo zostało wysłane wyłącznie na adres naszego Klienta i zwrócone z uwagi na jego niepodjęcie (Klient przebywał poza miejscem zamieszkania z uwagi na wyjazdy związane z uprawianym sportem), o czym POLADA miała świadomość począwszy od 8 listopada 2019 r. Następnie dopiero 2 grudnia 2019 r. (po upływie kolejnych 24 dni od zwrotu pisma, a ponad 2 miesiącach od przekazania przez naszego Klienta informacji podczas kontroli o zastosowaniu infuzji) POLADA ponownie zwróciła się do naszego Klienta i tym razem również do jego klubu o udzielenie żądanych informacji, co też niezwłocznie, bo już 11 grudnia 2019 r. zostało uczynione. W tym czasie nasz Klient – wbrew informacjom medialnym jakoby zbagatelizował sprawę – skontaktował się telefonicznie z POLADA uzasadniając, dlaczego nie odebrał korespondencji oraz dowiadując się jakie działania powinien podjąć. Został przy tym poinformowany, że wystosowanie odpowiedzi na pismo będzie wystarczające (co też uczynił). Nikt na tym etapie nie informował go o potencjalnym naruszeniu przepisów antydopingowych, co jedynie utwierdziło go w przekonaniu, że działał w sposób prawidłowy i w pełni transparentny."


  "Etap postawienia zarzutów: POLADA dopiero w dniu 19 grudnia 2019 r. (prawie 3 miesiące po kontroli antydopingowej) wystosowała zarzuty, które wbrew obowiązującym przepisom („Regulamin przeprowadzania kontroli antydopingowej i zarządzania wynikami POLADA”) zostały wysłane wyłącznie do naszego Klienta ponownie z pominięciem jego klubu. Jest to o tyle istotne, że próby doręczeń tego pisma naszemu Klientowi nastąpiły 23 grudnia 2019 r. oraz 31 grudnia 2019 r. tj. w okresie świąteczno-noworocznym, w którym nasz Klient ponownie nie przebywał w swoim miejscu zamieszkania. Jednocześnie założyć należy, że gdyby POLADA postąpiła zgodnie z własnym regulaminem i wystosowała zarzuty również do klubu, to nasz Klient otrzymałby taką informację i zareagował wcześniej tj. już w grudniu 2019 r. Natomiast o zarzucie dowiedział się dopiero w dniu 10 stycznia 2020 r. i to z doniesień medialnych. Ponownie niezwłocznie zwrócił się więc do POLADA o przekazanie wszelkiej dokumentacji, co nastąpiło 13 stycznia 2020 r., a już 21 stycznia 2020 r. w imieniu Maksyma Drabika zwróciliśmy się do POLADA o przyznanie wstecznego TUE."

 • Ja tam się nie znam lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Ja tam się nie znam lubi Komentarz

  w związku z żenującym wpisem p. Kuczery, polecam każdemu zapoznać się z PEŁNĄ TREŚCIĄ tego komunikatu, zamieszczonego na stronie Sparty. jest tam mnóstwo faktów, które panu redaktorowi nie pasowały do tezy i nie zostały przytoczone.

 • Ja tam się nie znam napisał/a komentarz do Żużel. Nowy system play-off w PGE Ekstralidze! Zmiana wejdzie w życie w 2022 roku

  @Rysio-z-Klanu: No a w zasadzie UL może zaliczyć spadek. To dopiero emocje!

 • Ja tam się nie znam lubi Komentarz

  Zamiast loteryjnego nierzadko PO z systemem pucharowym, mogliby pochylić się nad rozegraniem dwóch pełnych kolejek, jak w lidze angielskiej. Ale zaraz pewnie podniosą się głosy, że po pierwsze nie będzie terminów, a po drugie kasowo będzie w plecy, bo kibice nie dadzą rady wybecylować na tyle spotkań w jednym sezonie.

 • Ja tam się nie znam lubi Komentarz

  Może być z 6 z możliwością łączenia po 2 drużyny zamiast gości falubaz-stał Leszno-motor Sparta-czewa można też zacząć od play off a później normalna runda można też narzucić że junior musi być rudy

 • Ja tam się nie znam lubi Komentarz

  Po 14 meczach podzielić ligę na dwie czwórki i niech w nich każdy z każdym jedzie 2 razy. Wtedy każda drużyna jedzie 20 meczy i jest sprawiedliwie, obecny system z 4 drużynami w play-off też niezły, ale to co chcą wprowadzić to istna tragedia, sezon zasadniczy kompletnie bez znaczenia bo co za różnica czy zaczynasz play-off z 3,4,5 czy 6 miejsca skoro i tak jeden przegrany wchodzi do półfinału a potem może jeszcze zostać mistrzem hahah parodia kompletna.

 • Ja tam się nie znam otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.