Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Daniel Skoczek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Nic nie wiedzą. Niemcza ... to rodzina. Prawie wszyscy się znają, jak w rodzinie. Każdy ma wujków , ciocie ...itd w świecie, o których wie się mniej, niż o mieszkańcach Niemczy. Mimo wszystko, przynajmniej z mojego punktu widzenia, to rodzina. Nigdy i nigdzie , być może jeszcze za mało widziałem, ale nigdzie indziej i nigdy nie czułem się, jak właśnie w Niemczy. Nie jest lekko w Niej żyć, ale tylko ze względów ekonomicznych. Ludzie są Championami. Naturalnie , jak w rodzinie , dochodzi do sporów i nieporozumień, ale to mija. Niemcza , to wyjątkowe Miaso! Tutaj , można doświadczyć , co to dobroć, honor , wspóczucie, wyrozumiałość i przede wszystkim czujesz się jak w domu.Wychodzisz na ten obdarty rynek, który w pewnym sensie odzwierciedla samopoczucie mieszkańców i widzisz dumnych ludzi, którzy mają SERCE. Nikt tu się nie poddaje. I takie pismaki jak Ty , powinny tu na trochę zamieszkać, żeby zrozumieć ,dlaczego Niemcza zasłynęła z obrony 1000 lat temu. Krzysiu, zawdzięcza wszytko , przede wszystkim rodzinie, ciężkiej pracy i temu skąd pochodzi!!!

  • Daniel Skoczek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Nic nie wiedzą. Niemcza ... to rodzina. Prawie wszyscy się znają, jak w rodzinie. Każdy ma wujków , ciocie ...itd w świecie, o których wie się mniej, niż o mieszkańcach Niemczy. Mimo wszystko, przynajmniej z mojego punktu widzenia, to rodzina. Nigdy i nigdzie , być może jeszcze za mało widziałem, ale nigdzie indziej i nigdy nie czułem się, jak właśnie w Niemczy. Nie jest lekko w Niej żyć, ale tylko ze względów ekonomicznych. Ludzie są Championami. Naturalnie , jak w rodzinie , dochodzi do sporów i nieporozumień, ale to mija. Niemcza , to wyjątkowe Miaso! Tutaj , można doświadczyć , co to dobroć, honor , wspóczucie, wyrozumiałość i przede wszystkim czujesz się jak w domu.Wychodzisz na ten obdarty rynek, który w pewnym sensie odzwierciedla samopoczucie mieszkańców i widzisz dumnych ludzi, którzy mają SERCE. Nikt tu się nie poddaje. I takie pismaki jak Ty , powinny tu na trochę zamieszkać, żeby zrozumieć dlaczego Niemcza zasłynęła z obrony 1000 lat temu. Krzysiu, zawdzięcza wszytko , przede wszystkim rodzinie i temu skąd pochodzi!!!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.