Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Aramis RZ lubi Komentarz

  500+ i 13 emerytura rzadza. Aha jeszcze 300+ na krowe i 100+ na swiniaka. Zaraz zadluzenie kraju bedzie wieksze jak za Gierka. Dodam jeszcze, ze Pan Boniek mial racje mowiac, ze prezydenta wybiora wiesniacy, emeryci i absolwenci podstawowek

 • Aramis RZ napisał/a komentarz do Wybory 2020. Jan Tomaszewski: Jestem szczęśliwy. Fenomenalna prezydentura

  chyba panie Janie sie panu sufit na leb s.. padl

 • Aramis RZ lubi Komentarz

  @glos_prezesa: to że jest menadżerem 3-ligowca o niczym nie świadczy. Poza tym pełna zgoda. Trenerem FCB powinien być ktoś kto zdyscyplinuje gwiazdy, a to może zrobić tylko ktoś kto sprawi że będą czuć do niego respekt. Piłkarze którzy grali u Guardioli czy Henckesa nie będą szanowali trenera, który prowadzi nieprofesjonalne treningi. Oni widzą gorszą jakość i stąd frustracja. Muller czy Boateng nie będą słuchać takiego trenera, dlatego dochodzi do spięć między nimi i siedzą na ławce.

 • Aramis RZ lubi Komentarz

  Nic nie ujmując Effenbergowi za to jakim kiedyś był piłkarzem. Jeśliby jego kompetencje menadżersko - trenerskie piłkarski rynek wyceniał na więcej niż 3 ligę, to byłoby o czym mówić. Tak to jest jedynie głos 3 ligowego trenera (czy tez menadżera). Sądzę, że nawet jeśli jest, tak jak twierdzi Effenberg z zawodnikami, to i tak, za ten stan rzeczy główną odpowiedzialność ponosi trener. Jeśli zaś do tego dodamy widoczne braki w strategii i taktyce Bayernu to trudno będzie mu wybronić Kovaca, który chyba powoli powinien zacząć szukać w klasie rozgrywkowej obok Effenberga.

 • Aramis RZ lubi Komentarz

  Każdy obchodzi to , co chce. Nikt nikomu nie powinien mowic, co jest ważniejsze w danym dniu.

 • Aramis RZ lubi Komentarz

  nie rozumiem gdzie jest proble by bawic sie 31 pazdziernika na Halloween party, a nastepnego dnia zgodnie z polska tradycja obchodzic dzien wszystkich swietych i udac sie na cmentarz, by odwiedzic groby bliskich

 • Aramis RZ

  ma facet marzenia.ha ha ha

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.