1984BKS - lubi

 • 1984BKS lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • 1984BKS lubi Komentarz

  szacun dla kibiców Polonii przybyłych do Rzeszy zwłaszcza siwego dziadka z szalikiem i grubasa bez zeba :) bardzo fajni a zwłaszcza kolo ktory krzyczał zeby laguta jeszcze nie jechał bo sie wyscig nie zaczał:)

 • 1984BKS lubi Komentarz

  Gała został wykluczony z biegu, bo zamiast pokrowca jednolicie żółtego, miał żółto-czarny. Czy to nie absurd?

 • 1984BKS lubi Komentarz

  Takie moje subiektywne porównanie w parach:
  9. Thomas H. Jonasson - Tomasz Gapiński (z/z) [+5]
  10. Piotr Świderski (z/z) - Robert Kościecha [+4]
  11. Tomasz Chrzanowski - Emil Sajfutdinow [-6]
  12. Kamil Brzozowski - Artiom Łaguta [-2]
  13. Nicki Pedersen - Krzysztof Buczkowski [+6]
  14. Krystian Pieszczek - Szymon Woźniak [0]
  15. Marcel Szymko - Mikołaj Curyło [-1]

  Wyszło mi: 48-42 - mam nadzieję, że się mylę :)

 • 1984BKS lubi Komentarz

  a my swoje GKS!!!GKS!!!GKS!!!

 • 1984BKS lubi Komentarz

  w gadńsku może być róznie, poza tym byłem dzisiaj na treningu i w parkingu, Emil zaliczył masakrycznego dzwona więc nie wiadomo jak pojedzie w Gdańsku bo go młody Wieliński w bandę wpakował,mało brakowało by Łaguta też na dzwona się zabrał,potem Emil juz nie jeżdził i zniknął z parkingu (mam nadzieję że nic mu sie nie stało ale poobijany jest na pewno) nie wiadomo też co zrobi Gapa, na dzisiaj nie jeżdził i nie ma wystąpić w Gdańsku ale po dzwonie Emila nie wiadomo co będzie i jaką podejmie decyzję,bo może być tak że jednak Gapa pojedzie jeśli Emil będzie mocno poturbowany.

 • 1984BKS lubi Komentarz

  Panowie, możecie mnie obrażać ale taka jest prawda. Gollob w tym sezonie jest najlepszy i pomoże on w wygraniu ligi. Apator? Całe życie wielkie oczekiwania i nadzieje a jak przychodzi co do czego to pękają w decydującej chwili. Polonia Bydgoszcz? Z całym szacunkiem ale w tym mieście nie ma klimatu do sportu. Widzieliście co wyprawiają kibice Zawiszy na meczach swojej drużyny? Kibice Astorii Bydgoszcz też nie są wcale lepsi. Hej hej Falubaz!
  P.S Możecie ze mną jechać wiem. Przyzwyczaiłem się do tego. Ale również wiem, że Falubaz jest najlepszy i to jest dla mnie najważniejsze. Pozdrawiam wszystkich normalnych sympatyków żużla w Polsce.

 • 1984BKS lubi Komentarz

  Polonia Bydgoszcz? A co to jest za klub? Panowie jeżeli chcemy dyskutować poważnie o żużlu w Polsce to musimy skończyć z żartami. Za dużo mamy do stracenia. Tak naprawdę to tylko Falubaz działa profesjonalnie w tym kraju. Gollob świetnie prezentuje się w Falubazie i jestem pewien, że zdobędą Mistrzostwo Polski. A co Torunia... To naprawdę jedyną rzeczą, którą mogą zrobić to dać na mszę Ojcowi Rydzykowi, która ma wielką moc. Tak więc czas uświadomić sobie pewne fakty. Hej hej Falubaz!

 • 1984BKS lubi Komentarz

  ludzie to jakaś farsa co wy tu wyrabiacie, pozdrawiam

 • 1984BKS lubi Komentarz

  a Ty kolego, i piszę to pomimo faktu, że kibicujemy tej samej drużynie, po raz kolejny udowadniasz, że jesteś zwykłym prymitywem. nie chciałem nikogo urazić, ale to co się tu dzieje to jest istna szopka. też nie jestem zachwycony odwołaniem Kanclerza i będę wściekły, jeśli na jego miejsce przyjdzie Kryjom, ale na litość Boską, trzymajmy jakiś poziom dyskusji, a nie pierdylion komentarzy i wszystkie o tym samym, nie mówiąc już o sposobie odzywania się do innych...

