Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Michał Balwierczyk napisał/a komentarz do Austriackie skoki wciąż w kryzysie. Szanse na poprawę sytuacji niewielkie

    Taka tragedia szkoda że dziennikarze WP NIE PATRZĄ KRYTYCZNIE NA NASZYCH SKOCZKÓW. bo balonik przed mistrzostwami był zbyt nadmuchany, ale wytknąć innym to łatwiej to takie polskie wstyd mi

  • Michał Balwierczyk lubi Komentarz

    ZŁY Andreas Felder doprowadził drużynę do medalu na MŚ w Seefeld a DOBRY Stefan Horngacher musiał przełknąć porażkę swoich "dominatorów". ZŁY Felder ma drugiego zawodnika w punktacji końcowej PŚ a DOBRY Horngacher trzeciego (bo pamięta się o podium a nie o 4 czy 5 miejscach). Sytuacja w austriackich skokach wygląda ponoć fatalnie..... no to może lepiej nie analizujmy sytuacji w polskich skokach (z zapleczem mężczyzn i kobietami) bo smród i obraz nędzy i rozpaczy będzie jeszcze większy. AUSTRIA Z KRYZYSU W SKOKACH PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ SIĘ PODŹWIGNIE A POLSKA PO ODEJŚCIU STOCHA, ŻYŁY CZY KUBACKIEGO POPADNIE W PRZECIĘTNOŚĆ NA WIEKI WIEKÓW.

  • Michał Balwierczyk napisał/a komentarz do F1. Hołowczyc apeluje do kibiców: Wspierajcie Kubicę, ten facet na to zasłużył

    Dumny jestem z Kubicy że po takim wypadku wrócił do F1 uszanował w końcu prace którą włożył jego tata F1 TO ELITA MOTORYZACYJNA. Fajnie że taki fachowiec motoryzacyjny jak Krzysztof Hołowczyc go wspiera.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.