Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • obiektywny1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przykro było patrzeć na ten mecz i na grę Perły. Ale na stojąco jak to jedna z Perełek na czasie powiedziała meczu się nie wygra. Już na mecz z Piotrcovia trudno się patrzyło, Piotrcovianki pokazały piłkę choć w części jaką powinno się grać w polskiej lidze od paru lat. Dużo ruchu, mniej podań po obwodzie prostopadłe ataki wiążące zawodniczki i dające miejsce innym. Taka Norweska myśl szkoleniowa i dobra piłka na wysokie wolne i ociężałe zawodniczki. Zagłębie dziś zagrało fajnie szybko na zwodzie i zespołowo, chyba w końcu wieczna Bożenka zostanie ozłocona, choć do końca jeszcze dużo grania i jest KPR Kobierzyce. Szkoda że takie zawodniczki jak Wieckowska marnuje swój talent, a jej siostra rozwija. Będę powtarzał ciągle że młode talenty powinny trafiać do zespołów od 6 do 4 miejsca w tabeli lub od razu uciekać za granicę do dobrych zespołów bo siedzenie na ławie lub epizody to za mało. Perła dziś zagrała jakby nie zagrała brak drużyny zrozumienia ze sobą, no i pomysłu taktycznego na szybkie ruchliwe miedziowe, okazuje się że wzrost i mocny rzut to nie wystarczy trzeba trochę myśleć i szybko się poruszać. Rosiak, Nosek zawodniczki które tak promuje Pani Niedźwiedź dziś nic nie pokazały, zagraniczny zaciąg też według mnie średni, jak się nie odbudują to cienko to widzę w tym sezonie i 24 tytuł ucieknie. O Europie nie napiszę bo będzie wstyd. Kiedy w Polsce szkoleniowcy zaczną szkolić pod względem sprawnościowym i technicznym a nie taktycznym, im lepiej wyszkolona zawodniczka technicznie i sprawnościowo tym lepiej będzie przyswajać taktykę.

 • obiektywny1 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: Piotrcovia Piotrków Trybunalski wyszarpała trzy punkty. Porażka EKS Startu Elbląg

  Ja nie wiem jak to jest, czy każdy kto pisze jakieś artykułu o kobiecej piłce ręcznej jest z łapanki. Ja rozumiem, że można dorabiać, nie znać się lub nie interesować, ale to nie należy pisać o tym na czym się nie znam lub nie interesuję. Lucek nie jest leworęczną rozgrywającą, jedynie grająca na lewej połówce. Ignorancja dobija mnie. Jak ja bym tak podchodził do pracy to raczej nie zarobił bym grosza i nie robił biznesu z ludźmi z całej polski.

 • obiektywny1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tak przede wszystkim brawa dla Piotrcovii, ciekawy jestem czy będzie jeszcze zespół który tak napsuje nerw mistrzyniom. Na minutę nie cała do końca i możliwość straty punktu lub dwóch. Mam nadzieję że Piotrków w tym sezonie tylko z Lublinem tak będzie walczył a resztę wciągał nosem jak Lublin. Co Mistrza to faktycznie długa droga jeśli chcą coś w Europie ugrać, myślę że co najmniej dwa sezony. Powodzenia jednym i drugim widowisko godne TVP a nie lichej zobacz tv.

 • obiektywny1 napisał/a komentarz do Reprezentantka Polski bez klubu. Patrycja Świerżewska odeszła z Byasen

  Przestańcie, się w tej Perle tak kontraktować, po co ma do was przyjść aby za chwilę, jak się chorowitki wyleczą, siedzieć na ławce??? Już Więckowska ma dołączyć aby za chwilę usiąść na ławie i oglądać mecze z trybun. Patrycja powinna zostać za granicą i trafić do mocnego klubu. Natomiast młode, zdolne, które są w Polsce powinny wybierać kluby, z miejsc 7-5, aby jak najwięcej grać i zdobywać doświadczenie, nie na ławce, a na boisku. Nawet super trening w najlepszym klubie, nie daje tyle, co mecz przeciwko, najlepszym.

