Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • mglexar lubi Komentarz

  Zacznę od tego że ta wojenka w czym kto jest lepszy jest chora i jak sądzę również wpływa na relacje między naszymi najlepszymi zawodnikami ze szkodą dla reprezentacji. A my niestety przy słabości Pawlickich po za Dudkiem mamy reprezentantów zbliżających się do emerytury (Kołodziej, Hampel, Kasprzak) i tych najmłodszych którzy jeszcze mogą nie udźwignąć odpowiedzialności. Teraz cieszymy się że Kubera robi wyniki i oby tak dalej mu szło. Proponuję więc nie dolewać ciągle oliwy do ognia bo bez Maćka w reprezentacji to my naprawdę nie jesteśmy żadną potęgą w żużlu. Gwoli obiektywizmu i bynajmniej nie przeciw Maćkowi ilość bonusów nie koniecznie świadczy o zespołowej jeździe zawodnika. W biegach na 3-3 w wielu przypadkach jadący na trzeciej pozycji widząc swoją szybkość wobec szybkości przeciwników jeśli ocenia że nie ma szans na dogonienie rywala zwyczajnie skupia się na dowiezieniu pozycji którą zajmuje. Podobnie gdy widzi że jego partner z drużyny jedzie porównywalnie szybko. Dodam że od lidera drużyny oczekuje się zwycięstw, a tych Bartek ma 21 więcej. Moim zdaniem błędnie ocenia się Bartka że nie umie jeździć zespołowo. On po prostu jest dla innych za szybki. Żeby jechać z kimś w parze musi bardzo zwalniać a przy szybkości przeciwników może się to zakończyć źle tak dla drużyny jak i indywidualnie. Jest jeszcze jeden aspekt szybkości Bartka. Każdy najmniejszy upadek w żużlu może skończyć się kontuzją o co najłatwiej w jeździe w kontakcie. Najlepszą metoda uniknięcia zagrożenia to ucieczka przed nim. Gdyby Bartek z Maćkiem pojeździli więcej ze sobą to obaj by lepiej poznali swoja jazdę i dzięki temu na pewno więcej oglądalibyśmy ich zespołową jazdę. Mam nadzieje że od tego SoN będzie więcej takich okazji.

 • mglexar lubi Komentarz

  @MolonLabe: kogo miał holować? Pytlewskiego czy Karczmarza?

 • mglexar napisał/a komentarz do Żużel. W tym Janowski był lepszy od Zmarzlika. Ta liczba robi wrażenie

  @MolonLabe: Jeszcze więcej takich wpisów i do Maciusia z ulizaną grzywką na lewą stronę zniechęcicie większość kibiców.
  Maciek sam się obroni dobrymi wynikami.
  Zanim się coś napisze warto pomyśleć.

 • mglexar lubi Komentarz

  @erik stelmacher: Bzdury gadasz.Powiedz tak szczerze,co Zmarzlik zrobił źle?Wygrał start jechał pierwszy miał za sobą dwóch Angoli i pojechał ścieżką,która dawała najlepsza prędkość.Pech chciał,ze Maciek pojechał tą samą ścieżką.Nie winię ani Bartka,ani Maćka.Po prostu ujowo się to ułożyło i nie pisz,że kibice z Gorzowa nie są obiektywni,bo to nie prawda.

 • mglexar lubi Komentarz

  @Całkiem Skibicowany:Dobrze,że to zrozumiałeś.W czasie relacji pewnie dałeś się omamić tym półgłłowkom co to rzucili się na Bartka jak pies na kaszanke.Zresztą zobacz kto to robił? Trolle z Zielonej Góry i trolle z Wrocłąwia typu Electra,Spartanin,KATO i wielu innych nienawidzących Zmarzlika.Przez dwa dni siedzieli cicho.Nie gratulowali nie cieszyli się jak Polacy dominaowali podsczas turnieju.Pokazali się dopiero po finałowym biegu,żeby wylać hejt na Bartka.Dla mnie to są zwykłe ścierwa nie kibice

