Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tomasz Mroński napisał/a komentarz do Marcelo Fronckowiak: Życzcie Brazylii liderów, którzy zainspirują naród [WYWIAD]

  niech ten pan poda statystyki zgonów styczeń-maj w 2019 i styzceń-maj w 2020. Jak będzie jakaś znacząca różnica in plus to uwierzymy...

 • Tomasz Mroński lubi Komentarz

  W Polsce mamy odpowiedzialnych polityków, którzy zamknęli nawet lasy i spowodowali największe załamanie gospodarcze w historii a długi większe niż za Gierka. A wirus jak był tak jest.

 • Tomasz Mroński lubi Komentarz

  Nadzwyczaj ciekawe jest, że patrialchalizm zaczyna się i kończy, gdy trzeba przerzucić tonę węgla.

 • Tomasz Mroński lubi Komentarz

  Człowieku ludzie do fabryk tez chodza. Wez sie zainteresuj losem ludzi chociazby w Amazonie. Rusz tyłek i zobacz jaka tam jest nieustanna impreza masowa.

 • Tomasz Mroński lubi Komentarz

  W Polsce nie było epidemii, cały czas tylko straszą nas media na zlecenie farmacji i skorumpowanych polityków.

 • Tomasz Mroński napisał/a komentarz do Śmierć George'a Floyda. Marcin Gortat domaga się surowej kary dla policjantów

  Gortatan wszędzie pełno. Ewidentnie szykuje się do jakiejś roli w polityce albo przynajmniej do roli naczelnego "opiniotwórczego" celebryty RP. Szkoda, miałem go za mądrzejszego...

 • Tomasz Mroński lubi Komentarz

  lewicowa cdn;bedzie wywiad z Jerzym Urbanem i D.Tuskiem a może tak pan prezydent Warszawy Trzaskowski by opowiedzał co zrobił dla Warszawskiego sportu.nie mylić z LGBT.

 • Tomasz Mroński lubi Komentarz

  Casus Makłowicz , czyli skundlony kucharz -bezpaństwowiec  ,,Casus Makłowicz
  Wybrane fragmenty książki Makłowicza , kolejny dowód, że nasz establishment jest na granicy kwestionowania sensu istnienia Polski, o ile tej granicy już nie przekroczył:

  W "Café Museum" Makłowicz pisze, że :

  właściwie to może być Polakiem, Węgrem, Chorwatem, Żydem, Sasem, Szwabem, Czechem i Rusinem, a nawet Grekiem i Chińczykiem, bo "cóż to komu może przeszkadzać?".

  I dalej pisze :

  Proste podziały narodowościowe to w naszej części świata rzecz stosunkowo nowa, wymysł początku XX wieku, kiedy na trupie Austro-Węgier powstawały nowe państwa. Przykładanie miary narodowej do ludzi, którzy mieszkali koło siebie, jest bez sensu.

  My jesteśmy przecież najbardziej skundlonym narodem Europy.

  (...) Ja akurat jestem świadom swojego pochodzenia. : Ojciec miał 14 lat, kiedy uciekł z domu, bo do Stanisławowa mieli wejść Sowieci i - jako Ukrainiec - w 1944 r. zapisał się do niemieckich formacji pomocniczych, Luftwaffe chyba ( Włodzimierz Makłowicz był ukraińskim nacjonalista-przyp.)

  Dojechał z nimi do południowych Niemiec, a kiedy tam pojawili się Amerykanie, powiedział, że nie jest Ukraińcem, tylko Polakiem, i pozwolono mu się oddalić .

  (…) Pytanie: czy niepodległość jest najważniejsza? Czy może skup butelek i pomyślność obywateli? Co po niepodległości bez sprawnego państwa?''

 • Tomasz Mroński lubi Komentarz

  Teraz max 50 komentarzy gdzie te czasy gdy było 800 pod artykułem,polityka na sf, dobre lata już nie wrócą.

 • Tomasz Mroński lubi Komentarz

  Co to ma być??? Marcinkiewicz aferzysta teraz anty PiS? Wiadomo że PO-wcy chcą Powrotu do tego co było czyli. Praca do 67 lat a dla młodych zero pracy albo w Żabkach 5zł/h, praca w niedzielę w niemieckich marketach, zabranie rodzinom rodzinnego 500 zł na dziecko, zabranie emerytom 13 emerytury, gaz tylko rosyjski z Gazpromu 3 razy droższy, sprzedawanie Polskiego przemysłu za grosze, promowanie gejów i lesbijek. Gdyby na tym wirusie POstkomuniści doszli do władzy to będzie rewolucja. POstkomuna będzie POgoniona raz na zawsze!

 • Tomasz Mroński lubi Komentarz

  @Kung Lao: Dla Pana osobowością roku jest zapewne kurdupel Edward Miszczak. Proponuję wziąć do ręki Gazetę Wyborczą, lub włączyć TVN.