 • obiektywny1 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. Oczekiwane przełamanie Piłki Ręcznej Koszalin

  Panie Kempski, Pan to jednak jest ignorant i nieuk. Piotrcovia ma 3 pkt, z pierwszej kolejki. Co do samego meczu, szkoda, że tych dwóch nieudaczników i kompletnych zer sędziowało, i mam nadzieję, że mnie pozwą o zniesławienie jak to sugeruje Pan Baum, kolejne zero. To co tych dwóch pokazało w tym meczu to porażka, początek chcieli zaakcentować, a potem poszło. A ta kara akurat dla Piotrcovii dla Joi, to już wisienka na torcie, Rycharska w kole zbiera piłkę, a ta łysa, pusta pała daje 2, za protesty zawodniczki. Powiem tak, jak tylko będę miał okazję, to im nie przepuszczę.

 • obiektywny1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pan Jerzy, krytykował, krytykował, aż dostał stołek w tym ciemnogrodzie, koleżków i grabarzy piłki ręcznej. Okazało się że te całe OSPR, działają jak działają i nic się tam nie zrobi, na dodatek jakość szkolenia to porażka bo zamiast uczyć techniki i koordynacji ruchowej, tam się uczy gry taktycznej bo ważne są zwycięstwa nie umiejętności zawodniczek. Teraz stary dziad będzie doradzał trenerom kadr razem z porażką Krowickim, aby dalej zabijać dyscyplinę na polecenie leśnych dziadów. Panie Ciepliński wstyd i żenua, kończ i odpocznij na tej emeryturze. Dopóki, któryś z trenerów ligi nie zrozumie nowej myśli piłki, ze gra sie szybko agresywnie w obronie i ataku, nie w poprzek i przez 15 minut, tylko cale 60, to my nic nie zwojujemy w europie.

 • obiektywny1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Z moich informacji wygląda to tak. TVP pokaże ok 50 spotkań panów i 10 spotkań pań, a to dlatego tak mało pań no nadal obowiązuje zeszłoroczny umowa. TVP to przejęła gdyż główny sponsor PGNiG zapłaci za transmisje. Natomiast może najwyższa pora abyśmy my kibice wywarli presję na ZPRP, np. na meczach transmitowanych wymieszać banery, czego żądamy i pora aby tacy jak Kuchta, Trojan i reszta leśnych odeszli. Krew mnie zalewa jak 10 lat temu w związku było ok 15 osób zatrudnionych, a dziś jest 40 i drugie tyle na zlecenie, a przytulaja po minimum 3 tyś, nic nie robiąc dla dyscypliny.

 • obiektywny1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Trochę to ciekawe ale chyba mało racjonalne. Jak powstawała liga panów to budżet musieli mieć 1,5 mln, czy to oznacza że wynagrodzenia zawidniczek mają być na poziomie meskiej ligi, czy poprostu leśne dziadki oraz Superliga zoo jako zarządzający, chce dla swoich wyciągnąć kasę na pensje, aby pzpr się znowu poszerzył o kolejnych pasożytów. Dlaczego w zarządzie nie będzie prezesów klubów i nie mówię tu o Panu Mankowskim czy Kuleszy, tylko o rozsądnych i nowych ludziach typu Kielce, Kobierzyce, Koszalin. Dlaczego budżetu nie ustalono na 1 mln, teraz zacznie się dopiero kabaret. Ale skoro w klubach prezesi cicho siedza, to pzpr robi co chce.

 • obiektywny1 napisał/a komentarz do Coraz bliżej zawodowej PGNiG Superligi Kobiet. Trwają rozmowy

  Warunkiem będzie budżet na poziomie ok 1,3 mln, oraz spółka. Pewnie jakieś pomniejsze warunki typu transmisje do magazynów tygodniowych i skróty. No i oczywiście brak zaległości.

 • obiektywny1 napisał/a komentarz do Znamy szczegółowy terminarz decydującej części sezonu w Superlidze Kobiet

  Panie Krzysztofie, jest Pan tak blisko Prezesa Mańkowskiego, może choć raz napisze Pan ciekawy i prawdziwy artykuł, o lidze zawodowej, zamiast pisać kto spada a kto awansuje przy okazji rozpiski III i IV kolejki Handballa. Niech Pan zada, głównemu sprawcy powstania ligi zawodowej, dlaczego chcą zamknąć drogę wszystkim, którzy mają budżet poniżej 1 mln, dlaczego mają głupie i leśne pomysły, dlaczego ZPRP ma tym rządzić??? Dlaczego nie chcą rozwijać tej dyscypliny i tak jak w męskiej zwiększyć liczbę drużyn. Co robią ludzie w związku aby pomóc i rozwijać dyscyplinę, dlaczego Kuchta, który powinien w ciapciach pić kakao, robi taką rozpierduchę i niszczy ten sport, razem z innymi.