 • 1984BKS lubi Komentarz

  baw się dobrze kolego i powodzenia z wysyłaniem maili do klubu, za jakiś czas pogadamy ( na pewno Ci to przypomnę - Twoje istrukcje wysyłania maili, taczki itd ) ktos z nas na pewno się myli,ale zobaczymy co będzie jak będą dobre wyniki klubu któremu obaj kibicujemy. Czas pokaże czy drużynie w ekstralidze to będzie przeszkadzać czy nie.( odwołanie Kanclerza)

 • 1984BKS lubi Komentarz

  Ty jestes taki prymitywny czy tylko udajesz? Poniewierają Cie w szkole czy w domu masz szlaban, czy może Ty jestes niedowartościowany i tu na necie czujesz się lepiej bo masz kumpli na necie,a w realu jesteś sam jak palec, trudny jesteś, a jak Ci tak Polonia przeszkadza to musimy uważać bo możesz się targnąć i wtedy byłaby strata.

 • 1984BKS lubi Komentarz

  Ja od początku przeczuwałem,że wygracie z Zieloną bo w porównaniu z tamtym sezonem to mają połowę mocy po zmianie regulaminu do tego jak na razie liderzy nie pokazują formy z tamtego sezonu.

 • 1984BKS lubi Komentarz

  Kolego sympatyczny , kto jak kto , ale ty jako fan klubu z Gorzowa , nie powinieneś zabierać głosu , względem tego co jest na trybunach z udziałem kibiców Bydgoskich , cyt: " Na trybunach kicha totalna " . " Kichą totalną " to nazwałbym zdarzenie mające miejsce w Gorzowie dnia 21/06/2009 , po którym " płakała i płacze " ze śmiechu do dnia dzisiejszego cała żużlowa Polska . Pozdrawiam

 • 1984BKS lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • 1984BKS lubi Komentarz

  Mecz zapowiada się bardzo ciekawie i widowiskowo , ja natomiast osobiście zwróciłbym bardziej uwagę na pojedynki Grigorij vs Emil ( dwóch absolutnie największych fighterów w lidze ) , niż na pojedynek braterski ( choć Artka przywitam godnie i z wielkim szacunkiem , za sezon spędzony " pod Jasną Górą " ) . Oba kluby zaprezentowały się bardzo korzystnie w pierwszej kolejce i myślę , że ten mecz potwierdzi dobre przygotowanie do sezonu obu teamów . Kto wygra ... ?? , wygra lepszy !!! . Pozdrawiam

 • 1984BKS lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • 1984BKS lubi Komentarz

  przecierz ty i ziber to jedna i ta sama osoba Gorzowiaku pod kilkoma nikami.Rozmawiasz juz sam ze soba?Twoj stan ulega pogorszeniu!!!!Zglos szie do innego lekarza na konsultacje bo ta choroba coraz bardziej cie wyniszcza

 • 1984BKS lubi Komentarz

  wydarzenie to awans do ekstraklasy i wieczny pobyt tam...do dzis... drugie wydarzenie to od 1990 roku( wysyp najwiekszej ilosci dobrych zawodnikow w polsce) praktycznie wielka dominacja w spocie zuzlowym w calej polsce...zaden klub przez ostatanie 30 lat nie moze sie rownac do touaniua w medalach..3 rzesz.. chyba motoarena..i strata swiatyni na broniewskigeo..

 • 1984BKS lubi Komentarz

  tarnow,zielona,gorzow,torun..... rzeszow,leszno,polonia.... gdansk,wts,ckm... najslabszy jest chyba jednak ckm... moim zdaniem tabela po zasadniczej bedzie taka 1.tarnow 2.gorzow 3.zielona 4.torun 5.polonia 6.leszno 7.rzeszow 8.gdansk 9.wts 10.ckm..