• Lech Łasica

  Oglądałem mecz! Nietuzinkowy amerykanin grał na rozegraniu inaczej niz typowy rozgrywacz. A resovię załatwił wypozyczony od niej szerszeń! Swietny i dynamiczny -młody siatkarz. Resovii w ttym roku znów nie bedzie nawet w I-szej szóstce! Lubie takie siatkarskie sensacje . katastrofa Resovii była sliczna !

 • Lech Łasica

  Ta cała historia z Kubicą to nawet nie jest ani smaczna a ni sympatyczna. 34 lata to w Formule 1 emerytura i Kubica to typowy przykład - jak mozna sobie samemu zniszczyc kariere sportowca ! Lepiej niech zainwestuje to co zarobił i przestanie sie błaznic u Williamsa !

 • Lech Łasica

  Jeżeli Szpilka nie pamieta walki- to oznacz, ze od walenia w łeb- po mału
  postepuje choroba bokserów-Aizheimer ! Powinien sobie dac spokój z boksowaniem, tym bardziej, ze po jednym ciosie pada i ta sytuacja sie powtarza!!!!!

 • Lech Łasica

  widziałem tę siatkarkę kilka razy. 2 uwagi:- primo faktycznie talent, sekundo- piekna dziewczyna. Zrobi karierę !

 • Lech Łasica

  O ile dobrze pamietam, to ten cały zakichany M. Przedpęski to kryminalista, siedział za łapówki płacone firmie ochroniarskiej przy organizacji MŚ w 2014 r i to gówno zabiera głos w sprawie Kubiaka. komu debile zrobiliscie kuku? Kubiakowi czy reprezentacji-pomyslcie matoły !

 • Lech Łasica

  Od początku pisałem, że transakcja Orlenu jest zupełnie chybiona, bo nie da sie wygrywać wyscigów będąc rajdowym emerytem z niesprawną ręką. Sam Kubica zniszczył swoja karierę - przez nieodpowiedzialnosc, bo nie wolno mu było jechać w tym fatalnym rajdzie gównianą Skodą!!!! Zaraz sie wycofa !

 • Lech Łasica

  Od początku wiadomo, że 43 mln zł Orlenu wyrzucono w błoto. bo Kubica stracił 9 lat przez nieodpowiedzialność i został inwalidą rajdowym! Gówno z tego bedzie a kasa wydana na Kubicę podraza paliwo na polskich stacjach! Dlaczego musisz płacic wiecej za durne decyzje ?

 • Lech Łasica

  Co za durne przepisy! Czy w PZPS nie ma normalnych ludzi? Jesli Kurek nie jest podstawowym graczem, to ja jestem tancerzem w Burkina faso ! To znaczy, ze nikt tam w ONICO nie jest podstawowym graczem ! kretynizm to mało powiedziane ! Kwolek tez kontuzjowany i ONICO juz do finału nie wejdzie! Tak władza zrobiła kuku jednemu z najlepszych zespołów!

 • Lech Łasica

  Od początku wiadomo było, ze te 43 mln Orlenu to wyrzucone w błoto pieniadze-i wszyscy kierowcy za zabawy kubicy płacą! Ta kasa juz jest w cenie paliwa na stacjach a i tak gó...o z tego bedzie! Kubica to juz dawno rajdowy emeryt! Jak williams nie ma na częsci zamienne i oszczędza opony- to jaki ma sens prawdziwy wyscig w wykonaniu tego teamu!

 • Lech Łasica

  Kubica juz niczego nie zwojuje, bo jest rajdowym emerytem-inwalidą! Szkoda kasy Orlenu- bo Williams i tak padnie w sezonie! A tymczasem kazdy polski kierowca opłaca starty Kubicy w kazdym litrze paliwa! Nie wart- o 8 lat za pózno! zawodowiec