Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • John_Rambo_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeśli chodzi o kwotę, to jest ona znakomita, ponieważ jest to 18% z 2,5 mln zł. Natomiast osobiście miałem nadzieję na to, że więcej ludzi wesprze zbiórkę, bo co z tego, że 8 tysięcy ludzi ją udostępniło. Mimo wszystko jestem przekonany, że nikt z Kielc nie odejdzie, a wszystkie zaplanowane transfery dojdą do skutku. Sponsor tytularny swoje sypnie, no i miasto + województwo również. Grosik do grosza i będzie ;)

 • John_Rambo_ lubi Komentarz

  Życzę nieustająco powodzenia. Ładny wynik na razie.

 • John_Rambo_ napisał/a komentarz do Piłka ręczna. Trwa zbiórka na PGE Kielce. Wpłacono już ponad 400 tys. złotych

  Jeśli chodzi o kwotę, to wynik jest znakomity, bo to przecież prawie pół miliona złotych. Jednak liczyłem, że więcej kibiców wpłaci choć symboliczne 10 zł. Chyba co niektórzy myślą, że jak tylko udostępnią zbiórkę, to już sprawa załatwiona. Jednak nowy sponsor tytularny + urząd miasta i urząd wojewódzki załatwią sprawę i moim zdaniem, Prezes Servaas powinien kwotę ze zrzutki kibiców schować gdzieś w głębokim sejfie, aby była to forsa na czarną godzinę ;)

 • John_Rambo_ napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. PGE Kielce poznało rywali. Potęgi w drugiej grupie

  @Arkady 241: co do tej licencji, to oglądałem dziś wywiad z Bertusem i mówił, że wszystkie zaległości zostały spłacone, więc trochę niejasna sytuacja, czyżby ta licencja tymczasowa została wydana jeszcze przed tym, zanim klub uregulował wypłaty?

 • John_Rambo_ napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. PGE Kielce poznało rywali. Potęgi w drugiej grupie

  Pierwsze miejsce jest jak najbardziej w zasięgu ręki! Z każdym zespołem w tej grupie (z wyjątkiem Elverum, z którym o ile się nie mylę, nigdy nie graliśmy) udawało nam się wygrywać, z niektórymi nawet regularnie. Myślę, że wbrew pozorom, to nie PSG będzie naszym najtrudniejszym rywalem, a Flensburg - o wiele bardziej wolałbym THW, które nam po prostu leży. Z Porto, Pickiem, czy nawet z osłabionym Vardarem też łatwo o stratę punktów, dlatego każdy mecz będzie na wagę złota. Szkoda, że nie udało się wylosować Barcelony.
  P.S. Prezes już otwarcie mówi o nowym sponsorze tytularnym, więc na 99.99% aktualny skład zostanie utrzymany + dojdą do skutku nowe transfery.

 • John_Rambo_ napisał/a komentarz do PGNiG Superliga może ruszyć z kibicami. Ważna decyzja rządu

  @WISŁA1947: stroje zapewni nam jeden z głównych sponsorów technicznych, a więc Hummel, który podpisał umowę z naszym klubem na 5 lat. Jak już tak śledzisz bardzo wnikliwie od rana do nocy informacje o Kielcach, to przynajmniej poprosiłbym o prawdziwe fakty, a nie tanie i populistyczne brednie.

 • John_Rambo_ lubi Komentarz

  @krzywousty ale co mnie obchodzą jacyś kopiący się po czołach parodyści? A niech sobie spadają, będzie więcej kasy od miasta dla Vivuni :) A z Płocka darłem łacha niemiłosiernie, robię to nadal i będę robił to w przyszłości. Do końca świata i jeden dzień dłużej. Taki już jest Złoty Bogdan :)

 • John_Rambo_ lubi Komentarz

  Panie redaktorze, to nie klub Stal Mielec pomaga Vive. To prezes tego klubu z prywatnych pieniędzy pomaga. Taka nierzetelność dziennikarska? czy celowa zagrywka? Jakby nie było to nieładnie z pana strony.

 • John_Rambo_ lubi Komentarz

  @ZKS_WISŁA: Wystarczy obejrzeć wywiad prezesa Stali. Mówi o tym głośno i wyraznie.

 • John_Rambo_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W mojej ocenie, zbiórka idzie w znakomitym tempie. Do wpłat na oficjalnej zbiórce, należy również doliczyć kwoty z licytacji, a z tego co widziałem to chociażby stroje meczowe zawodników schodzą jak świeże bułeczki. Nawet jeśli nie uda się uzbierać całości, to do pełnej sumy będzie brakowało niewiele.

 • John_Rambo_ napisał/a komentarz do Transfery. Oficjalnie: Michał Olejniczak piłkarzem PGE VIVE Kielce. Podpisał trzyletni kontrakt

  @John_Rambo_: Jarosiewicz*

 • John_Rambo_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  @K_i_b_i_c: to jedyne racjonalne wytłumaczenie tych transferów, bo w tym sezonie i tak Ligi Mistrzów nie macie, a jeśli w Lidze Europy wykręcicie dobry wynik, to jestem pewien, że EHF was przywróci do elity. Więc mocniejszy skład przyda się na przyszły sezon. Tak wiem, mistrzostwo Polski i awans bezpośrednio też możecie wywalczyć, wszystko jest możliwe, sezon zapowiada się ciekawie.