 • mglexar lubi Komentarz

  @Całkiem Skibicowany: Oczywiście,że to nie była niczyja wina,ale patologia z Zielonej Góry do spółki z patologią wrocławską wylała oczywiście wiadro pomyj na Bartka.Oglądałem powtórkę 20 razy i naprawdę nie widziałem tam żadnej winy,ani jednego,ani drugiego.To był pech.Takie sytuacje na torze się zdarzają.Szkoda,że akurat przytrafiło sie to naszym.Wiadomo,że ci co nie lubią Zmarzlika będą się na siłę dopatrywali jego winy.Widziałeś co sie działo na forum.Dzicz z Wrocławia podjudzana przez kibiców z Zielonej Góry zachowywała sie jakby była spuszczona z łańcucha.Zero obiektywizmu tylko obrażanie,hejt i wyzywanie bez żadnych ograniczeń.Istna obora

 • mglexar lubi Komentarz

  @tejot_tejot: Maciuś - zawodnik specjalnej troski - mógł jechać do wewnątrz, albo mógł się nie przewracać po prostu. Magic za juniora był ciągnięty za uszy do kadry przez Cieślaka, a teraz we Wrocławiu wszyscy oczekują, że Zmarzlik będzie ciągnął Janowskiego. Zmarzlik zrobił co mógł, zamknął rywali przy krawężniku po starcie, żeby Magiczny mógł się rozpędzić, na prostej nie dojechał do bandy, żeby mu się nie wbili pod łokieć na wejściu w łuk, ale taki tor jazdy przy tej prędkości musiał poskutkować szerokim wyjściem. Maciuś jadąc szeroko mógł przycinać do wewnętrznej nie tracąc przy tym aż tyle prędkości ile straciłby Zmarzlik utrzymując się na siłę przy kredzie.
  Ciekawe, że jadący równie szeroko Bewley utrzymał się na motorze i zjechał sobie spokojnie do wewnątrz.

 • mglexar lubi Komentarz

  @Całkiem Skibicowany: Mozesz powiedziec co zrobił Bartek? BO jak narazie to walisz jeden wielki spam bez tresci. Dobrucki wyraznie powiedziel ze obaj mieli jechac do bandy i pojechali, wiec pretensje kieruj do Maciusia , ze nie opanował motocykla

 • mglexar napisał/a komentarz do Żużel. W tym Janowski był lepszy od Zmarzlika. Ta liczba robi wrażenie

  @Atito44: Ile jeszcze pie... o Bartku wyprodukuje plotunio jeden z drugim z dobrym uchem??
  To niby ma być promocja Waszego magicznego klubu??

 • mglexar lubi Komentarz

  najwiekszym rywalem Polski była presja i tak to się zawsze kończy...na Łagutę nikt nie liczył na brytoli po kontuzji Taia też....ale z drugiej strony hejetrzy Zmarzlika co by robili gdyby jego nie było? Polska to Zmarzlik tak jak kiedyś Gollob... potem długo nic

 • mglexar napisał/a komentarz do Żużel. Polacy ze srebrem w Speedway of Nations. Janowski mówi, co się stało w finale

  TommyDeVito - Widzę to inaczej. To był finał. Waga takiego biegu jest nieporównywalna z całością turnieju. Czytałeś wypowiedź Lamberta?? Przytoczę: ...'Bardzo dobrze czułem się w parze. Nie oglądałem się za siebie i nie chciałem na to nawet patrzeć. Wiedziałem, że jeśli Daniel przyjedzie za mną to zgarniemy to trofeum'. No i tak się wygrywa wielkie turnieje.

