Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • 555 lubi Komentarz

    Przecież to dopiero 1 runda...Wy derby przegrywaliscie rok w rok i byliscie pochowani nagle 1 mecz wygraliście i sie prezycie.Jeszcze jakby Stal miała dobry skłąd a u nas Kildemand xd Popatrz na klasyfikacje medalowa i pojedynków derbowych.Prawda jest taka,że jestescie od Stali duzo słabsi a poki co w GP Zmarzlik ma wiecej podiów medali a w tym sezonie GP sie rozkreca.Jedno słabsze GP jakiegos zawodnika moze przeqrócic tabele.Zmarzlik w tamym sezonie po 3 rundach był...11 a po 10 rundach 10 pkt starty do Mistrza z słabym mega poczatkiem i błedami w innych rundach...Zmarzlik i Woffinden jeszcze po kilku rundach beda spokojnie w czołówce.

  • 555 lubi Komentarz

    Pedersen tez wywoził i co z tego?? To jest GP przeciez to był ostry atak ale nie było zadnego faulu.Ty chyba ostergo ataku nie widziałeś.Zmarzlik taki ostry ale to np Dudek konczył ubiegły rok z kontuzja...A Zmarzlikowi to nie wjechali w koło ostro w jego tor jazdy chyba w jego 2 biegu..i co z tego to jest zuzel nie szachy.Ale zgadzam sie,że Bartek w tym sezonie nie jest taki dobry jak w zeszłym choćby.Ale moze sie jeszcze rozpedzi.

  • 555 został fanem Siatkówka

  • 555 napisał/a komentarz do Kibic zajrzy w każdą dziurę. Szczegóły otwartego treningu truly.work Stali Gorzów

    Po składzie ja to ciężko widzę na dobry wynik i dobra pozycje w tabeli,będzie brakowało Valaska to fakt.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.