Aleksander Sowa - lubi

 • Aleksander Sowa lubi Komentarz

  młody się uczy tego co kubica potrafi wyczuć już dużo wcześniej

 • Aleksander Sowa lubi Komentarz

  Haha Wina Polaka bo w bolidzie Russela wszystko działa ? tak chyba myślą ci co oglądają taniec z gwiazdami a o F1 nie słyszeli ale wiedzą wszystko. Gdyby dawali takie same części do obu bolidów to bym się mógł po części zgodzić.

 • Aleksander Sowa lubi Komentarz

  Taka prawda . ORLEN powinien wstrzymać kasę .

 • Aleksander Sowa lubi Komentarz

  Russel zaczyna po mału jechać po Williamsie bo zdaje sobie sprawę że w nowym sezonie nic absolutnie się nie zmieni a Roberta już nie będzie. Współczuję ,Sirotkinowi ,Russelowi , Kubicy i Latifiemu jak tam pójdzie.

 • Aleksander Sowa lubi Komentarz

  Dobrze ,że przygoda z Robertem w Williams się kończy. Szkoda tylko, że zmarnowali jego powrót do F1. On jest naprawdę dobry

 • Aleksander Sowa lubi Komentarz

  Ale i tak jechał tempem zbliżonym do Księciunia. Claire oddaj kase

 • Aleksander Sowa lubi Komentarz

  Od ponad dwudziestu lat, od kiedy interesuję się F1 nie słyszałem tak mocnych wypowiedzi na temat sabotowania kierowcy przez jego własny zespół. Jeśli to wszystko jest prawdą to byłaby to sensacja na miarę konfliktu Senna Prost w 1988/90. Ale z drugiej strony nie było zespołu, w którym mówiono, że wszyscy tam kochają Kubicę... Od BMW Sauber po Renault zawsze coś z Kubicą było na rzeczy. Może kiedś ktoś po latach we wspomnieniach w koncu powie jak było i jak jest...

 • Aleksander Sowa lubi Komentarz

  Szkoda ze w ogóle Sportowe Fakty pozwalają na komentowanie artykułów. Rozumiem że wyrażanie własnych opinii ale jeżeli ktoś pod każdym artykułem Kubicy pisze to samo to może niech przestanie się interesować i czytać o nim. Co wam zrobił Kubica? Że słabo jeździ? Serio? To wam tak przeszkadza? Ale wy macie problemy ludzie. Zajmijcie się czymś pożytecznym zamiast wylewać pomyje na kierowcę który prawie 10 lat temu rozpalał w was żar kibica. Nie potraficie się pogodzić z tym że niestety miał wypadek i nie wróci do dawnej formy. A może i ma talent ale młodzi są bardziej utalentowani. Ktoś musi być nieco gorszy. Natomiast Williams przynosi wstyd formule 1. Wy zaś zawistnicy przynosicie wstyd Polsce i udowadniacie pod każdym artykułem że stereotyp polskiej cebuli wciąż jest prawdziwy.

 • Aleksander Sowa lubi Komentarz

  Kubica jest jednym z najlepszych kierowców na świecie niestety w najgorszym samochodzie , wsadźcie któregoś z czołówki do bolidu Kubicy to nawet jednego okrążenia nie przejedzie bo zaliczy dzwon w pierwszym wirażu

 • Aleksander Sowa lubi Komentarz

  Brawo Orlen!Trzeba respektować podpisywane umowy.Willims pieniążki skasował i myślał, że może robić co zechce...Co to znaczy ,że Orlen nie odzyska poniesionych strat ?To po co ta umowa?W sądzie odzyska.

 • Aleksander Sowa lubi Komentarz

  Polityka Angoli - wyłacznie interes własny i udawanie że wszystko- nawet kompletny shit - is all right. A żeby zachować twarz, będą iść w zaparte i łgać że "wszystko będzie dobrze".
  A g..o prawda!

 • Aleksander Sowa lubi Komentarz

  Może w końcu Orlen zamknął paszczę wszystkim, którzy jazgotali, że sponsorują Kubicę.
  Jasno określili wysokość dochodu z kontraktu.
  Swoją drogą ciekawe na jakim poziomie prowadzą swoje furmanki ci szczekacze....

 • Aleksander Sowa lubi Komentarz

  Brawo! Orlen i... PiS. Myślałem, że nigdy ich nie pochwalę, a tu proszę. Jeszcze gdyby załatwili mu występy, a nie testera, to może oddam głos na nich.

 • Aleksander Sowa lubi Komentarz

  Już raz nas Angole zrobili w h...a w 1939 A to co zrobili teraz to istne chamstwo. Zerwać współpracę w trybie natychmiastowym wystąpić do sądu o nie dotrzymanie warunków umowy.

