Anglia: Dwóch Polaków na boisku

Tylko dwóch Polaków pojawiło się w Boxing Day na angielskich boiskach. Radosław Majewski oraz Artur Krysiak zameldowali się na murawie.

Bartosz Zimkowski

W Premier League nikłe szanse na grę miał Tomasz Kuszczak. Polak jest zgłoszony do rozgrywek, ale jeszcze ani razu nie usiadł choćby na ławce rezerwowych. Manchester United wygrał z Wigan Athletic 5:0.

W The Championship tylko Radosław Majewski pojawił się na murawie. Jednak w przerwie pojedynku Nottingham Forest z Peterborough United został zmieniony. Jego drużyna przegrała 0:1.

Na ławce rezerwowych Southampton pojawił się Bartosz Białkowski. Święci wygrali z Crystal Palace 2:0. Natomiast nawet wśród zmienników Derby County zabrakło Tomasza Cywki. Barany wygrały z Leeds United.

W League One pełne 90 minut zagrał Artur Krysiak. Polski bramkarz Exeter City puścił trzy gole w pojedynku z Wycombe Wanderers.