 • obiektywny1 napisał/a komentarz do MKS Piotrcovia - Korona Handball Kielce: gospodyniom zabrakło skuteczności

  Po pierwsze, nie ściemniaj, że byłeś przejazdem. Jesteś kibicem z Kielc w tej grupie, co przyjechała. Po drugie, nie gadaj głupot, bo akurat siedziałem obok was, że ktoś was zaczął wyzywać, bo mówisz nieprawdę. Po trzecie, jak nie znacie się na przepisach, to nie róbcie z siebie pośmiewiska, krzycząc ciągle za każdym faulem Piotrcovianek, o czerwonej kartce, za to jak czerwień zobaczyła Czekala. Po czwarte, sorry ale Kielce też nie grały jakiegoś wielkiego handballu, a w szczególności w I połowie i pod koniec II. Wygrał lepszy zespół tego dnia, bądź zespół, któremu bardziej zależało i za to należą się gratulacje dla lasek z Kielc.

 • obiektywny1 napisał/a komentarz do Puchar Polski: lekki niedosyt Metraco Zagłębia. Mała zaliczka przed rewanżem w Globusie

  No patrzeć się nie da, poziom sędziowania poniżej poziomu dna. Lublin nie zachwycał formą i pomysłem, ale tak jak Lubinowi sędziowie pomagali to porażka, a Mączka widzę, że uczy się od koleżanek udawania fauli i ataków na twarz, no i oczywiście, nie licząc fauli na zawodniczkach Lublina, po minięciu na zwodzie. I żeby nie był, dla mnie ważny jest inny zespół, ale z innej szóstki. Kiedy to się zmieni, aby to sędziowanie nie było gwiazdorstwem, po co Liga Zawodowa, jak nie będzie profesjonalnego sędziowania.

 • obiektywny1 napisał/a komentarz do El. ME 2018. Czarnogóra - Polska: (czarno)górski problem Biało-Czerwonych

  Adek, proszę cię, ani jeden ani drugi nie ma charakteru i kadra też. Jak można grać 6 na 4 i stracić piłkę w przechwycie, ta akcja mnie rozwaliła. Szkoda mi tylko, zawodniczek, bo ktoś je ewidentnie okłamuje, że posiadają umiejętności na kadrę.

 • obiektywny1 napisał/a komentarz do El. ME 2018. Czarnogóra - Polska: (czarno)górski problem Biało-Czerwonych

  Nie chciałem zabierać głosu, po jednym meczu, ale po dwóch już wtrącę swoje trzy grosze. Pierwszy grosz. Nie wina dziewczyn, trzeba przyznać, że zagrały super jak na swoje możliwości i wyszkolenie. Nie wieszajmy na nich psów, bo to nie jest ich wina, że mają takie a nie inne wyszkolenie. Co zrobić, że taka Kobi, Drabik, Zych, Urtnowska, czy reszta, są wybijające albo umiejętnościami albo wzrostem w naszej lidze i zostają ściągnięte za granicę aby posiedzieć na ławie, złapać epizody, popatrzeć na dobry handball w wykonaniu koleżanek z drużyny i przy okazji zarobić parę groszy, po czym wrócić do kraju i być uważaną za super zawodniczkę i żądać kupę kasy.
  Drugi grosz. Psy należy wieszać, na działaczy z ZPRP jak również, leśnych dziadków zasiadających w zarządach klubów E (nie wszyscy są tak starzy), oraz trenerów, którym jest dobrze jak jest. To ich wina, że liga i wyszkolenie wygląda jak wygląda, na tle międzynarodowy.
  Trzeci grosz. Bez ambicji samych zawodniczek (nie to żebym im to zabierał, ale są tylko jednostki), trenerów w klubach i zmianie myślenia, nic nie zwojujemy. Ale, jeśli nie zmienimy, także systemu sędziowania i poziomu przede wszystkim, to daleko nie zajedziemy.
  Dziewczyny, dziękuję za mecz i rewanż, zawsze miło mi oglądać wasze zmagania, nie przejmujcie się, co macie poprawić każda z was wie, która się nadaje też. Trener jest od tego, aby wymagać, uczyć i wskazywać drogę. Natomiast Pan Leszek i Adrian, biorą kaskę nie małą, ale nie wykonują swojej pracy profesjonalnie, co jest też na rękę leśnym dziadkom, bo jakby coś osiągnąć w żeńskiej, jak męska jest w dupie.

