Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jan Kowalski napisał/a komentarz do Kolejny trener zwolniony! Jest już znany następca

  @Mag: Napisałeś wielkie NIC. Jak krytykujesz, to wypada podać choć 1 argument.

 • Jan Kowalski napisał/a komentarz do Kolejny trener zwolniony! Jest już znany następca

  @Nie zaszczepię się: Dokładnie.

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  Ale pana kratę zabolała porażka z Toruniem
  Dobrze ma boleć....xd.

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  Bojkot wyrobów Polskiego Cukru. Sponsor nie powinien tak się zachowywać, że zostawia klub we własnym mieście a sponsoruje jakąś kiepską drużynę na drugim końcu Polski.

 • Jan Kowalski napisał/a komentarz do Właściciel Stali odpowiada Hiszpanom. Są mocne słowa! Mówi nam o Almeidzie i Groselle’u [WYWIAD]

  @pawka: Jeśli gospodarz specjalnie prowokuje, to niekoniecznie. To oznacza, spuszczenie uszu po sobie i przyjęcia postawy psa łapiącego kości rzucane mu pod stół. Powodzenia w aportowaniu.

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  Prawdę mówiąc... pewnie wystarczyłoby, żeby Kowalczyk w drugiej kwarcie w kontrze trafił wsad do kosza... Jest duża szansa, że te 2 pkt więcej zapewniłyby w końcówce wygraną Anwilowi...

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  Cuszzzz niespodzianki nie było. Graty Czarni;) Na poważnie obejrzało misie meczyk i w końcu widziałem dwie zaangażowane w grę drużyny. Słupsk wyjaśnił Włocławek w ich hali... już kiedyś to widziałem;) Mentos zbudował fajny zespół i umiejętnie wyciska z niego co się da. Jak widać przypadku tu nie ma. Prawda, że Słupsk miał dzień strzelecki ale nie można zapomnieć ile osobniaków nakwasił... końcówka meczu to jakby dokrętka "Sąsiadów";) Słupiński, Jankowski, Musiał... warto stawiać na młodych... pięknie spłacają zaufanie. Anwil i tak może być zadowolony z wyników mając w pamięci poprzedni sezon. Porażki przyjdą do każdego prędzej czy później. Ważne, że drużyna walczy.

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  Precz z faszystami, którzy segregują ludzi! Bojkot skoków w Polsce!

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  Ale kopaną i siatkę przy pełnych trybunach to można było?

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  Pytanie do prifesors: co z sklepami, co z kościolami, co z hotelami, co ze stadionami. Może też p. Prof zabrał głos co z lotniskami. A jak wszędzie zaszczepieni to wszędzie tylko jedno ale - poprawka konstytucji. Demokracja polega na tym że każdy ma wybor a przymusu w demokracji nie ma. Zapraszam prof do pierwszego lepszego hotelu aby p. pzejrzał na własne oczy a nie stukał siedząc w domu klawiaturę. Żeby p. Prof nie myślał że ja anty to ja jestem zaszczepiony nie z przymusu tylko z własnej woli, a jako polak walczący kiedyś o demokrację będę teraz jej bronił. Żadnej segregacji.

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  Za namawianie do łamania prawa i Konstytucji miejsce takich ludzi jak Gut i Kot jest w więzieniu.

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  @Legionowiak 2.0: i taki dzban kibicuje Legii???….Dobrze, że tylko na wirtualnej trybunie tekstowej SyFów;))

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  Jak widzę podział za wpuszczeniem 50% i przeciw 50 % to się zastanawiam kto tu oszukuje.
  W komentarzach jest 70 % za wpuszczeniem wszystkich ludzi i przeciw segregacji. Myślę sobie że lobby szczepionkowe zatrudnia '' troli '' do głosowania. I tutaj pytanie , jakim prawem Pan profesorek chce zakazać kibicowania na świeżym powietrzu ??

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  Tu powinna być reakcja Prokuratora Generalnego na takie bezprawie, polskie prawo nie przewiduje dyskryminacji ze względu na szczepienie. Składajcie zawiadomienie w prokuraturach .Nawet pytać o szczepienie nie wolno -RODO ,a co dopiero tak ograniczać swobody obywatelskie.

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  ile razy trzeba dać zarobić koncernom farmaceutycznym żebyście byli w końcu odporni i nie trzęśli rajtami?dwa, trzy razy wystarczy?

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  @Całkiem Skibicowany: Większość ludzi nie chce się szczepić, część została przymuszona. Te wasze dwie dawki już nie dają odporności i za chwilę będą wam kazali się szczepić trzeci i czwarty raz jak w Izraelu. A prawda jest taka, że te szczepionki są nieskuteczne.

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  Dyskryminacja i łamanie Konstytucji RP. Tyle mam do powiedzenia. Nie ma szczepionki, nie ma leków na COVID-19, ale należy przyjmować preparat bez ATESTU.

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  To nawet w skokach narciarskich jest segregacja rasowa? Proponuję olać ciepłym moczem kibicowanie na skoczni. Można to oglądać w TV. Jak nie zbiorą kasy za bilety to się zastanowią. Ale debile zaszczepione preparatami bez ATESTU będą zasiadać na publice.

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  Oszustwa ciąg dalszy....byłem w Zatorze w sierpniu. Ze 30 tysięcy ludzi, jeden na drugim i wszyscy bez masek. Jakoś nie słyszałem o eksplozji "pandemii" po tygodniu. Dajcie już spokój z tą głupotą. Nikt , kto posługuje się rozumem nie wierzy tym starym pierdzielom. Tym bardziej , że naukowcy o innych poglądach na kowida nie są dopuszczani do głosu w mediach głównego nurtu. Ciekawe za ile ten komentarz zostanie usunięty jako wraży?

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  masakra
  moze do kosciola tez zaczniemy wpuszczac tylko zaczipowanych
  i moze urzedy beda tez tylko dla zaczipowanych i niech tylko zaczipowani placa podatki

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  dlaczego nikt nie mówi Ilu zaszczepionych już zmarło ,ilu trafiło do szpitala z innego powodu niż COVID

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  Zamiast przeznaczać miliardy dolarów na szczepionki i ich promocję a teraz na segregację i niszczenie zdrowych ludzi powinni wydać te pieniądze na promocję zdrowia. Covid jest groźny dla ludzi otyłych, którzy nie dbają o swoje zdrowie. Zamknąć grubych w domach, nie dawać im tyle żreć, zlikwidować używki, zapędzić do gimnastyki a nie normalnych ludzi ograniczać.

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  A przecież ten sam PAN EKSPERT LEKARZ wiosną 2020 twierdził że COVID jest niegroźny nie mutuje się nie mamy czego się bać przecież to grypa zwykła.
  Ja bym jeszcze segregował ludzi na kolor skóry włosów wzrostu rozmiaru penisa rozmiaru biustu u kobiet na numer buta kolor oczu itd itd i wyrabiać paszporty na każdą ze stron tej segregacji. PASZPORT DLA LUDZI O ZIELONYCH OCZACH

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  Bardziej potrzebna jedynka niż piątka.

 • Jan Kowalski napisał/a komentarz do Amerykanin czeka na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Mamy jego komentarz

  @Bluedragon: Dałbym wyjątek dla żeniących się/wychodzących za mąż z Polakami oraz dal napływowych, pod warunkiem przyjęcia polskiej kultury. (MInimum - sprawdzian z historii Polski na poziomie podstawówki :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.