Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Prostownik napisał/a komentarz do Imperium kontratakuje. Bayern Monachium broni Roberta Lewandowskiego

    Ballack'a zaproszoną by stał się twarzą STS-u i nagle z całych sił broni Robercika w mediach. Jak widać propaganda Sportowych Faktów nie zna granic. Krytyka Hamanna była lekko przesadzona, ale nie była całkowicie nietrafna. Prawda jest tak, że polak, gdy Bayern zawodzi też zawodzi nie jest typem piłakrza pokroju Ronaldo, który swoimi akcjami może przesądzić o wyniku spotkania. Jak Bayern gra dobrze, a w wiekszości przypadków tak jest, bo skład ma mega mocny jak na bundeslige to robert strzeli bramke i nawet noty u bild'a dostaje wysokie. Pierwsza weryfikacja siły FC Hollywood i naszego "snajpera" w tym sezonie odbedzie się 19 lutego na Anfield i tam będzie mógł odpowiadać krytykom takim jak Hamann a nie w meczach z Schalke czy pucharowym meczu z Hertha.
    P.s. To jest portal z wiadomościami sportowymi, więc nie męczcie ludzi informacjami z nimi nie zwiazanymi. Sportu codziennie jest dużo i nie trzeba pisać o żonach, dzieciach zawodników bo od takich głupot są inne portale !!

  • Prostownik napisał/a komentarz do Bundesliga: Bayern Monachium odrabia straty. Kapitalny Robert Lewandowski. Gol i asysta Polaka

    Robercik odpowiedział krytykom ? Czym ? Bramką, przypadkową asystą, którą redakcja nazywa asystą z przewrotki i miał udział przy trzecim golu, bo zazwyczaj stoi pod bramką by dołożyć nogę i akurat, ktoś strzelił sobie sam gola a wy go przypisujecie lewemu ? Krytyka Dietera jest troche przesadzona, bo lepszego napastnika Bayern nie znajdzie, który swoim stylem gry pasowałby lepiej do Bawarczyków niż Lewandowski - Przesadą są te bezsensowne artykuły, które wypsiują słabi "dziennikarze" byle była sztuka i coś napisane o kimś kto ma udziały w waszej firemce! Prawda jest taka, że wiecej szkodzicie wizerunkowi RL9 niż pomagacie .... ale to tylko moje zdanie.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.