 • Aleksander Sowa lubi Komentarz

  Ciekaw jestem skad 5 minusow pod kazdym wpisem popierajacym Orlen. Wyborcy POKO na 100% Moze napiszecie cos adrego a nie tylko minusy. Brak argumentow?

 • Aleksander Sowa lubi Komentarz

  I bardzo dobrze - szarpanie sie z Williamsem może okazać się dla Orlenu znacznie korzystniejsze niż współpraca z nim - raz prestiż - dwa , opinia o firmie , że się nie daje wycyckać i walczy o swoje nawet z takimi jak stajnia F1. Walczcie , Obajtki !

 • Aleksander Sowa lubi Komentarz

  Widzę, że wolność słowa na wp kwitnie. Na liście z artami jest tu 37 komentarzy a w środku już tylko 13. Dobrze wiedzieć, że towarzystwo z Mysiej 3 znalazło zatrudnienie.

 • Aleksander Sowa lubi Komentarz

  Czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego ostatnio znikają wszystkie konwersacje pod postami ? Nawet nie info, że zostały skasowane tylko w jednej sekundzie są a potem znikają bez śladu. Przez chwilę są jeszcze widoczne pod kokpitem ale jak tylko skrypt przeleci wszystkie odwołania z bazy znikają bez śladu i tam. Czy ktoś zna adres do administracji tego portalu bo chciałbym się zapytać na jakiej podstawie zostały skasowane moje wypowiedzi. Regulamin jest umową wiążącą obie strony. Rozumiem, że jako użytkownik tego forum zgodnie z ust II pkt 21 do 25 zgodziłem się na udzielenie wp prawa do bezpłatnej publikacji moich wypowiedzi ale jako autor (pisarz - lol) traktuje swoje posty jako wiersze pisane prozą co czyni je w świetle prawa moją własnością intelektualną. Zgodnie z pkt 24 wyrażam zgodę na ich nieodpłatną publikację, ale udzielenie takiej zgody nawet bezterminowo w żaden sposób nie przenosi na wp innych praw przysługujących mi jako autorowi ze szczególnym wskazaniem na prawo integralności utworu rozumiane jako: "autorskie prawa osobiste chronią nieograniczoną w czasie i niepodlegającą zrzeczeniu się lub zbyciu więź twórcy z utworem, a w szczególności prawa do nienaruszalności treści i formy utworu oraz jego rzetelnego wykorzystania, a także prawa do nadzoru nad sposobem korzystania z utworu." - art. 16 pkt 3 i 5 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Redakcja SF kasując poszczególne zwrotki (posty) w moich dziełach całkowicie wypacza ich sens oparty na misternym balansie nawzajem się uzupełniających form artystycznych co jest oczywistym złamaniem przysługujących mi jako autorowi praw. Dodatkowo publikacja takiego zmodyfikowanego utworu pod moim pseudonimem i bez informowania o tym czytelników wyczerpuje, w mojej opinii, definicję publicznego zniekształcenia utworu. Jest to przestępstwo zagrożone karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3. Opierając się na ww wymienionych faktach wzywam redakcję SF do przywrócenia integralności formy i treści moich utworów publikowanych na tym portalu poprzez przywrócenie wszystkich usuniętych fragmentów mojej twórczości (postów). Udostępnienia mi wykazu wszystkich modyfikacji moich utworów dokonanych bez mojej pisemnej zgody od dnia rejestracji na portalu. Pisemnego zobowiązania do zaprzestania łamania moich praw autorskich. Pozdrawiam !

 • Aleksander Sowa lubi Komentarz

  kolejny "brytyjski ekspert" wyciągnięty z kapelusza.... mocno ich chyba zabolał ten punkcik Roberta i ostatnie miejsce w klasyfikacji kierowców Georga ... że muszą wszystkim i wszędzie tłumaczyć że Russell jest niby lepszy haha

 • Aleksander Sowa lubi Komentarz

  Gość staje się "ekspertem" w sprawie p. Kubicy przez to tylko, że niegdyś, dawno temu, jeździł i "zmagał się z powrotem do zdrowia po ciężkiej kontuzji".
  Miał zmiażdżone nogi, ale wypowiada się jak znawca w sprawie pracy rąk.
  "Problemem może być natomiast samo przełączanie odpowiednich trybów pracy samochodu, w zależności od warunków na torze." Być może tak jest (ciekawe, co na to p. Kubica), ale lepiej by było usłyszeć w tej sprawie ocenę z ust jakiegoś znawcy od spraw obsługi tych przełączników, a nie rozżalonego swymi niepowodzeniami byłego zawodnika, który dopatruje się w innym zawodniku podobnego stopnia niesprawności, co u niego samego. Niby: "to się nie może udać".
  Jemu samemu się nie udało, to jak może się udać jakiemuś Polakowi. (O innych sprawach "ani mru mru", bo przecież to Anglicy wprowadzili pojęcie "fair play".)