Jan Kowalski - lubi

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  Kogo to wszystko obchodzi ?? Gdyby nie Adam Małysz to skoków wogole by nie było ,pozostaje Małyszowi pomnik postawić i nie podniecać się tym nudnym sportem .

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  Byłem na tym meczu i jeśli chodzi o doping to uważam, że PZPN biorąc tak duże pieniądze za bilet, nie mówiąc o hotdogach z napojem za 20 zł, powinien zorganizować kogoś, kto by doping poprowadził. Całkowita cisza podczas całego meczu spikera, który budził się tylko przy zmianach wprowadzała lekką konsternację. Wynajęcie kogoś, kto by rozruszał widownię skoro piłkarze sobie nie radzą to nie powienien być zbyt duży koszt dla Bońka.

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  Możecie sobie zamykać stadiony, możecie zamykać ludziom usta - ale pamiętajcie jedno - w ten sposób nie zmienicie ludzkiego sposobu myślenia na taki jak wam się podoba Jak na razie jedyne miejsce w którym przymusowe metody prania mózgu przynoszą efekty to Korea Północna Dlatego właśnie próbujecie wejść do szkół i przedszkoli aby mieszać już najmłodszym w głowach ale my rodzice po prostu wam na to nie pozwolimy

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  Skandalem jest zachowanie p. Trzaskowskiego.

 • Jan Kowalski lubi Komentarz

  Sprawy łóżkowe powinny być tylko w łóżku a nie na ulicach i w szkołach. Skoro środowiska LGBT wciskają nam swoje sprawy do szkół to musimy z nimi walczyć.