Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • jendrula lubi Komentarz

  ...ale farsa !!! to są te nowe DMPJ, które miały się w 100 % sprawdzić wedle słów pana Szymańskiego, panowie, stworzyliście gniota, stara bryndza, która w ogóle nie zasługuje na nową szumną nazwę, nadal zdekompletowane biegi i składy, jaki sens szkoleniowy mają biegi z własnym cieniem i z cieniem kolegi na 5:0 (?), to jest ta rewolucja rozgrywek młodzieżowych, nowa jakość... a jeszcze większą farsą jest, że Wanda jedzie jednym zawodnikiem i jest nieklasyfikowana, a Krosno jedzie jednym zawodnikiem i jest klasyfikowane, chociaż taki Bialk jeszcze dwa dni temu cało i zdrowo odjechał mecz ligowy, a dziś już wystawiając jakieś lewe zwolnienie był usprawiedliwiony... te nowe DMPJ to żałosna farsa autorstwa GKSŻ, a to dopiero 3 runda - jeszcze 18 rund przed nami...

 • jendrula lubi Komentarz

  No widzisz... Zarzucasz mi, że się mylę, a sam powtarzasz banialuki wpierane nam na siłę...
  Wyprawy krzyżowe były następstwem podbicia Jerozolimy przez Persów, a potem Turków. To nie my zaczęliśmy. Pewnie o podbojach półwyspu Iberyjskiego też zapomniałeś...
  To nie religia jest zła, tylko ludzie którzy ją źle interpretują. Znak krzyża nikomu krzywdy nie robi.

 • jendrula lubi Komentarz

  Gdy wypadnie mi medalik, który dostałem od żony, znad koszulki i go chowam, to zawsze go całuję i robię znak krzyża... i nieważne czy obok mnie jest milion osób czy nie ma nikogo... Nie robię tego dla innych, tylko dla siebie, dla żony i dla Boga. Tak samo piłkarze mają swoje odruchy, gesty dzięki którym dziękują Bogu, a to że robią to odrazu po strzelonej bramce lub przed np.: strzeleniem karnego, to jest ich indywidualna sprawa. Gdy Witsel prawie urwał Wasielewskiemu nogę, parę osób odrazu się przeżegnało, niektóre zaczęły się modlić w duchu o zdrowie dla niego... Tego też byś zakazał?
  Zauważ jeszcze, że nigdzie nie zakazuję innym religią by oni nie odnosili się do swojego Boga. To muzułmanie mają wiecznie problem z innymi religiami... Niech sobie robią co chcą, ale bez przesady, zobaczymy jak to będzie na MŚ w Katarze, bo już nieraz widziałem szejków biegających po boisku szukających swojej prawdy...

 • jendrula lubi Komentarz

  a jak ktoś ma na imię Krzysztof (Χριστος φορος „niosący Chrystusa) to może grać w piłkę?

 • jendrula napisał/a komentarz do Karuzela transferowa PlusLigi: Asseco Resovia skompletowana, PGE Skra i ZAKSA w budowie

  Wszystkie ruchy transferowe będą poddane próbie w rozgrywkach PL i wtedy się okaże kto był wzmocnieniem a kto niewypałem.

 • jendrula napisał/a komentarz do Aleksandra Jagieło oficjalnie opuściła Chemika Police

  Pewnie mój typ się sprawdzi i Ola Jagieło wróci do Niska skąd pochodzi i zagra w Developresie, który szykuje się do eliminacji LM. Byłoby to duże wzmocnienie i hit transferowy klubu z Rzeszowa.

 • jendrula napisał/a komentarz do Zakaz gestów religijnych na stadionach piłkarskich. Czy taki pomysł ma sens?

  Mylisz się że religie są złem !!! Tylko dorabiane ideologie przez ludzi są złem. Pod płaszczykiem wojny z katolicyzmem chce się zakazać wszystkiego co jest z tym związane. Nawet sport jest areną walki religijnej.Teraz w dobie terroryzmu powinno się zakazać kobietom wyznające islam noszenia burek.Spróbuj zrobić ogólnoświatową kampanię i zobaczysz co będzie działo. To jest zmasowany atak na wartości chrześcijańskie i ty tego nie widzisz ?

 • jendrula napisał/a komentarz do Jacek Nawrocki zdecydował. One zagrają o mundial w 2018 roku

  To proszę podaj swoje typy zawodniczek do kadry na MŚ? Można się zgadzać czy nie zgadzać z trenerem Nawrockim ale budowa od podstaw nowej kadry to jedyna droga.Można się spierać o 2-3 nazwiska alle niech te grają co chcą.

 • jendrula napisał/a komentarz do Pierwsza porażka lidera z Piły, wpadka Wybrzeża. Sprawdź tabelę i statystyki Nice 1.LŻ

  Co niektórzy szukają sponsorów na wypadek awansu do ekstraligi a tu masz babo placek.Tor wszystko zweryfikuje i jak widać nie ma żelaznych faworytów.Pompowanie balonika i wieszanie medali przed zakończeniem sezonu nie ma sensu.Tak na prawdę najważniejsze będą play-offy.