 • obiektywny1 napisał/a komentarz do Kontroświadczenie Metraco Zagłębia Lubin w sprawie meczu z MKS-em Perłą Lublin

  Montana, to ty masz nie pełną wiedzę. Licencja była warunkowa do końca lutego lub marca, a po tym terminie nie spełniliscie warunków i tylko dlatego, że reszta klubów z cichym przyzwoleniem na prośbę leśnych dziadków odpuścili aferę i żeby wysiłek zawodniczek nie poszedł na marne. Dopiero potem miasto dołożylo kasy.

 • obiektywny1 napisał/a komentarz do Kontroświadczenie Metraco Zagłębia Lubin w sprawie meczu z MKS-em Perłą Lublin

  To nie jest pomówienie, to prawda, tylko kluby, nie chciały już tak tego nagłaśniać, bo najbardziej po tyłku dostał by leśny ZPRP.

 • obiektywny1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Tomaszu, czy Pan naprawdę zniża się do poziomu sędziowania, przecież to jest karygodne co Pan wypisuje Sylwia Marszałek to raczej w Piotrcovii nigdy nie grała, ani nie gra. Sylwia jak coś to Klonowska a Marszałek to Paulina. Co do sędziowania, to jak są ci panowie to zawsze jest dramat, tylu błędów to dawno nie widziałem a dyktowanie karnych z kapelusza, bo zawodniczki broniły w kole to naprawdę za każdym razem można. Dno sędziowskie i dyletantstwo pisarczyka zabija ten sport.

 • obiektywny1 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. MKS Perła - Kram Start: zaskakująco łatwy triumf lublinianek

  "Masz rację, ale jej nominalna pozycja to lewe rozegranie....z którego zdobyła 1 gola (gdy Aleśka odpoczywała 2 min)....generalnie o to spierałem się z Dromaderem. Co do obrony indywidualnej...podobnie trzeba zagrać przeciwko Zych i po Gdyni''

  Tak zagrała Piotrcovia przeciwko Gdyni i wygrała. Ale mecz meczowi nie równy i pewnie na to się przygotują. Druga sprawa, uważam, że Gdynia ma młode szybkie dziewczyny w porównaniu do Elbląga, lepiej grające jeden na jeden.

 • obiektywny1 otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Wszech Czasów

 • obiektywny1 napisał/a komentarz do MKS Piotrcovia - GTPR Gdynia: niespodzianka w Hali Relax

  Mecz był zacięty i raczej nie było widać, chęci przegrania meczu przez Gdynię. Dziewczyny, moim zdaniem podeszły do tego zbyt lajtowo, myślały, że Piotrkowianki się położą przed Mistrzem Polski. Panowie z gwizdkami, jak już nie raz Adek powtarza, to porażka ZPRP. Panowie tak się pogubili w II połowie, że 2 leciały za takie dziwne sytuacje, gdzie zawodniczki wpadały na drugie, a te dostawały karę. Co do zawodniczek Gdyni, dużo teatrzyku w wykonaniu np. Zych, czy Kozłowskiej, gdyby do tego podeszły profesjonalnie, pewnie by tak nie było, ale że cała ta liga to amatorka, to jest jak jest.
  Nie należy też, zwalać ewentualnie na zmęczenie Gdyni, bo Piotrcovia nie forsowała tempa, a wręcz przeciwnie, wydawało się w I połowie, że oba zespoły robią sobie sparing, dopiero w II połowie tempo zaczęły podkręcać Gdynianki tylko zbyt agresywnie i lekceważąco do tego podeszły i zostały ukarane.

 • obiektywny1 napisał/a komentarz do MKS Piotrcovia - UKS PCM Kościerzyna: gospodynie z silnikiem Diesla

  Tak jak w każdym, oddały to co zabrały w Chorzowie i skrzywdziły trochę Kościerzynę, choć zawodniczki też do tego się przyczyniły. To jedna i nie jedyna z najgorszych par sędziów w Polsce. Ja się zastanawiam, po co szkolenia i kursy dla sędziów, po co delegaci z ramienia jak nazywasz pezetpeeru, jak nic się nie zmienia. Powiem tylko tyle, potem takie zera zasiadają w związku i decydują o dyscyplinie. Wystarczy popatrzeć kto obecnie jest w ZPRP, większość to sędziowie.

 • obiektywny1 otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • obiektywny1 otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.