 • John_Rambo_ napisał/a komentarz do Transfery. Oficjalnie: Michał Olejniczak piłkarzem PGE VIVE Kielce. Podpisał trzyletni kontrakt

  @John_Rambo_: Nahim* :D brak edycji komentarza jest mega irytujący

 • John_Rambo_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  @kuba859: tyle tych nowych informacji i transferów, że kompletnie zapomniałem o Dylanie Nagim. Faktycznie, na jeden sezon nie ma mowy, żeby ściągnąć kogoś ogranego w Europie w przystępnej cenie. Mam nadzieję, że Surgiel wykorzysta szansę. Szkoda jednak, że Francuza nie uda się ściągnąć sezon wcześniej, bo w PSG przecież też będą mieć trzech lewoskrzydłowych.

 • John_Rambo_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wcześniejsze transfery zrobione przez Wisłę dla mnie były lekko niewytłumaczalne, bo Toto, czy Vejin to gracze anonimowi. Natomiast transfer Kosorotova jest bardzo dobry. Wyróżniający się młody zawodnik, o dobrych warunkach fizycznych, z mocnym rzutem z drugiej linii, a co najważniejsze - już ograny na europejskich parkietach. Wisła ma szczęście do Rosjan (z wyjątkiem Igropulo), bo zarówno Żytnikow, jak i Kuzelew ewidentnie robili różnice, prawdopodobnie Kosorotov też się sprawdzi.

 • John_Rambo_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  @Złoty Bogdan: serio tak mówił, a w którym wywiadzie? Bo szczerze mówiąc nie kojarzę, musiało mi umknąć info. Natomiast w dzisiejszym komunikacie podali, że pojawi się na inauguracjnych treningach, więc zobaczymy. Sytuacja jest ciekawa, ale wg mnie ktoś z trójki Dani, Haukur, Olejniczak odpadnie na przyszły sezon. Szczerze? Mnie nie przekonuje Dani, na środkowego jest zbyt toporny, na lewym rozegraniu mamy bogactwo, natomiast w środku obrony będą grać Tournat, Karalek, Kaczor, czy Gębala, także u mnie cieszy się on najmniejszym zaufaniem.

 • John_Rambo_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  @Miasto mistrzów - Kielce: niestety nie wiem, czy w ogóle jest taki temat brany pod uwagę. O Olejniczaku Bertus wspominał niejednokrotnie, nawet w zeszłym tygodniu, więc dużej niespodzianki nie było. Natomiast o lewym skrzydle ani on, ani Talant nie mówili, chyba, że po prostu czekają na rozwój sytuacji. Wg mnie Jaroszewicz to ten sam kazus co Surgiel, czyli mizerne warunki fizyczne, no i przede wszystkim nie będzie bronił na dwójce w obronie, a u nas to chyba ważniejsze u skrzydłowego, niż bajeczna technika.

 • John_Rambo_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bardzo podoba mi się strategia obrana przez Bertusa. Wiadomo, że nasz budżet nie jest z gumy i nie wytrzyma finansowania samych gwiazd. Dlatego na każdej pozycji powinna być jedna gwiazda światowego formatu, a zmiennik powinien być młody i zdolny (najlepiej Polak). Oczywiście są też takie pozycje, jak lewe rozegranie, na którym mamy 3 równorzędnych bombardierów, na prawym skrzydle Moryto i Gudjonsson to też ten sam poziom. Jedyna pozycja, przy której mam mieszane uczucia to lewe skrzydło. Fernandez w drugiej części sezonu spisywał się dobrze, ale jak wiadomo ma wahania formy, Surgielowi nie można odmówić talentu i umiejętności, ale brakuje mu przede wszystkim warunków fizycznych, nie wiem czy będzie wartościowym zmiennikiem już teraz. Mam nadzieję, że mamy jakaś alternatywę i jakiś nowy zawodnik przyjdzie, jeśli uda się pozyskać trochę więcej forsy.

 • John_Rambo_ napisał/a komentarz do Transfery. Oficjalnie: Michał Olejniczak piłkarzem PGE VIVE Kielce. Podpisał trzyletni kontrakt

  jeszcze niedawno mówiło się, że po odejściu "starej gwardii", w Vive będzie brakowało polskich zawodników. A tymczasem, na każdej pozycji mamy przynajmniej jednego polaka, na bramce i lewym rozegraniu jest ich nawet dwóch. I to z wyjątkiem Lijewskiego, wszyscy są młodzi i będą stanowić o sile reprezentacji. Mam nadzieję, że pod wodzą Talanta i u boku Karacicia, Michał Olejniczak z czasem wejdzie na poziom Bartka Jaszki, czy też Grześka Tkaczyka, bo na pewno ma ogromny talent i predyspozycje. Ciekaw jestem, kogo Vive odpali w tym sezonie ze składu, czyżby transfer Michała to zwrot w sprawie Thrastarsona? Przecież lewe rozegranie mamy już obsadzone i żaden gracz nie jest do ruszenia, za to na środku byłoby aż 4 zawodników.