 • jendrula napisał/a komentarz do Wyższy od Marcina Nowaka. Lemański najwyższym graczem w historii polskiej kadry

  Pierwsze koty za płoty i wydaje mi się że środek mogą opanować Bieniek z Lemańskim.

 • jendrula napisał/a komentarz do Jacek Kasprzyk: Klub Wybitnego Reprezentanta już powstał

  Ta niespodzianka ? to Leon w kadrze na ME ?

 • jendrula napisał/a komentarz do Polska - Iran: świetny debiut Ferdinando De Giorgiego. Niewygodny Iran rozbity

  Z wielu argumentami się zgadzam ale narazie jest skład szeroki ale już na ME będzie to pewnie 12-14 zawodników.Nie wiem na ile ingeruje PZPS w skład ale na pewno najlepsi będą grać. Na początku może być różnie ale potem skład wykrystalizuje.

 • jendrula napisał/a komentarz do Polska - Iran: świetny debiut Ferdinando De Giorgiego. Niewygodny Iran rozbity

  To tylko tak widać z strony kibica.Oczywiście zmiany zawsze muszą być i zazwyczaj jak przychodzi nowy trener to dobiera sobie zawodników do swojej koncepcji. Najlepiej jak zmiany są stopniowe i nie wymuszone na przykład kontuzjami.Tak na prawdę nie ma złotego środka czy wymiana 90% składu da efekt, czy też pojedyncze zmiany? Moim zdaniem prawda leży po środku, bo powinni grać najlepsi bez względu na wiek.Dobrą rzeczą byłaby kadra B, która skupia młodych graczy oczekujący na grę w kadrze A.Nie mamy w reprezentacji gwiazd światowego formatu za wielu i musimy zapomnieć reprezentacji z 2014 roku która zdobyła MŚ. Teraz trzeba ją zbudować na nowo i to jest rolą nowego trenera Ferdinando De Giorgiego

 • jendrula napisał/a komentarz do Polska - Iran: świetny debiut Ferdinando De Giorgiego. Niewygodny Iran rozbity

  My kibice nie mamy wpływu na wybór trenera reprezentacji w jakiejkolwiek dyscyplinie.Kibice tylko przyjmują do wiadomości nazwisko trenera którego wybiera dany związek sportowy.Nie można powiedzieć że nic nie osiągnęliśmy bo za Lozano byliśmy v-ce MŚ a Antiga MŚ.Problem jest w tym że kibice chcemy sukcesów ciągle, już i na każdej imprezie.

 • jendrula napisał/a komentarz do Polska - Iran: świetny debiut Ferdinando De Giorgiego. Niewygodny Iran rozbity

  To się okaże czy słuszny był wybór czy nie. ME w Polsce dadzą taki pierwszą odpowiedź.Jeszcze wielkiego nic się nie zaczęło a słyszy się głosy narzekania.Dajmy mu w spokoju popracować !!!

 • jendrula napisał/a komentarz do Spodek pożegnał Krzysztofa Ignaczaka

  Co by nie napisać czy powiedzieć o Igle to z jednej strony byłoby powtarzaniem się a z drugiej wszystko byłoby za mało !!!
  Krzysiek Igła Ingaczak jest jeden z niewielu charyzmatycznych polskich siatkarzy.On żył siatkówką i to było widać na boisku.Wkładał całe serducho w każdy mecz jaki grał. W klubie mógłby jeszcze pograć do 40 na wysokim poziomie, ale w reprezentacji nie chciał być drugim za Zatorem. Odchodzi kolejna ikona polskiej siatkówki ale taka jest kolej, bo po nim przyjdą młodsi ... Dzięki Ci Igła za wszystko !!!

 • jendrula napisał/a komentarz do Polska - Iran: świetny debiut Ferdinando De Giorgiego. Niewygodny Iran rozbity

  Już go nie trzyma bo nie jest trenerem Resovii. Moim zdaniem Lemański ma zadatki na topowego środkowego, ale przed nim dużo pracy.

 • jendrula napisał/a komentarz do Polska - Iran: świetny debiut Ferdinando De Giorgiego. Niewygodny Iran rozbity

  Nie jestem fanem Ferdinando De Giorgiego ale skoro jest trenerem reprezentacji Polski to trzeba go szanować i dać mu szansę. Wyniki narodowej drużyny będą mu wystawiać ocenę. Dzisiejszy mecz to takie przetarcie zwłaszcza do naszych orłów.Dopiero turnieje LŚ dadzą nam nieco więcej wiedzy do analizy.

