Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Robert Lubik napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Fajne to zdjęcie Stelmetu Takie jakby z poprzedniego sezonu

 • Robert Lubik napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Super informacja dla kibiców Zastalu.Gratulacje. Osobiście wolałbym zobaczyć chłopaków jeszcze w akcji bo to super drużyna i super trener.,nawet gdyby nie było mistrzostwa bo na gre Zastalu miło było patrzeć.

 • Robert Lubik napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zaraza to wy panowie niby dziennikarze

 • Robert Lubik napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ostaf tylko mąci i miesza

 • Robert Lubik napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pewnie nie spodobało mu się że Mrozek się wtrąca do wszystkiego.Tak samo było z poprzednimi trenerami.Mrozek musi zrozumieć że nie każdy chce byc trenerem na papierze

 • Robert Lubik lubi Komentarz

  panie Skrzydlewski a pan nie ma poważniejszych rzeczy na glowie tylko Musielaka?
  Kiedy szkolka ruszy w Lodzi? bo poki co to idziecie droga sparty i podkupujecie innym a jakos o własnym wychowanku w Lodzi cicho...

 • Robert Lubik lubi Komentarz

  Tak zawistnego artykułu jeszcze nie widziałem.
  Od kiedy to dziennikarstwo polega na wydawaniu wyroków i mówieniu co do kogo będzie lepsze?

 • Robert Lubik lubi Komentarz

  Widzę że komuna i cenzura kwitnie pod żenującymi artykulami

 • Robert Lubik lubi Komentarz

  Nie wiem co jest gorsze - tytuł artykułu czy sam tekst... Nie chce mi się nawet komentować tej treści, każdy zdrowo myślący człowiek kibicujący tej dyscyplinie sportu chyba widzi o co chodzi... Pierwsze moje skojarzenie po przeczytaniu nagłówka było z polską oPOzycyjną targowicą radośnie kwiczącą w Europarlamencie z wszczęcia kolejnych procedur przeciwko własnemu krajowi. To jest dno po prostu, nie wiem jak tacy ludzie mogą zwać się dziennikarzami/redaktorami. Od jakiegoś czasu SF działają ZE SZKODĄ DLA POLSKIEGO ŻUŻLA, ich artykuły są kłamliwe i manipulacyjne i moim zdaniem portal ten powinien być ignorowani i marginalizowany przez krajowych zawodników i krajowe drużyny, a także przez kibiców do czego gorąco zachęcam.

 • Robert Lubik lubi Komentarz

  "Uniewinnienie go wyrządzi krzywdę wszystkim". Panie Hynek, no przypomnę Panu (bo może Pan przyleciał na Ziemię dopiero wczoraj) że Drabik jest niewinny (nic mu nie udowodniono, nie został skazany). Zasada domniemanej niewinności. Trzeba być uczciwym i rzetelnym bajkopisarzem (wydaje mi się że słowo dziennikarz będzie nie na miejscu). Ale ogólnie pozdrawiam.

 • Robert Lubik lubi Komentarz

  z Maksa taki ,,koksiarz'' jak z ciebie dziennikarz

 • Robert Lubik lubi Komentarz

  Panie Hynek ja to bym panu zalecił wziąć z litr w żyłę, może by to wpłynęło pozytywnie na wydolność mózgu. Jak na razie to taka mowa trawa wskazuje na brak ukończenia podstawowej edukacji, jest to dziwne, ponieważ nauka w naszym kraju jest obowiązkowa.

 • Robert Lubik lubi Komentarz

  Tak mu woda sodowa uderzyła że jest najlepszym w historii Polskiego żużla juniorem. 2 x złoto 1x srebro. Nie zgadzam się też z opinią że jak nie złamiecie mu kariery to będzie to szkodą dla wszystkich. Ponieważ Dzięki tej sytuacji, każdy żużlowiec będzie już wiedział o zasadach przyjmowania wlewów witaminowych. Jak się okazuje nawet Dudek o tym nie wiedział, a jako że został już zdyskwalifikowany to powinien być na to dużo bardziej uczulony niż Junior.

 • Robert Lubik lubi Komentarz

  "... mam problem z Drabikiem." I to jest jedyne prawdziwe zdanie w tym artykule.

 • Robert Lubik lubi Komentarz

  Swoją drogą, Panie redaktorze, powinien się Pan wziąć za solidną naukę języka polskiego. Wypadałoby, żeby dziennikarz mówił i pisał poprawnie przynajmniej w języku ojczystym. Napisał Pan:

  " Na pewno nie zasługuje na potępienie, z tym, że uniewinnienie także nie jest optymalnym rozwiązaniem, bo wyrządzi krzywdę wszystkim.

  Samemu żużlowcowi, środowisku, kolegom."

  Abstrahując od samej treści, powinien Pan napisać:
  "Na pewno nie zasługuje na potępienie, z tym, że uniewinnienie także nie jest optymalnym rozwiązaniem, bo wyrządzi krzywdę wszystkim, samemu żużlowcowi, środowisku, kolegom."