 • John_Rambo_ napisał/a komentarz do Piłka ręczna. Bertus Servaas: VIVE nie umiera. Odzew jest niesamowity

  @WISŁA1947: jeśli Cię te słowa nie interesują, to po co to człowieku czytasz, a potem tworzysz te swoje wypociny? Swoimi marnymi tekścikami zgnoiłeś to forum do spółki z innymi ancymonkami, kiedyś można było się tutaj pospierać na rzeczowe argumenty, czasem napisać coś z przymrużeniem oka, ale dzisiaj jest tylko permanentne wylewanie gnoju.

 • John_Rambo_ napisał/a komentarz do Piłka ręczna. Bertus Servaas: VIVE nie umiera. Odzew jest niesamowity

  Pisałem już to wielokrotnie, ale chciałbym to jeszcze raz wyraźnie podkreślić, a mianowicie - Bertus Servaas to najlepszy prezes w historii polskiego sportu. W ciągu kilku lat zbudował potęgę, można powiedzieć, że zrobił coś z niczego. Oprócz siatkówki, w której 2, może 3 drużyny mogą od czasu do czasu wejść do turnieju finałowego Ligi Mistrzów, w kraju nie mamy innych zespołów, które byłyby w czołówce światowej w swojej dyscyplinie. Sukcesy te nie wzięły się z ogromnych nakładów finansowych od miliarderów sponsorów czy jakichś szejków, tylko powstały dzięki Servaasowi, który dla mnie jest mistrzem biznesu i negocjacji. Wierzę, że i teraz wszyscy wspólnie uratujemy poziom sportowy, bo jestem pewien, że nowy sponsor tytularny również dołączy, bo klub ma za dużą moc marketingową i dziwne byłoby, gdyby nikt nie chciał z niej skorzystać.

 • John_Rambo_ napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. EHF podzielił zespoły. PGE VIVE Kielce w drugim koszyku

  @MistrzowieSwiata: pisałem komentarz na szybkiego i zapomniałem, że z 16 drużyn robią 2 grupy po 6 zespołów. Pomyliło mi się z piłką nożną, gdzie w LM są grupy po 4 zespoly.

 • John_Rambo_ napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. EHF podzielił zespoły. PGE VIVE Kielce w drugim koszyku

  Grupa marzeń:
  1. Vardar
  2. VIVE
  3. Motor
  4. Elverum
  Grupa śmierci:
  1. Barcelona
  2. VIVE
  3. Pick
  4. Flensburg
  Ja osobiście chciałbym, abyśmy trafili do tej drugiej grupy, ponieważ po pierwsze dużo więcej emocji, a po drugie spokojnie mimo tak silnych zespołów, moglibyśmy rywalizować o 1 miejsce (pod warunkiem utrzymania obecnego składu + przeprowadzenie zaplanowanych transferów).

 • John_Rambo_ napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Oficjalnie: Orlen Wisła Płock poza rozgrywkami!

  To było oczywiste już od długiego czasu, że to właśnie te, a nie inne drużyny dostaną dziką kartę. Ja osobiście już nie mogę się doczekać tej edycji Ligi Mistrzów, ponieważ rozgrywki te już od bardzo dawna nie były tak elitarne, bez drużyn pokroju Riki Tiki Fikumiku i tym podobne. Co do Wisły jako klubu - na pewno szkoda, bo na pewno Płock zasługuje na LM i jak zrobią dobry wynik w Lidze Europy to jestem pewien, że za rok wrócą do elity. Natomiast kibiców Wisły (oczywiście tych, co tutaj ujadają na każdym kroku) mi w ogóle nie szkoda, ponieważ jeszcze dwa dni temu hektolitry gnoju się tutaj wylewały na Vive. Oczywiście te słowa nie są skierowane do normalnych kibiców Wisły, wam życzę dobrego wyniku szczebel niżej, tak jak wy nam życzycie uzbierania forsy ;)

 • John_Rambo_ napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Predrag Vejin nowym zawodnikiem Orlen Wisły, Igropulo i Piechowski odchodzą

  Obiektywnie rzecz biorąc, to kolejny anonimowy gracz, bo nie wierzę, że ktoś interesuje się liga izraelską i serbską, w których Vejin grał w dwóch ostatnich sezonach. To prawda, że występował w Ademar Leon, ale liczba bramek, gdy grał z tym klubem w europejskich pucharach też nie powala, w trzech sezonach było to kolejno: 8, 5 i 18. To tak czysto teoretycznie, z wnikliwymi analizami tego zawodnika będzie można wyjść po obejrzeniu kilku meczów, wydaje się, że względem Igropulo, transfer Serba wyjdzie Wiśle na plus, chociaż.. Rosjanin przynajmniej skutecznie wykonywał rzuty karne.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

jerseyus

Hej Johnny! O 15 mija czas zgłaszania drużyn i pierwszych typów do Menatypera LM. Zasady na blogu w moim profilu SF. Zapraszam serdecznie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.