 • Tomasz Mroński lubi Komentarz

  @Kung...aż tak? A ja myślę, że gdyby nie ten kurdupel to byś dalej pracował w tym Lublinie za 7zł/godz. albo musiał szukać pracy u jakiegoś Afgańczyka na zmywaku w Londynie jak to radził pewien prezydent, który pisał "ból" przez "u".

 • Tomasz Mroński lubi Komentarz

  Nie wiem czy ten skompromitowany polityk, nie mający żadnych profesjonalnych związków z żużlem, jest właściwym rozmówcą dla serwisu zajmującego się tą dyscypliną sportową.

 • Tomasz Mroński lubi Komentarz

  Moze cos merytorycznego ???
  Prezydent Andrzej Duda oddał w piątek krew w centrum krwiodawstwa. Zachęcam do tego każdego, kto może, bo "łączy nas krew, która ratuje życie" - napisał prezydent na Twitterze.
  "Odpowiadając na apel szpitali oddałem dzisiaj krew w centrum krwiodawstwa. Zachęcam do tego każdego, kto może, bo 'łączy nas krew, która ratuje życie'" - podkreślił Andrzej Duda.

  Prezydent oddał krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa na ul. Saskiej w Warszawie - poinformował PAP rzecznik prezydent Błażej Spychalski, który również oddał w piątek krew w centrum krwiodawstwa.

 • Tomasz Mroński lubi Komentarz

  Pisowsko - peowski [ wcześniej ZCHN ] aparatczyk o przetrąconym kregoałupie moralnym znowu chce zaistnieć .

 • Tomasz Mroński napisał/a komentarz do Kazimierz Marcinkiewicz: Żużel z kibicami, a Polska z nowym prezydentem. PiS odmraża nas za wolno [WYWIAD]

  Kaziu wypłynął z medialnego niebytu. Nie lubie cwaniaka ale zagadzam sie co do ogólnej diagnozy pandemii. Restrykcje OK ale tylko przez kilka tygodni kiedy nie było wiadomo jak groźna jest choroba.Już dawno powinny być zniesione a siły i środki przesunięte na ochronę i izolację najbardziej zagrożonych - starszych i cieżko chorych na płuca czy serce...

 • Tomasz Mroński napisał/a komentarz do Formuła 1. Felipe Massa odwiedził Schumachera. Mówi o jego stanie zdrowia

  po tylu latach w śpiączce szanse na powrót do normalnego życia są jak 1:100000000.
  Szkoda wielkiego sportowca... pech nie wybiera i to chyba jedyny przejaw "demokracji" w naszym życiu...

 • Tomasz Mroński napisał/a komentarz do Koronawirus w kopalniach. Sytuacja wymknęła się spod kontroli. Kazano pracować, choć już byli pierwsi zakażeni

  "epidemia szaleje", "ludzie żyją w psychozie"..to jakiś żart?? Prawie 5 milionów ludzi i 6 tys zarażonych ?? 0,12% to "szaleństwo" ?? raczej błąd statystyczny... cała wirtualna...

 • Tomasz Mroński napisał/a komentarz do Michał Listkiewicz nie ma litości dla Marka Niedźwieckiego. "Nic tego nie usprawiedliwi"

  hmm...po tylu latach o twarde dowody czasem trudno. A jak nawet są to złapanemu za rękę pozostaje wersja "to nie moja ręka" jak w przypadku TW "Bolka". FAKTEM jest bezsprzecznym że Niedźwiecki został przyjęty do Trójki w kwietniu 1982, szczycie stanu wojennego, na miejsce usuniętych "nieprawomyślnych" dziennikarzy. Więc nie trudno o teorie mało dla niego pochlebne....

 • Tomasz Mroński napisał/a komentarz do Rząd otwiera hale i sale gimnastyczne. Zajęcia taneczne i bokserskie... z zachowaniem dystansu

  trening na zasadzie "walki z cieniem" jest od dawna znany ale w zapasach tak się nie da...w tańcach w parach tym bardziej. Monthy Python w całej kracie..

 • Tomasz Mroński lubi Komentarz

  No i po co to wszystko? Chcą rozgłosu, bo mało się mówi o lesbijkach i gejach? Co mnie obchodzi jaką seksualność ma gość w spodenkach, czy pani na boisku, dla mnie mają grać, chcę patrzeć na grę, na mecz, na gole, na sytuacje. Swoją seksualność niech wyrażają gdzie indziej, nie na boisku.

 • Tomasz Mroński lubi Komentarz

  I okej, wolny kraj, mają do tego prawo. Szkoda tylko, ze klub "Tylko Herero" od razu spotkałby się z głośną krytyką za homofobię.

 • Tomasz Mroński lubi Komentarz

  no tak bardzo ladna nazwa klubu WIBRATOR WARSZAWA juz sie robi o nich glosno ale pojawily sie takze nowe nazwy KORONUS KRAKOW i PANDEMIA POZNAN no tak juz nic nie bedzie takie samo jak przed.

 • Tomasz Mroński lubi Komentarz

  Puk puk w pustą makóweczkę, jest tam kto ?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.