Myron - lubi

 • Myron lubi Komentarz

  ten taylor ma gebę pełną frazesów
  niech wyciąga konsekwencje, niech spróbuje skibniewskiego, niech cos robi a nie tylko ochy i achy o dumie, ekscytacji, sercu itp.
  brak koncentracji to głównie wina trenera chyba ?
  przeciez uczył ich grać nie bedzie, bo za późno, umieją co umieją, jego rola dac to do sensownej kupy !

 • Myron lubi Komentarz

  Panu redaktorowi tylko napiszę, że oskarżającą Rose'a nie jest żadna Jane Doe, na co wskazuje artykuł, ale anonimowa kobieta. W doniesieniach na amerykańskich stronach jest to wyraźnie podkreślone, że osoba ta chce pozostać anonimowa. Samo Jane Doe natomiast (i John Doe w przypadku mężczyzn) to zwyczajowe określenie osób, o których nic nie wiadomo, są bezimienne lub chcą pozostać takie, straciły pamięć i nie można ich zidentyfikować, taki odpowiednik N.N. (n/n).

 • Myron lubi Komentarz

  hmmm ostatnio oglądając kadrę zastanawiałem się po co w tej kadrze jest Zamix i Dardan, i doszedłem do wniosku, że zamiast nich wolałbym w Skibę i Bestię...

 • Myron lubi Komentarz

  Miasto ma około 125 tys. mieszkańców. CO do Huty Katowice- może i jest to duży pracodawca, ale (podobno) upadający- to już nie te czasy, kiedy przemysł ciężki miał się znakomicie ;) Kwestia Górnego Śląska: DG tylko znajduje się w województwie śląskim, mimo że bliżej historycznie i geograficznie nam do Małopolski. :)

  Myron: nie zapominaj, ze w Sosnowcu mają piłkę nożną w I lidze, a w DG jest siatkówka w najwyższej klasie rozgrywek.

 • Myron lubi Komentarz

  No i wszystko jasne będzie w Śląsku :)

 • Myron lubi Komentarz

  Na play offy bym raczej nie liczył ale z tych zawodników którzy byli do wzięcia to całkiem solidne wzmocnienia.

 • Myron lubi Komentarz

  35 zwycięstw w nowym sezonie... Nie tego się w LA kibice spodziewali. W Nowym Jorku będzie podobnie.

 • Myron lubi Komentarz

  Cały czas do przodu :)

 • Myron lubi Komentarz

  Widzę, że autor-wklejacz tego artykułu lubi korzystać z google.translate....MASAKRA !!!! Jakie kalki językowe, błędy składniowe....Kto to wypuścił ??? a te zdania to będzie hit: "zarząd podjął decyzję o pozbyciu się go ze swojej rotacji. Nie wiadomo jeszcze dokładnie, co Pacers otrzymają w zwrocie, jednak nie powinno być to nic więcej niż przyszłościowe wybory w drafcie i/lub prawa do graczy występujących w zagranicznych ligach..."

 • Myron lubi Komentarz

  jak się nie ma pojęcia o NBA to lepiej się nie wychylać

 • Myron lubi Komentarz

  Clippersi i tak są w ciemnej d... po stracie DAJ.
  Jako że był ich zawodnikiem mogli mu sporo kasy dać, a teraz jak muszą szukać centra to po podpisaniu LC i PP nie mają już funduszy i pod koszem zostanie im sam Griffin który centrem nie jest a bez klasowego centra nawet z silnym obwodem ligi nie zwojują

 • Myron lubi Komentarz

  No właśnie chodzi o to, że kasy już nie mają. W salary zostało im jakieś 3 mln na zatrudnienie centra. Błędem było pozbycie się Hawesa w sytuacji, kiedy DAJ nie był jeszcze dogadany :)

  A co do transferów LAL, to trzeba przyznać, że dość ciekawe. Williams świetna opcja z ławki, Bass potencjałem nieco lepszy od J'Hilla. Ten sezon raczej na rozegranie dla Randle'a i Russella i w miarę godne pożegnanie Bryanta. A w następnym sezonie myślę zaczają się na topowego free agenta i playoffs wrócą do Lakerlandu. Miałem po cichu nadzieję, że jednak wezmą na siebie kontrakt Davida Lee z GSW, a ci wtedy mogli by podpisać Davida Westa z Indiany.

 • Myron lubi Komentarz

  Jakiej kasy ?
  Chyba że pchną Jamala...
  Są udupieni po odejściu DAJ.
  Kto wartościowy został na C ?
  Oden,Sanders,Buynum....
  Oni coś mogą jeszcze z siebie dać?

 • Myron lubi Komentarz

  Wydaje mi się że Mitch jeszcze coś wymyśli i to nie jest koniec.
  Lee może być łakomym kąskiem dla Phila i wyląduje w NY.

 • Myron lubi Komentarz

  wymyśl w jaki sposób da się ominąć salary, żeby pozyskać porządnego centra, a będę przed Tobą chylić czoła. Czekam na jakiś przykład

 • Myron lubi Komentarz

  Portis w Chicago to dopiero dobra wiadomość. Charakterystyką przypomina KG, widziałem, że pracuje nad 3. Według prognoz miał trafić do WIzards, a tak Byki zyskały fajną opcję by zrobić jeszcze więcej miejsca pod koszem dla...Rose-a. Portis & Mirotić plus zdrowy i w formie McDermott & Butler to może ciekawie wyglądać na parkiecie. Let's go Bulls.

 • Myron lubi Komentarz

  O tym wczoraj pisałem to nie wyśmiano. A to lada moment... Na cinkciarz.pl nie ma się co podniecać... wszyscy potencjalni sponsorzy chcą dawać kasę jak nikt o nią nie prosi, a jak się okazuje, że trzeba położyć parę zł to nagle są stawiane jakieś kosmiczne warunki. Tak Stelmet oszukała ENEA w zeszłym i obecnym sezonie, Miedzi Cooper też naobiecywał i nic nie dał a teraz cinkciarz.pl Jak to było na taśmach od Sowy... "Dwa razy obiecać to jak raz dotrzymać".

 • Myron lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Myron lubi Komentarz

  Czy zdarzało się, że tytuł MVP finałów trafiał do zawodnika drużyny przegranej?

 • Myron lubi Komentarz

  Jeden jedyny raz w historii, bodaj w 1969 roku Lakersi przegrali w finale a mimo to Jerry West zdobył tytuł MVP. Wydaje mi się, że w tym roku może być podobnie :)