Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Torowe rozterki klubów. Szef sędziów tłumaczy, co jest zakazane

  Wreszcie coś ciekawego na SF. Wprawdzie materiał dla innego portalu, ale co nieco naświetla sprawę. Rozumiem że gospodarz ma prawo przygotować tor jaki chce, nawet mocno grząski. No fajnie, ale na końcu mamy "najczęstszym grzechem polskich klubów jest za mało ubity tor po wcześniejszym zbronowaniu". Czyli jednak tor musi być twardy...

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. nSport+ serwuje mnóstwo żużla. Sprawdź rozkład jazdy! (program)

  -nutka-, nie mów że już ci spinka nie cieknie na myśl o pojedynku na magazyny. "R1" kontra "Bez hamulców". Wygląda na to że profil magazynów ten sam. Polecam materiały Sierakowskiego, bez problemu znajdziesz. Również podobny profil magazynu.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. nSport+ serwuje mnóstwo żużla. Sprawdź rozkład jazdy! (program)

  Wstyd redakcjo. Widać że Dryła to kolejna postać która ma u was przewalone. Powinniście jednak prawidłowo podać nazwę programu "R1.Rezerwowy program żużlowy". Będzie go prowadził właśnie Drylson z Jabolem. Za portalem o tematyce żużlowej: “R1. Rezerwowy program żużlowy” spróbuje, przynajmniej częściowo, zaspokoić u fanów głód żużla, dostarczając najświeższych informacji ze świata żużla oraz całego motosportu. W każdym odcinku magazynu, w roli gości zarówno w studiu, jak i poprzez liczne łączenia telefoniczne, zobaczymy zawodników, trenerów i ekspertów.

  Dzięki połączeniom online, kibice dowiedzą się, jak z obecną sytuacją radzą sobie ich ulubieni sportowcy. W programie nie zabraknie licznych anegdot, konkursów z nagrodami oraz materiałów archiwalnych. “Jabol” i “Drylson” pokażą też niepublikowane dotąd materiały zdradzające, jak wyglądają motosport i jego otoczka od kuchni.

  Co ciekawe, do uczestniczenia w rozmowach podczas programu zaproszeni zostaną również widzowie. Fani motosportu będą mieli także wpływ na tematykę odcinków, dzięki możliwości przesyłania swoich propozycji do redakcji. Mam nadzieję że dzięki programowi R1 będziemy mogli porównać kunszt Ostafińskiego z jego jakże profesjonalnym "Bez hamulców" że znienawidzonym przez Ostafę programem Dryły.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Koronawirus jeden problem rozwiązał. Nie będzie gorączkowych poszukiwań limiterów po bankructwie producenta

  Darunia, jeszcze jedna sprawa. Nie wiem jak przeglądasz media społecznościowe, ale Thomsen zrobił sobie tor za stodołą i na nim trenował. O zgrozo potem puścił wideo z tego karygodnego czynu. Co z tymi twoimi słynnymi śledczymi? No tak, przecież ty hejtujesz Pawlickich, Janowskiego i Drabika. Jak to zrobi ktoś inny to nie ma tematu, a jak Zmarzlik to tylko chwalić jaki zaradny. Do kibiców, nic nie mam do Thomsena czy Zmarzlika. Mam natomiast do Malutkiego Darunia.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Przegląd tygodnia oczami kibiców. Pawliccy dają zły przykład, znany żużlowiec spowodował ciężki wypadek drogowy

  Zwiewna, braliście lekcje propagandy u Gebbelsa? Perfekcyjnie to zrobiłeś. Nie zauważyłeś morza krytyki na wasze działania, za to znalazłeś parę komentarzy waszych redaktorów i powiększ z zachwytu że wasza schizofrenia ma poparcie. Gdybyś nie wiedział to w czasie jak Pawlicki sobie trenowali nie mogło być zgromadzeń ponad 50 osób. A tam wasz śledczy wypatrzył aż 12. Już pisałem że nie ogarniam waszej matematyki. O drużynie dziesięciolecia Gorzowa pisaliście że jeździło tam 2 mistrzów świata. Tak doliczyłem się obu: Zmarzlik, Gollob i Pedersen. Jesteście już wyklęci przez środowisko, a wy dalej tkwicie w samouwielbieniu. Gratuluję samopoczucia i zaślepienia.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Stal Gorzów. Drużyna dekady: dwóch mistrzów świata i worek medali

  Osiem stron, czyli osiem pakietów reklam,. jest da się czytać. Na moje oko tych dwóch mistrzów świata to Zmarzlik, Pedersen i Gollob. Jakieś dziwne liczenie do dwóch, No chyba że nie uwzględnili z jakiegoś powodu Pedersena albo Golloba. Nie będę jednak analizował wyższej matematyki obowiązującej na SF, w tej redakcji wszystko jest inne.

 • pz0 napisał/a komentarz do Były prezes Unii Leszno zaczepia działaczy: Nakręciliście spiralę, teraz pokażcie, ile jesteście warci (wywiad)

  Piotr Biega, napisałem odpowiedź, ale niestety moderator...

 • pz0 lubi Komentarz

  pzO,,,,,musisz sobie wkleić avatar Bartka wtedy nikt Cie nie ruszy.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Bez Hamulców 2.0: Lepszy byle jaki sezon niż żaden. Ostatecznie można pojechać na torze za stodołą (felieton)

  Łoooo, ale komentarzy wyleciało. Przyznawać się kto obejrzał blisko godzinę pier*olenia Ostafińskiego. Ja po 15 sekundach jak się zorientowałem ile trwa dałem sobie siana.

 • pz0 lubi Komentarz

  Doktor Ostafinski nam się objawil.Specjalista od walki z epidemiami w Polsce i na Slowacji.Niebywaly talent i autorytet.Po pilce noznaj i zuzlu dziś nowość na topie.Niestety całego wywiadu nie zobaczyłem.Nagle tak cos we mnie szarpnelo się wewnątrz,cos jakby zemdlilo,a później poczułem się slabo.Za duza dawka Ostafinskiego.Podszedlem do barku,dokonalem dezynfekcji,spodobalo mi się zdezynfekowałem się raz jeszcze.Do wywiadu nie wrocilem.Nie moglem się zmusic.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. BSI chce oskubać Apatora z kasy. Bezpardonowa walka Anglików o blisko pół miliona

  @Darek Piątak: No co chcesz, zaraz Kuczer napisze że news Ostafa jest wpyciarski...

 • pz0 lubi Komentarz

  @Darek Piątak: Jak ruszy liga, to niedługo będą teksty typu: Unia rozpie*****ła w dzisiejszym meczu gości 60:30, Zawodnik gospodarzy przypie****ił w bandę, Trener jest chu**wy.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.