Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andy54 lubi Komentarz

  Na marginesie, to na jego miejscu zmieniłbym kumpli. Koleś poszedł a tamci odjechali, niechby chociaż zostali żeby po policję zadzwonić.

 • Andy54 napisał/a komentarz do Żużel. Wielki powrót mistrza świata! Tai Woffinden wraca na tor!

  A w czym niby wielki jest ten powrót według redaktora?

 • Andy54

  Dobrze napisał niedawno Jan Krzystyniak w swoim felietonie że Piotr Pawlicki to taki cwaniak torowy. szkoda tylko że nie dopisał "wsiowy cwaniak" ? Trzeba być wyjątkowym kretynem aby nie zwrócić uwagi na to , że w feralnym biegu 5 to Przemek Pawlicki zamknął drogę Bartkowi aby zrobić miejsce bratu. Rozumiem intencje, ale nie rozumiem metody? Gdyby Bartek nie był tak doświadczonym zawodnikiem, to on jak i Przemek wylądowaliby na glebie. To Piotr a nie kto inny wjechał w Bartosza z tyłu.

 • Andy54

  Tak czytam te posty z różnych stron i nie mogę się nadziwić że nikt nie pisze o tym że to Piotr wjechał z tyłu w Bartosza a nie odwrotnie? Na dokładkę Przemek widząc co się kroi, zawęził swój tor jazdy do krawężnika chcąc zamknąć Bartosza i zrobić miejsce bratu. Trzeba być ostatnim kretynem aby tego nie widzieć i krytykować decyzję sędziego która była jedyną słuszną.Ale dla niektórych forumowiczów barwy klubowe są ważniejsze niż regulamin, że o fair play nie wspomnę.

 • Andy54 napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga: Nacisk na Stanisława Chomskiego może dać efekty. Eksperci już widzą różnicę

  Ale z "Tonyego76 "to specjalista? Przytaczasz w swoim poście że od 35 lat uczestniczysz w meczach żużlowych. No i cóż z tego? To wcale nie świadczy o Twoim obiektywnym spojrzeniu na ten sport. Nie chcę się chwalić , ale trochę dłużej od Ciebie mam bardzo bliski kontakt z zawodnikami z całej Polski i świata , i to nie z pozycji kibica siedzącego na widowni, tylko bezpośrednio w parku maszyn w czasie meczu.
  Otóż drogi specjalisto, w rozmowach właśnie z zawodnikami wiem że naprawdę niewielu sporadycznie wypowiada się negatywnie na temat gorzowskiego toru. Każdy jednocześnie z nich mówi że gorzowski tor jest jednym z najtrudniejszych technicznie na świecie. Wszelkie pretensje do organizatorów w Gorzowie maja tylko ci którzy po prostu nie potrafią na nim wygrywać. A propos manipulacji przy torze, proszę Cię popatrz na mecz Stali wczoraj w Częstochowie i jakże "przyjazny zawsze" tor przygotowany przez "narodowego" Nie oczekuję odpowiedzi. Pozdrawiam.

 • Andy54 napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. Michał Finfa: Było bardziej po gorzowsku. Musimy z tej lekcji wyciągnąć prawidłowe wnioski (wywiad)

  Chciałbym teraz zobaczyć miny tych wszystkich "ekspertów" którzy obsmarowują bez końca Stal Gorzów za preparowanie toru pod swoich? Cieślak o mało nie dostał rozwolnienia w drugiej części meczu i swoich kombinacjach z torem. Tym razem niech zap....la na Jasną Górę aby podziękować opatrzności za to że Kasprzak i Woźniak nie mieli choć średniej formy. O Kildemandzie szkoda klawiatury. W innym przypadku kibice z Częstochowy opowiedzieliby mu życiorys.

 • Andy54 napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga: Nacisk na Stanisława Chomskiego może dać efekty. Eksperci już widzą różnicę

  I wreszcie kobieta musiała wytłumaczyć wszystkim "ekspertom" na czym polega atut własnego toru. Dla przypomnienia tylko powiem ze wszyscy chyba już zapomnieli dlaczego w swoim pierwszym sezonie po powrocie GKM do E-ligi nikt nie mógł wygrać meczu w Grudziądzu ? Jakoś nikt wtedy nie miał pretensji do GKM-u ?

 • Andy54 napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga: Nacisk na Stanisława Chomskiego może dać efekty. Eksperci już widzą różnicę

  Lepiej aby Cegielski się nie wypowiadał na żaden temat dotyczący Stali Gorzów. Łagodnie rzecz biorąc Cegielski jest nastawiony anty do wszystkiego co ma związek ze Stalą Gorzów. Zapomniał chyba gdzie i kto go uczył rzemiosła żużlowego od najmłodszych lat ? Zachowuje się od kilku lat jak największy wróg klubu który go wychował, wyszkolił i wypromował. W mediach kreuje się jako wybitny znawca i ekspert tej dyscypliny. Szkoda że brakuje mu obiektywnej samooceny. Od czasu kiedy nie mieszka w Gorzowie, zachowuje się jak nie przymierzając ostatni prosty w budowie kibic Falubazu, choć wypowiada się na pewno w sposób bardziej kulturalny niż kibic z południa lubuskiego. Nie zmienia to faktu iż jego stronnicze wypowiedzi na jakikolwiek temat związany ze Stalą Gorzów są delikatnie mówiąc niestosowne. Nie będę odkrywczy gdy powiem że wielu starych kibiców Stali uważa go za swego rodzaju zdrajcę macierzystego klubu.

 • Andy54 napisał/a komentarz do Planica 2019. Medalowy bukiet Kamila Stocha. Żona zrobiła wyjątkowe zdjęcie

  Stoch ma mądrą i piękną żonę , a my kretyna dziennikarza który już dziś zadaje pytanie czy Stoch wygra przyszłoroczny Puchar Świata?

 • Andy54

  Pan Jan Tomaszewski był kiedyś wybitnym bramkarzem i nikt tego nie kwestionuje. Słuchając dziś jego dywagacji, dochodzę do wniosku że spełniłby się dziś jako wróżka w nocnych programach dla bezsennych panienek i babć. Panie Janie! Proszę nie trwonić szacunku jaki starsi kibice mają dla Pana.

 • Andy54 napisał/a komentarz do Dobitne pytanie Małysza ws. Horngachera: Gdyby chciał dalej u nas pracować, to chyba powiedziałby?

  Oprócz tego ze jest na pewno bardzo dobrym trenerem, jest również niezłym cwaniakiem próbującym zostawić sobie furtkę bezpieczeństwa na wypadek niepowodzenia negocjacji z Niemcami. Nasze władze powinny już dawno temu oficjalnie ogłosić nazwisko potencjalnego następcy Horngacherta i dać Stefanowi konkretny czas do podjęcia decyzji.

 • Andy54 otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Andy54 napisał/a komentarz do Rafał Wilk: Fajnie byłoby stanąć na nogi, ale na wózku jestem bardziej widoczny (wywiad)

  Brawo Panie Rafale za taką radość życia jaką Pan wykazuje. Życzę Panu jeszcze wielu sukcesów w dyscyplinie której już Pan został legendą. Wielu ludzi którym nic nie dolega , mogliby uczyć się od Pana optymizmu.

 • Andy54 napisał/a komentarz do Zdjęcia

  A ta Pani na zdjęciach jest pewnie bezimienna. Nie stać Was było pismaki na to aby postarać się o jej personalia ? To po co umieszczacie takie zdjęcia ? Jak zwykle brak empatii i profesjonalizmu u niektórych w redakcji. A szkoda.

 • Andy54 napisał/a komentarz do Włókniarz znów przebił wszystkich. Frekwencja może wpędzić w kompleksy

  Przestań się redaktorzyno zachwycać frekfencją na prezentacji Włókniarza. Lepiej napisz gdzie padają rekordy frekfencji w lidze. To ma istotne znaczenie dla stastystyk , anie pierdoły o których piszesz.

 • Andy54 napisał/a komentarz do Fogo Unia Leszno znów będzie złota. W składzie tylko jedna niewiadoma (Nasz Typ)

  Żeby tylko Unia zbyt wcześnie nie wieszała sobie złota. Upadek na dupę może być bolesny. Pozostałych siedem drużyn nie odda im swoich punktów w prezencie. Trochę szacunku dla innych by się przydało Panowie "znawcy" od żużla. Poczekamy i zobaczymy.

 • Andy54 napisał/a komentarz do Zdjęcia

  A ci ludzie obok Zmory to przypadkowi, czy może członkowie BSC ? Ale czy to ważne kto wykłada mniejsza czy większą kasę na klub przez cały rok? Niewiele. Ważne panowie redaktorzy aby czołową postacią był "lider" zespołu IMZ . Moglibyście panowie zadać sobie choć trochę trudu i z imienia i nazwiska choć raz w roku wyróżnić ta grupę tych ludzi którzy w istotny sposób przyczyniają się aktywnie w utrzymanie naszego ukochanego klubu?

 • Andy54 napisał/a komentarz do Jarosław Hampel: Lekarze nie mówili mi całej prawdy (wywiad)

  Choć jestem z konkurencyjnego miasta, to twierdzę że Jarek Hampel to jeden z najbardziej inteligentnych zawodników od bardzo wielu lat. Jego wypowiedzi są nacechowane zawsze rozsądkiem i trzeźwą oceną sytuacji o jakiej się wypowiada. Było mi szczerze żal Jarka po tym koszmarnym złamaniu , ale równie szczerze cieszyłem się z jego powrotu na tor. A tych wszystkich hejterów którzy źle mu życzą ,wysłałbym do diabła. Ostafiński to osobny temat , ale tacy też muszą być i żyć.

 • Andy54 napisał/a komentarz do Mirosław Jabłoński: Dokupię trochę silników. Będę gotowy w stu procentach (wywiad)

  Osobiście nic do Mirka Jabłońskiego nie mam, ale słuchając wielokrotnie jego często głupawych komentarzy na temat jazdy wielu od niego dużo lepszych zawodników, mam wrażenie że słucham co najmniej wielkiego mistrza speedwaya. Niestety nim nie jest, wiec swoje wypowiedzi i komentarze powinien bardzo mocno przemyśleć zanim je wypowie na antenie TV na żywo. To tylko tyle.

 • Andy54 napisał/a komentarz do Mirosław Jabłoński: Dokupię trochę silników. Będę gotowy w stu procentach (wywiad)

  Brawo moderator! Jak komentarz jest inny od tego jakiego oczekujecie, to go wycinacie. A może do was też zawitała dobra zmiana? Nie zmienia to mojej opinii ze Jabłoński to miernota żużlowa i koniec. Możecie to też wyciąć.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.