 • mglexar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Leonidaswro - Z tym biegiem z młodym Szwedem to na szczęście dla Maćka udało mu się samego siebie wyciągnąć z niebytu. I zgadzam się z Tobą, że mogło to zakończyć się mega sensacją. Rewelacyjny w sobotę Janowski błądził jak dziecko we mgle, bez realnego wsparcia dla szybkiego Zmarzlika. Dwa zera jak na początek drugiego dnia to doprawdy niewiele jak na wysokie oczekiwania Polaków. Takie teksty też można było przeczytać leonidaswro.

 • mglexar lubi Komentarz

  Ja nie wiem. Nie jestem jakimś fanem Zmarlzlika Ale uważam, że tu jego winy nie było. Pojechał szeroko bo mógł. Był z przodu. Janowski się rozpedzil i nie potrafił pojechać inaczej. Ale nie widzę tu celowego działania zmarlzlika. Musiał by być idiotą by specjalnie blokować Janowskiego. Pewnie spora grupa mnie zlinczuje... Ale mam wrażenie, że Maciej Janowski ma syndrom Protasiewicza..

 • mglexar lubi Komentarz

  @RomGap: A jego arogancja polegała na tym, że był za szybki dla Maćka i pognał do przodu, prawda? Kibicem Zmarzlika nie jestem, ale aż w oczy razi ile osób cierpi przez to, jak wielkie sukcesy ten chłopak w tak młodym wieku już osiągnął. Każdy jeden negatywny post wynika właśnie z tego powodu. A całkiem obiektywnie? Cóż, moim zdaniem nie dogadali się co do tego biegu i tyle. Bartek pojechał na szeroką , bo był dobrych kilka metrów z przodu, na nieszczęście Maciek wpadł na ten sam pomysł i klops gotowy.

 • mglexar napisał/a komentarz do Żużel. Polacy ze srebrem w Speedway of Nations. Janowski mówi, co się stało w finale

  Szanowni Kibice. Po co te ujawnianie wybujałych przeżyć?? Jeżeli prawdą jest to, że większą naukę osiąga się ze strat niż z zysków - to uprzejmie proponuję tak znaleźć ukojenie..

 • mglexar lubi Komentarz

  Takie było ciśnienie,że skończyło się brakiem "chłodnej głowy"....Napędzony Maciek zaorał się w kupie szlaki zamiast widząc poszerzającego Bartka przymknąć manete i zejść do środka pruł nie patrząc co dzieje się z przodu a przewagę nad angolem miał konkretną...Niema sensu bić piany,szkolny błąd zabrał złoto...Nie rywal!.Bo ten był do przywiezienia na tzw. klasyczne 4:2... Tyle.Gratulacje za zawody , bo mimo nieco "lajtowych"niektórych teamów można było być zadowolonym z dobrego speedwaya..Brawo

 • mglexar lubi Komentarz

  0:19-0:21 Wyraźnie widać jak Janoś spier.... Bartolini nic mu nie zajechał.Za daleko wyjechał pod płot,zakopał się i go wyprostowało widać to w 0:20 sekundzie dokładnie.Madsen lub MM wjechali by w środek między Lamberta a Bartka.Tylko ślepiec tego by nie zauważył.Poza tym chyba widział że Bartek się wynosi to przecież robi się wtedy nożyce do środka.Pchał się na siłę pod płot i to jego wina.Bartek mistrz !

 • mglexar napisał/a komentarz do Żużel. Marek Cieślak komentuje finały Speedway of Nations. "Nie opowiadajmy, że srebro to nasz sukces"

  To był straszny pech. Bartek mógł inaczej pojechać. Maciek też mógł inaczej pojechać.
  W żużlu jest dużo przypadków, dużo szczęścia, dużo pecha, a bieg finałowy to tylko 4 kółka.
  Nie wygrała lepsza drużyna. W sporcie powinno być tak, że najlepszy ma złoto.

