Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ambersil lubi Komentarz

  "kowal" (Ignaczak) zawinił, a tylko cygana (Gruszkę) wyrzucili. Ignaczak powinien sam podać się do dymisji. Serafin jeszcze bardziej pogrąży drużynę. Tu trzeba kogoś z zewnątrz, albo swojego (Kowala).

 • Ambersil napisał/a komentarz do PlusLiga: koniec czarnej serii Asseco Resovii Rzeszów. Pokonała MKS Będzin w meczu na dole tabeli

  Czy ktoś wie czemu nie grał Nicholas Hoag i Damian Szulz?

 • Ambersil lubi Zaczynam podejrzewać, że dziewczyny mają rację... Szefostwo związku zachowuje[..]

 • Ambersil lubi Komentarz

  K..wa. okazało się, że z tej naszej reprezentacji to nieboszczyk ze świetnym makijażem.

 • Ambersil lubi Komentarz

  @marolstar: w wielu meczach jej obecność na boisku przynosiła więcej strat niż zysków. To bardzo młoda, utalentowana ATAKUJĄCA ..
  Tak tylko .. Nawrocki dostał od kolegów pracę jako trener repry bo wywalono go z klubu (męska siatka) a żaden inny nie chciał go zatrudnić.

 • Ambersil lubi Komentarz

  Nie znam się na żeńskiej siatkówce ale z tego co widziałem to Stysiak była jedną z 2 niezastąpionych zawodniczek w tej kadrze więc o zadnym faworyzowaniu nie może być mowy.

 • Ambersil lubi Komentarz

  Pogonić tego nieudacznika Nawrockiego, bo ekipa się rozleci. Na dzień dzisiejszy potrzeby człowiek, który ma pojęcie o trenerce i będą sukcesy, ale nie z Nawrockim.

 • Ambersil lubi Komentarz

  Z kobietami trzeba umieć pracować. Nawrocki pewnie trenerem jest dobrym, ale w pracy z kobietami, może z braku takiego doświadczenia, poległ.

 • Ambersil lubi Komentarz

  Nawet najlepszy trener bez drużyny jest nikim.
  Jeżeli jest konflikt to trzeba go rozwiązać ale nie w sposób gdzie zawodniczki traktuje się przedmiotowo a tak właśnie teraz jest.
  Poza tym zawodniczki kadry zostały oszukane i postawione przed faktem dokonanym.

 • Ambersil lubi Komentarz

  Po pierwsze to Pan prezes powinien podać się do dymisji bo facet dolewa tylko oliwy do ognia a to on powinien łagodzić ten konflikt. Po drugie żaden trener nic nie jest w stanie zrobić i wygrać jak w drużynie nie ma atmosfery a ta sprawa poszła już tak daleko że Nawrocki jako trener żeńskiej siatkówki jest już spalony i szkoda tylko czasu z tym Panem bo nic z tego nie wyjdzie . I po trzecie jak to zwykle bywa prawda jest gdzieś po środku . To tak w największym skrucie

 • Ambersil lubi Komentarz

  Byłoby bardzo ciekawe gdyby podpisała list w którym zarzuca trenerowi faworyzowanie samej siebie.

 • Ambersil lubi Komentarz

  Kilka miesięcy, 24 godziny każdego dnia razem i ktoś normalny nie kuma, że MUSIAŁY zdarzać się kłótnie, spory ... konflikty. Ważne jak to załatwiano a w wywiadzie, Stysiak, wyraźnie o tym mówi.. i to nie raz.
  Przecież to prowadzący wywiad ciągle próbował podpuścić młodą żeby palnęła coś negatywnego o reszcie dziewczyn ale się nie udało.
  ....
  Trzy miesiące skarga LEŻAŁA bez reakcji.
  Za to ja bym natychmiast zwołał walne zgromadzenie, rozwiązał zarząd pzps.. o rety o czym ja piszę... przecież na układy nie ma podobno rady..

 • Ambersil lubi Komentarz

  Pretensje dziewczyn o brak komunikacji chyba nie bezpodstawne, ale moment ich wyartykułowania najgorszy z możliwych. Gdyby reprezentacja miała za sobą kilka nieudanych imprez z rzędu, tak jak szczypiornistki za kadencji Krowickiego (kwalifikacje olimpijskie też na razie do tyłu, ale przecież to Serbki były głównymi faworytkami), mógłby to być dodatkowy argument za zmianą selekcjonera.

