• Polska San Marino i randka

  W sobotę idę na randkę, na mecz reprezentacji. Nie na boisko, ale do pubu. Mam randkę z dziewczyną taką 10 (w skali 1 na 10). Byłem na wielu randkach, ale teraz się spinam. O czym gadać, zobaczyłem jakieś pytania do dziewczyny, z listy wybrałem kilka pytań, ale pomyślałem w pubie będzie głośno. Dziwnie, (…)

  Więcej

 • Zima znów zaskoczyła

  Dużo śniegu spadło ostatnio, w nocy robi się naprawdę zimno, czasem jest tak, że gdy spróbujesz uruchomić kocioł gazowy i zdasz sobie sprawę, że przedłużyłeś letnie wakacje bardziej niż to konieczne... Nadeszła zima: klimatyzacja w Twoim domu już dawno przestała działać, a kocioł jest na pełnej mocy, (…)

  Więcej

 • Jak zapakować sakwy rowerowe?

  Przygotowuję się do wyprawy szlakiem velo dunajec. Dla niezorientowanych to chyba najpiękniejszy polski szlak rowerowy, więcej o trasie w tym artykule velo dunajec. Wyprawa rowerowa za 3 miesiące, ale już planuję już pakowanie sakw. Mam nadzieję, że wyprawę po trasie velo dunajec zrelacjonuję tutaj (…)

  Więcej

 • bezpieczny transport rowerów cz3

  Aktualnie nie można rekreacyjnie jeździć rowerem, siedzę więc i obmyślam usprawnienia wakacyjnych wypraw rowerowych. Do tego postanowiłem wyjechać z Warszawy do domu rodzinnego na wieś pod Wrocławiem. Stąd mam garść przemyśleń odnośnie bezpiecznego transportu rowerów.Nie wiesz jak przewieźć swoje rowery, (…)

  Więcej

 • Ozonowanie

  Czy hale sportowe powinny być ozonowane? Ostatnio na tym się zastanawiam. Oczywiście wszystko w kontekście koronawirusa. Mój znajomy, który wykonuje ozonowanie mieszkań, przybliżył mi trochę ten termin. Wyjaśnił mi, że ozonowanie to bezpieczna i skuteczna metoda dezynfekcji i oczyszczania bez użycia (…)

  Więcej

 • wyprawa rowerowa - przygotowanie cz2. transport rowerów

  Wyprawy rowerowe dla wielu osób to idealny sposób na wakacje. Połączenie aktywnego spędzania czasu na urlopie z poznawaniem nowych miejsc. Do takiej wyprawy należy się przygotować. To jak przygotowania będą wyglądały w dużej mierze zależy od tego, w jakiej odległości od domu planujemy zacząć wyprawę.Ważne (…)

  Więcej

 • wyprawa rowerowa- przygotowanie cz1. jedzenie

  Wycieczki rowerowe z rodziną albo znajomymi to super zabawa. Trzeba się jednak do tego odpowiednio przygotować. Jeśli jedziemy na rowerach bardzo daleko to trzeba będzie przygotować jedzenie. Nie będziemy przecież robić biwaków z ogniskiem tylko raczej skupiamy się na przejazdach i zobaczeniu super (…)

  Więcej

 • Rowerowa majówka

  Do majówki mamy 2 tygodnie niewiele? Jesteście już przygotowani na wyprawę rowerową, bo ja tak:) Majówkę w tym roku spędzam w Polsce. Oczywiście spędzam ją na rowerze. Od kilku lat długie weekendy majowe traktowałem jako świetny czas na wyprawy rowerowe u naszych zachodnich sąsiadów. Cieszyła mnie dobre (…)

  Więcej

 • Podczas wyprawy rowerowej

  Jak pisałem w poprzednim wpisie wyprawami rowerowymi zajmuję się już od bardzo dawna. Zaczynałem na naprawdę taniej kolarzówce. Potem przez te wszystkie lata kompletowałem sprzęt i tak dziś mogę powiedzieć, że nie jest źle, a nawet może i jest dobrze. Gdybym miał wyliczyć 5 rzeczy, które chciałbym wymienić (…)

  Więcej

 • Planowanie wyprawy rowerowej

  Od kilku lat interesuję się podróżami rowerowymi. Zaczynałem jako mały chłopak wycieczkami dookoła mojej miejscowości. W wieku 14 lat starszy o 7 lat kuzyn zabrał mnie na wyprawę rowerową po mazurach. To była dla mnie wielka przygoda - namiot, ognisko no i rower. Przez tydzień pokonaliśmy prawie 230km (…)

  Więcej