bongo - lubi

 • bongo lubi Komentarz

  Drodzy przedpiśccy, nie znam pełnej treści umowy pomiędzy RK Racing a GKM-em ale przypuszczam, że były tam zapisy w stylu: 1. Pedersenowi, Zmarzlikowi, Janowskiemu robię silniki za 100 kafli, a juniorom GKM-u i innym za 60 kafli. 2. Silniki "juniorskie" są przeznaczone tylko dla juniorów. 3. Zabraniam stanowczo używania tych silników przez zawodników X, Y, Z. ............. . Podpisano .................Podpisano. Czego tu nie rozumieć??

 • bongo lubi Komentarz

  Tak się zastanawiam, próbuję "wejść z skórę" , Glikiewicza, zawodników Augsburga, ich trenera, wszystkich Niemców, którzy nie chcą oddać rekordu i czuję mnóstwo negatywnej energii. Ale patrzę na realia przez pryzmat możliwości Bayernu i tego co prezentują sobą od lat. Próbuję też wyobrazić sobie co Robert ma teraz w głowie; są zgranym zespołem, grają u siebie, to mecz pożegnalny dla kilku kolegów i Robert, który zawodowo zajmuje się strzelaniem bramek. Jego celem życiowym jest strzelanie. Jest zawodowcem! Bez ciśnień, stresów, czy kompleksów. To nie Robert ma dzisiaj powód do zmartwień, to całe Niemcy i zespół Augsburga ma problem, bo trzeba zatrzymać najlepszego piłkarza świata.

 • bongo lubi Komentarz

  Prezes Marek już w strachu przed przyjazdem do Lublina,dobrze wie co się święci ;) Mecz ze Stalą przy Z5 to najważniejszy mecz domowy,z każdym można przegrać ale nie z nimi.
  Pupilek Jack Holder nie podpisał się co? Jakoś Lewandowski z Marcińcem debiutanci na torze w Lublinie przejechali go poprawnie.

 • bongo lubi Komentarz

  Toż to sami laicy nie mający pojęcia o speedwayu.Pamiętacie stary betonik w Grudziądzu? Jak tam skakali na drugim łuku? nie pamiętacie .... Bardzo twarde tory mają to do siebie że jak źle wykantujesz motor to cię podbije.Dlaczego zawodnicy na tor przyczepny mówią że trzyma? Bo koła są przyklejone do nawierzchni.W Lublinie mamy teraz betonowy tor i tego drugiego łuku się nie wyrówna bo ma ostry profil.Nawet sandał tego nie kuma.

 • bongo lubi Komentarz

  Nic się nie stało gołębie nic się nie stało ! Spokojnie na Hallera oblecą Falubazów,Apatorka i Medaliki.Oby bez kontuzji aby jechać w pełnym składzie.

 • bongo lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • bongo lubi Komentarz

  Oznajmiam że to pomysł diabła. Zaczipowanie człowieka i przejęcie nad nim kontroli.
  Zacznie się od tzw. "ułatwień życiowych" karnety, czip do zamku od domu, bankomatu, karty kredytowej, parkingu oraz wielkie promocje i korzyści dla posiadaczy czipów.
  Ostatecznym celem jest zaczipowanie wszystkich ludzi, kontrola całego społeczeństwa – kontrola świata przez bankierów i ludzi elity.

 • bongo lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • bongo lubi Komentarz

  generalnie, jak młody sportowiec ma astme, arytmie czy inne chorob, to nie zostaje mu wydana karta sportowca ponieważ sa przeciwskazania do uprawiana sportu. Ja sie pytam, jaki leparz wystawia zgode na uprawianie wyczynowego sportu zawodowo z astmą?