  Tak mogą pisać komentujący, w tym i ja sam. Pan, natomiast, mieni się dziennikarzem i Pana obowiązują inne kryteria.

 • Robert Lubik lubi Komentarz

  Nie doczytałem do końca. Szczerze mówiąc guzik mnie obchodzi jak p. Hynek wyobraża sobie prezesa Ruskę i innych podczas składania wniosków do POLLADY. Nie interesuje mnie także z kim p. Hynek chciałby a z kim nie wyprowadzać psa. Interesuje mnie dlaczego p. Hynkowi wolno pisać wyssane z palca dyrdymały w prześmiewczym tonie obrażającym osoby o których pisze? Interesuje mnie także dlaczego mi tego nie wolno, jeśli nikogo nie obrażam ani nie używam wulgaryzmów. Trzecie co mnie interesuje to dlaczego tak długo wiszą na forum posty jawnie obelżywe i wulgarne wobec naczelnego i jego przybocznych? Czyżby był to obowiązujący sposób pisania na tym forum? O Karolinkę już nie pytam, bo pytałem już wielokrotnie, a odpowiedzi brak.
  Jak zwykle robię sobie kopię.

 • Robert Lubik lubi Komentarz

  Poza tym Panie Redaktorze pisze (i mówi) się: "półtora" a nie: "półtorej" ( w innym artykule). No ale cóż, jak mawiają "papier przyjmie wszystko"!

 • Robert Lubik lubi Komentarz

  ,,Drabik dla przykładu i przestrogi powinien zostać zawieszony’’. Co to w ogóle jest. A ty dla przykładu i przestrogi powinieneś zostać zwolniony obiektywny dziennikarzu.

 • Robert Lubik lubi Komentarz

  Hynek powiedz mi gdzie w całych tych twoich wypocinach jest o sednie sprawy!?
  O dopingu nie rozmawiamy....
  Że go nie lubisz guzik mnie obchodzi!
  Jeżeli są dokumenty zgromadzone przez kompetentnego prawnika to dlaczego mają go ukarać ? Tylko dlatego żeby dobrze zrobić twojemu ego ?
  Widzę że na sprawie Drabika postanowiliście zimę przetrwać...
  Dno panowie!

 • Robert Lubik lubi Komentarz

  Dajcie chlopakowi spokuj ,jak sadowka mu uderzyla ?ze ojca pognal ,a moze i dobrzec-bo to raczej w przeszlosci ojciec mial z tym problem ,a co do przewinienia wpisal ze dostal kroplowke ,.
  Gdzie tu sodowka ?nie imprezuje ,ma diete ,wiec pprosze go nie oplowac -i tylko dla tego wymydlacie to wszystko i napuszczacie ludzi na niego ze sra na wasz portal ,no i dobrze bo tu nie ma wiadomosci ,tu sa wiadomosco pudelkowe.
  Nas kibicow to nie obchodzi .czy wlasciciele redakcji nie widza jaki jest zly odbior waszych artykolow -i jak kiepskim redaktorem jest darek o.

 • Robert Lubik lubi Komentarz

  Młodsza kopia Macieja Janowskiego. Odwalcie się od Sparty. O tym zdecyduje Polada a nie wy, szmatławe pismaki. Dzielicie tylko środowisko żużlowe. Robicie kwasy żeby było więcej wyświetleń. Jesteście żałośni.

 • Robert Lubik lubi Komentarz

  Mam dość czytania tych dziennikarskich mądrości, moralności, samosądów dochodzących już do poziomu absurdu, a nawet bredni! W koło Macieju...
  Liczę na szybką decyzję POLADA z ostrzeżeniem bądź wyrokiem (mam nadzieję niedużym), by zamknąć definitywnie ten temat.
  Owszem, młokos Drabik popełnił błąd, ale to nie powód, by jechać po nim jak po burej suce! Tak nie można!
  Do redakcji: Nigdy za młodu nie popełniliście błędu? I nie ponieśliście kary? Żeby teraz wyżywać się w nieskończoność i jeden dzień dłużej na młodym chłopaku? Zapomniał wół, kiedy cielęciem był...
  Codziennie czytając tego typu "newsy" efekt jest taki, decyzji poważnej instytucji odnośnie Maksyma jak nie było tak niema. Redaktor jeden z drugim znęca się psychicznie w mediach sportowych nad młodym żużlowcem, dokonując jeszcze dodatkowy efekt prawdopodobnie pożądany, poróżnienie kibiców a w konsekwencji skłócenie. Czy gratulować efektu? Nie dziękuję. Mogę tylko ostrzec: nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.

 • Robert Lubik lubi Komentarz

  Czemu Drabol nie poda tych pseudo dziennikarzy do sadu o zniesławienie itp bo jak dlamnie za duzo sobie pozwalaja...

 • Robert Lubik napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ktoś w Polsce powinien się wziąść za panów sędziów bo to co wyrabiają to jest jakaś masakra

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.