Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jan Kowalski napisał/a komentarz do Boks. Chisora - Szpilka. Ekspert wskazał słaby punkt Polaka. Wszystko zapoczątkował Wilder

  za te wszystkie ciężkie nokauty Szpilki winni są jego promotorzy i jego własne rozdmuchane ego. Szpilka widział się w walkach o tytuły mistrza świata a prawda jest taka, że mamy teraz kompletną zapaść w wadze ciężkiej. Realnie, żaden z naszych obecnych ciężkich nie ma większych szans z nikim, kto przegrał na punkty z zawodnikiem z pierwszej dziesiątki. Kownackiemu też nie życzę źle, ale jak trafi na czołówkę z ciężkich to też będzie przykro na to patrzeć, choć ustoi na pewno dłużej niż Szpilka

 • Jan Kowalski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  by dziś podmiejskie autobusy linii 700+ i podmiejskie kolejki dojeżdżające do Warszawy nie jeździły, to na trybunach legii byłoby więcej gości niż gospodarzy.

 • Jan Kowalski

  gdyby dziś podmiejskie autobusy linii 700+ i podmiejskie kolejki dojeżdżające do Warszawy nie jeździły, to na trybunach legii byłoby więcej gości niż gospodarzy.

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  Kogo to wszystko obchodzi ?? Gdyby nie Adam Małysz to skoków wogole by nie było ,pozostaje Małyszowi pomnik postawić i nie podniecać się tym nudnym sportem .

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  Byłem na tym meczu i jeśli chodzi o doping to uważam, że PZPN biorąc tak duże pieniądze za bilet, nie mówiąc o hotdogach z napojem za 20 zł, powinien zorganizować kogoś, kto by doping poprowadził. Całkowita cisza podczas całego meczu spikera, który budził się tylko przy zmianach wprowadzała lekką konsternację. Wynajęcie kogoś, kto by rozruszał widownię skoro piłkarze sobie nie radzą to nie powienien być zbyt duży koszt dla Bońka.

 • Jan Kowalski otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  Możecie sobie zamykać stadiony, możecie zamykać ludziom usta - ale pamiętajcie jedno - w ten sposób nie zmienicie ludzkiego sposobu myślenia na taki jak wam się podoba Jak na razie jedyne miejsce w którym przymusowe metody prania mózgu przynoszą efekty to Korea Północna Dlatego właśnie próbujecie wejść do szkół i przedszkoli aby mieszać już najmłodszym w głowach ale my rodzice po prostu wam na to nie pozwolimy

 • Jan Kowalski napisał/a komentarz do Skandaliczny transparent na stadionie Lechii. "Jest delegat PZPN, jest obserwator. Nikt nie zareagował!"

  za skandal nie uznałbym tego transparentu (który wisiał tylko w czasie pierwszej połowy meczu) a to, że spiker zapowiadając drużynę przed pierwszym gwizdkiem powiedział że Lechia reprezentuje "Wolne Miasto Gdańsk". Tak to powiedział!!! Czy było to tylko głupie przejęzyczenie? Czy już proganda przygotowująca powolutku Polaków do odłączenia Gdańska od Polski? To jest dopiero prawdziwy skandal!

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  Skandalem jest zachowanie p. Trzaskowskiego.

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  Sprawy łóżkowe powinny być tylko w łóżku a nie na ulicach i w szkołach. Skoro środowiska LGBT wciskają nam swoje sprawy do szkół to musimy z nimi walczyć.

 • Jan Kowalski napisał/a komentarz do Skandaliczny transparent na stadionie Lechii. "Jest delegat PZPN, jest obserwator. Nikt nie zareagował!"

  "piłka łączy" jak brzmi hasło. Też jestem za tym, żeby POdnoszące zbyt wysoko głowę lgtb połączyło do walki o normalną rodzinę wszystkich Polaków

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.