 • bongo lubi Komentarz

  Zabawne. Gościu rzuci 30 zł na bilet i czuje się panem świata. Jego zdaniem ma prawo ŻĄDAĆ wyniku, a jeśli coś się potoczy nie po jego myśli, to ma prawo nawrzucać zawodnikom od szmat i ku*, bo przecież on jest PAN JANUSZ. Cebulactwo i dyletanctwo najwyższej próby. Takie buraki to zazwyczaj ludzie którzy niczego w życiu nie osiągnęli, ba, nigdy nie próbowali czegokolwiek osiągnąć i nie znają smaku krwi i potu wylewanego podczas treningów. Nie znają frustracji zawodnika z powodu niepowodzeń, bo żeby coś się nie powiodło to trzeba przedsięwziąć coś ambitnego, bardziej ambitnego niż ukończenie gimnazjum.
  Dalej : "Bezsensowne tłumaczenia i zasłaniania sie konferencjami prasowymi" - niestety, zawodnik ma obowiązek uczestniczenia w takowej pod karą zawieszenia.
  "Wszyscy reprezentujecie NAJBARDZIEJ UTYTUŁOWANY KLUB W HISTORII TEGO SPORTU W TYM KRAJU, w którym nie ma miejsca na amatorkę, bezradność i odpuszczanie!" - jeśli ktokolwiek odpuszcza, to na pewno nie Tobiasz Musielak, który wypruwa z siebie flaki, ale jeśli nie idzie to po prostu nie idzie i koniec. Tylko żużlowy dyletant tego nie zrozumie.
  Innymi słowy - wypadł kibic sukcesu, który uważa się za pana i władcę bo wyłożył kilkadziesiąt złotych na bilet i on żąda igrzysk. Informuję więc, że taki oto właśnie "kibic" jest zwyczajnym nikim. A jeśli tak wygląda jego wsparcie dla klubu i zawodników którzy również swoje przeżywają (zwłaszcza wychowankowie), to sądzę, że i wielu zawodników się ze mną zgodzi, że lepiej, żeby na stadion nie przychodził.

 • bongo lubi Komentarz

  Przed dzisiejszym meczem, coś nie tak z główką ... 11 kartek mam przewrócić, żeby zobaczyć piłkarzy...poczekam do 18.00...

 • bongo lubi Komentarz

  Dla tych co nie chcą 11 stron przewijać Jedyne zmiany z meczem z Niemca m i to Wawrzyniak, Cionek, Zieliński, Kapusta. Więc sporo...

 • bongo lubi Komentarz

  je...ć ta NOWOCZESNA i tego SWETRA... Kibice dobrze zrobili a nie ze bedzie im sie wmawiac cos czego nie zrobili...i SPORTOWEFAKTY jaki to skandal tak ja zescie to zatytuowali??? jestescie załosni.

 • bongo lubi Komentarz

  Czyli w skrócie nic nie zrobili - jak zwykle. Namnożyli definicji regulaminowych, tak na wypadek gdyby ktoś się w tym łapał. Dotknięcie taśmy = wykluczenie, pozostałe przypadki = normalny bieg - tak powinno być, proste, przejrzyste, sprawiedliwe.

 • bongo lubi Komentarz

  Fatalny mecz Jagiellonii, piłkarze z Białegostoku wyszli przestraszeni najdelikatniej mówiąc. Nie wiem jakim prawem Probierz ustawia dwójkę Grzyb - Romańczuk, obaj zagrali fatalnie, do tego jedyny egzekutor stałych fragmentów gry w Jagiellonii, czyli Vassiljev, siedział przez to na ławce. Najgorsze jest to, że Omonia niczego nie pokazała, gdyby Jagiellonia zagrała na swoim normalnym poziomie osiągnęłaby awans. Podwójna szkoda, bo na tych paskudnych komuszków z Cypru patrzeć się nie da. Gdyby UEFA była obiektywną organizacją posypałyby się srogie kary. Mało tego, szkoda tym większa, że w rankingu UEFA gonimy właśnie Cypr... Cóż, trudno, teraz trzeba liczyć na Śląsk, bo Legia już raczej przypieczętowała awans.

 • bongo lubi Komentarz

  Żenujący poziom Jagiellonii, nie potrafili wymienić nawet 3 celnych podań na połowie przeciwnika, a do tego przegrywali wszystkie pojedynki główkowe, jakim cudem chcieli awansować, skoro w ogóle nie strzelali na bramkę tego słabego bramkarza Omonii, nawet walki nie pokazali, przez cały mecz nie grali pressingiem.

 • bongo lubi Komentarz

  I to pokazuje jak przed rokiem Ruch Chorzów wiele zrobił. Niestety media w większości przemilczały to że niebiescy byli o krok od fazy grupowej. Szkoda... bo oprócz Lecha i Legii długo polskiego zespołu w fazie grupowej nie zobaczymy

 • bongo lubi Komentarz

  ruskie syny pewnie szykują się na Polską ligę , olać puchary

 • bongo lubi Komentarz

  Czy nie można tego Wojaczka pozbawić dożywotnio możliwości sędziowania, czy to takie trudne i niemożliwe? Na Wojaczku ani świat sędziowski ani się nie zaczyna ani nie kończy. Wywalić i tyle.

 • bongo lubi Komentarz

  Gollob jeszcze w 2010 roku w Toruniu zdobył 24 pkt.