 • Ambersil lubi Komentarz

  @Zbigniew Kędra: Maj raczej nie posądzałbym o jątrzenie - na samym początku sezonu mówiła w wywiadzie, że Stenzel to materiał na najlepszą polską libero.

 • Ambersil lubi Komentarz

  @Tomek Nowak: btw. największa gwiazda Novary przeszła w tym sezonie do Imoco. ale niechby to nawet w czyjejś ocenie był to drugi najlepszy klub świata - co to zmienia?

 • Ambersil lubi Komentarz

  jeśli Wołosz, pierwsza rozgrywająca najlepszej obecnie drużyny klubowej na świecie, musi sama dzwonić do trenera, żeby się dowiedzieć, czy będzie grała w reprezentacji, to chyba rzeczywiście z komunikacją jest coś niehalo. i jeszcze jedno - zawodniczki są od grania, a nie od gadania, mogą coś palnąć, natomiast Kasprzyk zajmuje się zawodowo zarządzaniem polską siatkówką i on powinien prowadzić przemyślaną komunikację, wyciszać sprawę, opanowywać problem, a nie wchodzić w pyskówki przez media i dolewać oliwy do ognia. jak dotąd najlepsza w zarządzaniu kryzysowym okazała się 19-letnia Stysiak, mimo że została bardzo brzydko wmanewrowana w nadmuchany konflikt z koleżankami.

 • Ambersil lubi Komentarz

  Hmmm pytanie 1i 3, co jest? Miała podpisać oświadczenie w którym napisano że była faworyzowana? Czy może dziewczyny wspomniały o niej po tym jak odmówiła podpisu??

 • Ambersil lubi Komentarz

  Co do Magdy Stysiak,to bardzo dobrze zapowiadająca się zawodniczka,oby tak dalej.Co do sytuacji to Nawrocki nie jest orłem i w środowisku to najlepiej wiedzą ale jest widocznie w "układzie"bo jak wytłumaczyć fakt podpisania nowej umowy w czasie rozpoczęcia(ujawnienia)konfliktu.Zamiast rozpoznania-nowa umowa a to już wygląda tak jakby Nawrocki grał na boisku i do tego zdobył Olimpijskie złoto.Daje to dużo do myślenia-klika?

 • Ambersil lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Ambersil lubi Komentarz

  @Mistrz z Lublina: Agnieszka robi duże postępy w nowym zespole gdzie razem ze Stysiak mają świetnego trenera.Oglądam ich mecze i jest bardzo dobrze.

 • Ambersil lubi Komentarz

  Znalazł się obrońca nieudacznika.

 • Ambersil lubi Komentarz

  No to już wiemy dlaczego nie pracujesz u ANTIGI masz za długi jęzor koleś i po co sie wypowiadasz publicznie na temat,chcesz się przylizać,bardzo to słabe

 • Ambersil napisał/a komentarz do Piotr Makowski broni Jacka Nawrockiego. "Mamy do czynienia z niszczeniem człowieka"

  @Wiesiek Kamiński: chyba coś ci pomyliło, gdzie dzwoni. To Makowski zatąpił Matlaka po tym jak ten wyjechał do chorej żony...

 • Ambersil napisał/a komentarz do Piotr Makowski broni Jacka Nawrockiego. "Mamy do czynienia z niszczeniem człowieka"

  @Sławomir Kwiecień: taaa i będziemy grać kadetkami, bo juniorki tez Nawrocki już ogrywał. Podpisały wszystkie reprezentantki 13/15, nie podpisały 2 które w tym roku debiutowały...

 • Ambersil lubi Komentarz

  Gdyby te informacje pojawiły się tydzień, dwa po "spotkaniu Wołasz i Smarzek z Kasprzykiem" byłbym gotów uznać, że "babom się porąbało". Ale nie. Był czas usiąść do stoły, wygarnąć sobie wzajemnie, może wypić kieliszek wina na koniec i wrócić do roboty. Związek próbuje rozwiązać to w najgłupszy sposób. Może wyrzucić kilka zawodniczek. Pewnie one przeżyją. Ale namówić następne na grę w kadrze będzie trudniej. Bo każda będzie widziała, że obowiązuje zasada "nie podskakuj, bo zabiorę tobie licencję".
  Moja propozycja:
  Usiąść, pogadać uznać swoje winy (nie czyjeś, ale swoje) i do roboty. Czy to możliwe. Ja wierzę, że tak.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.