 • jendrula lubi Komentarz

  Co wiemy po dzisiejszym meczu... Na tle mało zaangażowanych Irańczyków nasi wypadli całkiem dobrze... Moje spostrzeżenia:
  1) Rozegranie na plus, może Drzyzga ogarnie łepetynkę i zacznie grać na miarę swojego talentu...
  2) Blok na plus, ciekawi mnie jak Lemański będzie się rozwijał ma papiery na bycie środkowym z absolutnego topu, ale musi poprawić grę w tyłach bo żal patrzeć
  3)Konarski mimo wszystko i tak mnie nie przekonuje, nie jest to atakujący na finał mistrzostw świata, europy czy nawet ligi światowej. Trzeba ogrywać Muzaja, gdyż to on z naszych wszystkich obecnych atakujących najlepiej rokuje.
  4)Nie podobało mi się przyjęcie Kurka, ale wierzę w to że je poprawi bo w sumie relatywnie od niedawna trenuje znów na tej pozycji

  Cóż zobaczymy, trzymam kciuki :)
  Odpowiedz

 • jendrula napisał/a komentarz do Aleksander Śliwka wraca i zamyka skład Asseco Resovii Rzeszów

  Jedno mnie cieszy że Resovia drużyna bez gwiazd nawet jak na PL zacznie grać jako zespół. Lider się wykreuje sam, ale moim zdaniem to powinien być Jarosz albo Perin.

 • jendrula lubi Komentarz

  A ja szukam w tej drużynie "lidera" - gościa, który na boisku pociągnie resztę w każdym przypadku i nie będzie stękania czy cofania ręki.
  Personalnie wcale nie widzę drużyny gorzej od innych - choć na dziś największe wrażenie robi ekipa Jastrzębia.
  W ZAKSie trwa rozbiór - Konar, Tillie, Wiśnia out. Czarnowskiego nie liczę, bo uważam, że Rejno wcale nie będzie gorszy. Zostaje Ben i Sam. I Zator. Ciekawy nowy atakujący - może być wzmocnieniem.
  W Skrze szału nie ma - etatowy Mariusz, Srecko, Karol i niechciany gdzie indziej Niko, brakuje trenera. Na sypaniu też bez progresu. Szalpuk, Bednorz i Kurek szukają kasy i grania.
  A najważniejszym argumentem w Resovii jest nowy trener. Pokazał, że bez gwiazd potrafi stworzyć zespół, dobrze że Kędzierskiemu będzie towarzyszył Lukas, bo młody ma szansę się rozwinąć i potwierdzić swój status pierwszego sypacza, a Lukas jest gwarancją zachowania minimalnie przyzwoitego poziomu i nie odpuści teraz walki o pierwszy skład.
  Niewiadomą jest atak - mam nadzieję, że będą umieć się uzupełniać Jochen z Kubą i to któryś z nich będzie na boisku liderował.
  Rok bez parcia w LM z tym składem, to szansa dla trenera na w miarę spokojną pracę nad zespołem, z perspektywą kolejnego sezonu w gronie najlepszych drużyn w Europie, bo w pucharze CEV to inna półka i okazja do przetarcia dla nowicjuszy.
  Wreszcie z przyjemnością będę szedł na Podpromie, żeby cieszyć się grą Polaków i z pewnością bardzo dobrych zawodników zagranicznych.
  A Olek Śliwka to taki trochę polski Tibo - tylko młodszy. Bardzo podobna charakterystyka gry i możliwości. Dominik może mierzyć się z Perrinem. W końcu w Szczecinie Mieszko bardzo żałował jego odejścia i odejścia Perły.

 • jendrula napisał/a komentarz do Aleksander Śliwka wraca i zamyka skład Asseco Resovii Rzeszów

  Takich niewiadomych będzie więcej , liga się skończyła ale zaczął się okres reprezentacyjny. Zobaczymy jaki zespół zaskoczy pozytywnie a jaki rozczaruje.To samo dotyczy zawodników.

 • jendrula napisał/a komentarz do Aleksander Śliwka wraca i zamyka skład Asseco Resovii Rzeszów

  Skończył się hejt na Kowala to trzeba sobie znaleść kogo innego, bo w tym temacie nie może być próżni.Zobaczymy czy był to złośliwy hejt na konkretną osobę czy na klub w którym pracuje?

 • jendrula napisał/a komentarz do Aleksander Śliwka wraca i zamyka skład Asseco Resovii Rzeszów

  Był mocny skład na papierze to źle. Teraz jest taki sobie ale rolą trenera jest go optymalnie zbilansować.Coś mi się wydaje że niejednemu faworytowi pogoni kota. Włoski trener nie miał gwiazd a radził sobie dobrze w poprzednich klubach i Resovię odbuduje.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

jendrula

Dziękuję za życzenia :) Dopiero dziś siadłem do kompa po świętach i też życzę aby pokój i szczęście niech towarzyszą Tobie i Twoim Najbliższym przez cały Nowy Rok 2015!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.