Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Michał Fehr napisał/a komentarz do Afera wokół Aleksandry Sochy. Polski Związek Szermierczy tłumaczy sytuację

  Jak nigdy nie loguję się i nie komentuję to teraz musiałem to zrobić, bo niedobrze się robi czytając komentarze wielkich obrońców uciśnionych...
  Po 1. Do pana którego siostra trenowała szermierkę klubie. Trenowanie w klubie a obecność w kadrze Polski to dwie zupełnie różne sprawy, warto doczytać zanim się skomentuje.
  Po 2. U większość komentujących panuje problem z czytaniem ze zrozumienie i radzę wrócić do szkoły bo jest to jedna z podstawowych umiejętności.

  Nie chodzi tu o to, że związek może bądź nie może udzielić zgody pani Aleksandrze na występy w barwach USA. Natomiast występowała ona w zawodach międzynarodowych w barwach Polski i karencja zgodnie z przepisami wynosi 3 lata. W piłce nożnej na przykład w takiej sytuacji nie ma żadnej możliwości zmiany barw narodowych i nikt nie płacze z tego powodu, a pani Socha będąc zawodniczką tyle lat powinna chyba dobrze znać przepisy. Z tego co czytam związek może wykazać się dobrą wolą i skrócić karencję bo bez tego pani Socha na Igrzyskach w przyszłym roku nie wystąpi a chyba na tym jej najbardziej zależy. Tylko, że związek odpowiada za sukcesy naszych sportowców w tej dyscyplinie sportu a pani Socha może być rywalką do medalu którejś z naszych dziewczyn na przyszłorocznych Igrzyskach i nikogo nie powinno dziwić, że chcą zyskać w ten sposób jakieś korzyści, choćby na przygotowanie do Igrzysk innej zawodniczki. Ludzie pomyślcie, związek sportowy to nie jest działalność charytatywna. W zasadzie mogli stwierdzić, że nie wydają zgody na skrócenie karnencji, proszę czekać 3 lata i o to też nikt wtedy nie powinien mieć pretensji, takie ich prawo. Poszli na ustępstwa i z tego co czytam dalej wszystko jest uzgodnione i czekamy na decyzję PKOl, co myślę, że nie jest kłamstwem bo w PKOl można się wszystkiego dowiedzieć, więc pan dyrektor, aż tak by nie ryzykował.

  A teraz już tylko moja opinia. Wydaje mi się, że pani Socha nie widząc jaka jest sytuacja poszła i wylała żale w mediach jaki to związek zły i niedobry i nie chce jej pozwolić wystartować na Igrzyskach zamiast się zainteresować i dowiedzieć w jakim stadium jest jej sprawa i co powoduje, że musi poczekać.

  I jeszcze apel do czytelników, mniej ględzenia, więcej myślenia. Krytykować jest bardzo łatwo nie będąc na miejscu drugiej osoby.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.