Marek Gieniec - lubi

 • Marek Gieniec lubi Komentarz

  Janowski to cwaniak. To bardzo solidny zawodnik ale raczej majstra nigdy nie zrobi. Brakuje mu waleczności, zadziorności i takiej sportowej złości o pokorze do sportu i życia nie wspomnę. To taka lepsza wersja Piotra Pawlickiego nic więcej. Moim zdaniem Mistrzem jeszcze nie raz będzie Zmarzlik.

 • Marek Gieniec lubi Komentarz

  Niech poskarżą sie komisji europejskiej w sprawie lamania prawozadnosci w Polsce tam na pewno ich wysluchaja albo do Strasburga

 • Marek Gieniec lubi Komentarz

  Szkoda Bartka nieodpowiedni program dla naszego mistrza ,Wojewódzki będzie tylko pajacował który nie ma pojęcia najmniejszego o żużlu i o Bartku a to normalny kulturalny skromny chłopak któremu Wojewódzki nie dorasta do pięt,pozdrawiam kibic Leszno

 • Marek Gieniec lubi Komentarz

  Co za głupota Zmarzlika ,zgodzić się na program z takim pajacem ! On jego program to błazenada !

 • Marek Gieniec lubi Komentarz

  Gollob już "walił k..." u Kuby. Ten prowadzący to żenada. Bartek po co Ci to?

 • Marek Gieniec lubi Komentarz

  Bartek. Do kogo tyś poszedł i po co ??????????????????????? Wstydu i rozumu nie masz ????????????

 • Marek Gieniec lubi Komentarz

  Panie Cegielski, daj się Pan zbadać i niekoniecznie na nogi. Pańskie chore komentarze tak na portalu jak i na wizji, doprowadzają wielu kibiców żużla do rozpaczy. Wszystko co z Pańskich ust pada, a dotyczy kogoś lub samego klubu Stali Gorzów, to jedno wielkie świństwo. A może oprócz sprawności ruchowej cierpi Pan również na dolegliwość zwaną amnezją? Trzeba być wyjątkowym ignorantem aby pluć na klub i ludzi którzy pomogli Panu zaistnieć w tej dyscyplinie sportu. Masz Pan luki w pamięci zapominając gdzie odnosił Pan swoje największe sukcesy sportowe. Pańskie komentarze w telewizji dotyczące Gorzowa są nacechowane wyjątkową żółcią i pogardą ,choć wprost Pan tego czasem nie mówi czy pisze. Na żużel chodzę od kilkudziesięciu lat , i doskonale pamiętam Pańskie początki na stadionie a nawet przed. Mam masę przyjaciół w Polsce i często pytają mnie czy ten Cegielski naprawdę pochodzi z Gorzowa? czy może z Zielonej Góry? bo nikt inny niż zielonogórzanin nie mógłby tak "sympatyczne" opinie wyrażać o bratnim mieście i klubie.Myślę że zacznę chyba zmieniać Panu miejsce pochodzenia bo wstyd mi przed przyjaciółmi potwierdzać Pański gorzowski rodowód. Na koniec powiem Panu że dla mnie znaczy Pan tyle co w refren piosence Lady Pank lub opinii Leszka Milera w stosunku do jednego obecnego ministra. Nie pozdrawiam.

 • Marek Gieniec lubi Komentarz

  Kiedy Cegielskiego ceniłem jako komentatora, teraz go słuchać nie mogę.

 • Marek Gieniec lubi Komentarz

  Czy to opinia Krzysztofa Cegielskiego jako eksperta, czy jako menadżera zawodnika KSUL :?

 • Marek Gieniec lubi Komentarz

  Jak to mówił Cieślak o Pawlickim: żeby przestał jeździć wkoło komina i pomyślał o wyższych celach?...

 • Marek Gieniec lubi Komentarz

  @Czak Norris: pełna zgoda. W tej sprawie zdumiewający jest brak kultury i dobrego wychowania tych dwóch młodych ludzi, brak szacunku dla trenera, wyróżnieniami jakim jest fakt bycia w kadrze narodowej i możliwość reprezentowania Polski. Ci dwaj Panowie wykluczyli się sami. Panie Marku proszę nie słuchać tych niemądrych głosów oburzonych na Pana działaczy i dziennikarzy. Jeśli chcą wrócić do kadry muszą przeprosić, poprosić i zasłużyć.Do kadry powinni być powoływani sportowcy wyróżniający się nie tylko jeśli chodzi o wyniki. Nie do zniesienia jest sytuacja gdy trener kadry płaszczy się przed słusznie usuniętymi zawodnikami.