 • mglexar lubi Komentarz

  Tak jak pisałem po zmianie Kubery na Janowskiego .Najpierw Ruscy nas dymali teraz Angole :))) Maciek jest za miętki na takie zawody i dzisjaj to jeszcze raz potwierdził .Szkoda .

 • mglexar lubi Komentarz

  Ci dwaj panowie nie powinni jeździć w parze. Niby drużyna a każdego z nich zżerają osobiste ambicje. Skoro Zmarzlik był z przodu to Janowski miał TYLKO przypilnować trzeciego miejsca, ewentualnie wyprzedzić gdyby była okazja.
  A tak ambicjonalnie poszedł pod bandę gdzie również znalazł się Zmarzlik, który wyniósł się tam z powodu dużej prędkości.
  Miał przypilnować tylko trzecie miejsce. Jak dla mnie temat zamknięty i tyle.
  Dobrucki powinien przemyśleć pewne rzeczy.

 • mglexar lubi Komentarz

  Duńczycy też są dużo lepsi od Angoli i co? Kto zmienił regulamin drużynowych mistrzostw na jazdę parową? Angole. Niech się cieszą, bo póki co żużel u nich umiera. Brawo chłopaki, byliście najlepsi!

 • mglexar napisał/a komentarz do Żużel. Polacy zrobili pierwszy krok w kierunku złota. Dali popis jazdy rywalom

  Brawo Bartek, Maciek. Kuba!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

mglexar

Sławek to już ostatnie pytanie jeżeli mogę - czy MarS80, Simon68 i erik stelmacher to Wasi kibice z Lublina??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [13 komentarzy tej dyskusji]

moze byc że to Ave kiedyś podszywał sie pod GKM brąz i hejtował lublin. po to żebysmy sie kłocili z nimi. a Murek? tak naprawde nikt go nie zna u nas , nigdy nie widział i nie chciał się spotkać na meczu...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tyghlon

moze byc że to Ave kiedyś podszywał sie pod GKM brąz i hejtował lublin. po to żebysmy sie kłocili z nimi. a Murek? tak naprawde nikt go nie zna u nas , nigdy nie widział i nie chciał się spotkać na meczu z nikim

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [13 komentarzy tej dyskusji]

Komentarz usunięty przez użytkownika

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tyghlon

Siema mg !!! Gratki pieknej viktorii , bykom sie nalezalo :) mocna paka oj mocna bedą becki u was , bedzie bolalo hehehe pozdro , wszystkiego dobrego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kung Lao

Nie znam Murka. Kiedyś chciałem się z nim spotkać. Zaproponowałem piwko ale zupełnie bez echa. Unikał zręcznie tematu spotkań a ja się już nie narzucałem ze spotkaniem i tyle wiem o Murku co ty. Wiekszośc userów byłych i obecnych z Lbn znam osobiście a jego nikt nie zna...a czy on w ogóle jest z Lublina?...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wielki Motor

Jestes w porzadku gosciem, jednym z niewielu z Gorzowa. Znam Marcina i Slawka, zintegrowal nas wlasnie hejt z Twojego miasta na nas. Dzis w sumie chcialem wywolac ta burze na temacie Bartka, ktorego cenie i na pewno nie obrazam, bo hejt na nas od tych kilku hejterow przekracza granice a syfy, jak zwykle, niewiele z tym robia. Nie badz latwowierny i nie daj sie wkrecac idiotom, Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

ostatnia odpowiedź: 19 listopada 2020 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kung Lao

Widzisz podszywaczy jest teraz na każdym forum bez liku, ale czemu to robią nie mam bladego pojęcia. Jedno co pozostaje a długo do tego dochodziłem to zachować dystans do treści pisanych tutaj. Od dłuższego czasu ten portal traktuję jak pudelka i tobie radzę to samo:) Wpadnij do Lublina na meczyk. Ugościmy Cię świeżą Perełką i pogadamy o starych żużlowcach:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)

ostatnia odpowiedź: 4 lutego 2020 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.