-3 pkt. dla ROW-u DLACZEGO-Artykul 9 kodeksu antydopingowego FIM i PZM

autor: KempinTorunFan | 2017-09-21, 16:38 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
*Tu moze wiecej ludzi to przeczyta niz w komentarzach

ARTYKUL 9 - Na podstawie tego artykulu punkty Laguty zostaly odebrane, i czego NASTEPSTWEM a nie POWODEM sa odjete 3 punkty ROW-owi. Powtarzam nastepstwem zabrania punktów Lagucie jest odebranie 3 punktów ROW-owi . Bo ROW-owi nie odebrali 3 punktów bezposrednio!!! Tak Ciezko zrozumiec???

ARTYKUŁ 9 AUTOMATYCZNE UNIEWAŻNIENIE WYNIKÓW INDYWIDUALNYCH Stwierdzenie naruszenia niniejszych przepisów antydopingowych w badaniu przeprowadzonym w trakcie zawodów automatycznie prowadzi do unieważnienia wyników indywidualnych uzyskanych podczas tych zawodów, ze wszystkimi wynikającymi z tego konsekwencjami, w tym przepadkiem jakichkolwiek zdobytych medali, punktów czy nagród.

Dla nie kumatych: wiec jak odjeli 11 punktów Lagucie to wynik zostal zweryfikowany z (49-41) na ( 38: 41) wiec Rybnik ten mecz przegral I za razem nie zdobyl punktu bonusowego. Dlatego odjeto ROW-owi 3 punkty!!!!

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj: