Transkrypcja nagran

autor: Trans35 | 2019-02-15, 14:09 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Przepisywanie wywiadów to bardzo pracochłonna i bardzo ciężka i męcząca praca, jeżeli masz jakiekolwiek materiały do zapisania na teksty, nie posiadasz również doświadczenia w transkrypcji, nie lepiej jest marnować naszego czasu również testować własnych sił przy transkrypcji nagrań, a to spośród racji na ostatnie, że łatwo i mało można toż przekazać fachowcom, którzy w niezwykle niedługim okresie są w stanie przepisać każdą liczbę nagrań. Lepiej tenże moment przeznaczyć na rzecz przyjemniejszego, lub jeszcze dać się swoim zawodowym czynnościom również w teraźniejszym momencie wykonać kilka razy tyle realizując swoją książkę.

Stawki za transkrypcje nie są na tyle wysokie, ażeby starać się je prowadzić na samodzielną rękę. Wystarczy zaznajomić się z ofertą marki działającej przepisywanie. Mamy możliwość tam między innymi przeczytać, że stworzenie na dowód 2 godzin wywiadów pochłonie im kilka godzin. Przemyśl teraz ile tobie zajmie przygotowanie tych dwóch godzin? Tydzień? Dwa tygodnie? Zatem warto kilkukrotnie się nad tym zastanowić
czyli nie lepiej przekazać takie działanie specjalistom?

Co robimy? Robimy między innymi transkrypcje w języku krajowym i w języku niemieckim. Robimy przepisywanie nagrań na tekst nagrań grupowych, nagrań indywidualnych albo zwykłe przepisywanie wywiadów na potrzeby prac doktorskich. Przepisujemy praktycznie wszystko. Transkrybujemy także nagrania psychologiczne, wywiady etnograficzne, wywiady socjologiczne warto już dzisiaj zapoznać naszą możliwość.

Opłaty za transkrypcje nagrań należą do najniższych na rynku, koszt przepisania dwóch godzin nagrania tworzy się od 200 złotych, jeżeli tobie dokonanie tych dwóch godzin zabierze tydzień czy dwa? To chyba już znasz co wykonać ze prostymi nagraniami. Lepiej zgłoś się do nas od razu a nie czekaj więcej a nie zastanawiaj się, ponieważ kiedy widzisz przedstawia nie jest cenna świeczki.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.