 • Marek Gieniec lubi Komentarz

  Szanowny Panie Cieślak. Przecież Pawlicki dał Panu wyraźny przekaz. Prosisz pan łaskawie o spotkanie z nimi czyli Pawlickim i Janowskim, to weź pan padnij na kolana, ukorz się, przeproś, ucałuj stopy a oni się wtedy łaskawie zastanowią i dadzą odpowiedz. Przecież to nie są jakieś chłystki krowie spod ogona tylko prawdziwe gwiazdy do których umawiać się trzeba na audiencję poprzez ich sekretarza. Pan żyjesz innymi czasami, gdzie kadra to był honor i prestiż. Dzisiaj mamy inne czasy. To chłopcy którzy mają jeszcze mleko pod nosem dyktują warunki a trener ich łaskawie słucha i biega z siateczką po piwo. Więc Panie Cieślak, chcesz pan tak bardzo spotkania i pojednania z gwiazdorami to posłuchaj pan powyższych rad, bo do upragnionego przez pana spotkania może nie dojść w najbliższym czasie a jak się gwiazdy zeźlą to nawet nigdy. Jeszcze więcej pokory trenerze, jeszcze więcej, no i cierpliwości, cierpliwości...Proś pan dalej najlepiej na kolanach a wtedy może kiedyś pańskie marzenia się spełnią i gwiazda jedna z drugą pozwoli by ją pan ucałował w pierścień.

 • Marek Gieniec lubi Komentarz

  I jeszcze jedno na zakończenie. NIe wiem czy mój wcześniejszy wpis już został usunięty czy zwyczajnie czeka na swoją kole, ale na litość boską trenerze. Mam nadzieję, ze właściwie zrozumiał pan przesłanie w nim zawarte i wyciągnie pan z niego odpowiednie wnioski, bo przykro się patrzy i słyszy, jak człowiek w takim autorytetem i w takim wieku korzy się przed kimś takim jak ci dwaj.

 • Marek Gieniec lubi Komentarz

  pawlicki janowski .............DO BUDY

 • Marek Gieniec lubi Komentarz

  Gdyby klub dostał hajs i zaczął inwestycje w stadion to można by myśleć o Cierniaku.
  A tak gdzieś musi iść najlepiej do Lublina tam blisko i pewne miejsce w składzie.

 • Marek Gieniec lubi Komentarz

  Współczucia dla kibiców Tarnowskiej Unii mając najpotężniejszego sponsora w Polskim żużlu Grupę Azoty poprzez wrogi żużlowi ratusz i niekompetentnego prezesa Unia ugrzęzła w e-Winner Lidze Dramat !

 • Marek Gieniec lubi Komentarz

  Ja pierdzielę, czy pan Jarek czyta co naskrobie? ..."a Fogo Unia ciąże wiąże z 23-latkiem duże znaczenie."
  O jakiej (czyjej) ciąży pan pisze?

 • Marek Gieniec lubi Komentarz

  Sprawa jest banalnie prosta. Juniorzy mają swoje ambicje i chcą jeździć po pięć wyścigów w meczu. Skład został jednak kiepsko skonstruowany, bo przyjście Hampela sprawiło, że czterech zawodników nie można zmienić. Juniorzy mogą więc jechać wyłącznie za Jamroga albo Miesiąca, ale tylko wtedy, gdy Motor nie może korzystać z rezerw taktycznych, bo rezerwy taktyczne obstawiają gwiazdy. Podobnie jest z biegami nominowanymi. Młodzi, szczególnie Lampart, mając w głowie, że po trzech biegach kończą występ w meczu mentalnie się zamykają i stąd taka jazda i taki wynik. Podobnie było z Pieszczkiem w Falubazie.

 • Marek Gieniec lubi Komentarz

  Przestańcie pieprzyć o alkoholu jakby każdy z komentujących był święty! Markowi się raz zdarzyło i tyle. Raz na 70 lat!

 • Marek Gieniec lubi Komentarz

  No to koniec kariery.