Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ad1K lubi Komentarz

  Wiecie co jest najlepsze? Że co by Leszno nie zrobilo ze Smykiem, Kuberą to i tak będą do przodu :D Jak za Smektałe przyjdzie Doyle to sami sobie odpowiedzcie czy to wymiana na plus.Aczkolwiek skład Czewy z Woryną i Smektałą wyglada ciekawie.Do tego mocna juniorka i jak dla mnie walka o złoto.

 • Ad1K lubi Komentarz

  Pożyjemy, zobaczymy. Póki co Świącik wygrał kategorię Dzban Roku dystansując nawet Mrozka, a naprawdę to duża sztuka.

 • Ad1K napisał/a komentarz do Żużel. Wielki krok Stali i Falubazu w kierunku play-offów. Tabela i statystyki PGE Ekstraligi

  Mało prawdopodobne? Pamiętajmy, że Włókniarz przed sezonem był kandydatem obok Unii do złota - mają argumenty, aby wygrać w Lesznie, cały czas wszystko możliwe natomiast dziś Gorzów ewidentnie jest maleńki kroczek od PO, Falubaz zbliżył się na krok, ale dalej wszystko jest możliwe! Ciekawe czy GKM wyciągnie komuś pomocną dłoń?

 • Ad1K lubi Komentarz

  Kilku prezesw powinno podziekowac panu Swiącikowi ze załatwił im PO

 • Ad1K lubi Komentarz

  Zadna niespodzianka tylko raczej bylo przez slabe wystepy czestochowy i sparty ponizej oczekiwan to mysleli ze Motor to taki silny ;) teraz wszystko wraca do norm UNIA FALUBAZ SPARTA I WLOKNIARZ rozdaja karty Sorry Motor ale jednak sie nie zalapiecie do 4 :)

 • Ad1K lubi Komentarz

  TEŻ MACIE ODRUCH WYMIOTNY NA SŁOWO staleczka?

 • Ad1K lubi Komentarz

  Kapitalny mecz! Gratulacje dla Lublina za walkę! Teraz widziałem, komentarz kolegi z ZG o kretaczach, to ja tylko zadam jedno pytanie. Czy drużyna, która jedzie jednym składem, miała wzloty i upadki, zrobiła lipę przez większe Ego Prezesa niż wiedze o torze; czy drużyny które w środku walki o play offy muszą się bic o gości, żeby latać dziury w składzie? Bez tych właśnie gości nie byłoby w tych klubach nawet walki o medale? Nie ma co pisać nazwy klubów, ale wszyscy wiemy o co chodzi. Trochę refleksji panowie, szczególnie Ci którzy piszą o kretaczach a sami kombinują jak koń pod górę, dlatego że nie potrafią wziąć na klatę odpowiedzialności za okienko transferowe i dyspozycję swoich zawodników.

 • Ad1K napisał/a komentarz do Żużel. Motor - Włókniarz. Sensacja w Lublinie. Wyśniony debiut Świderskiego (RELACJA)

  Tak na koniec, Leszno wiadomo, pierwsze, najpewniej Włókniarz 19punktów, Gorzów 18 (lub 19pkt jeżeli zrobi bonus z Falubazem). Falubaz raczej 19punktów (bonus z Gorzowem i Motorem). Wyników Sparty i Motoru ciężko przewidzieć, bo jadą z Grudziądzem i tak naprawdę nie wiadomo jak się Grudziądz zachowa. Tak czy siak tak naprawdę bardzo dużo może się wydarzyć i możliwe, że do ostatniego meczu nie będziemy wiedzieli kto się znajdzie w czwórce. Nawet trudno powiedzieć kto jest w najcięższej sytuacji. Paradoksalnie w najlepszej sytuacji jest 6sta Sparta, ale tylko wtedy gdy wygra z Grudziądzem, naprawdę ciężko przewidzieć końcowy wynik, bo jak Włókniarz się odrodził to równie dobrze może powalczyć w Lesznie - brakuje im jednak Świdnickiego, błyszczącego Madsena lub pewnych 5punktów Holty, 2 z tych 3 rzeczy musiałyby mieć miejsce co najmniej, aby powalczyć z Lesznem. Niesamowicie ciekawa sytuacja. Znane są miejsca 1,7,8, ale te najciekawsze nie. Kiedy ostatnio była podobna sytuacja? Swoją drogą Włókniarz wystarczy, że wygrałby u siebie z Falubazem lub Motorem i play offy byłyby już pewne, no ale przegrał aż 3mecze u siebie.

 • Ad1K lubi Komentarz

  Żadna sensacja. Częstochowa ma super skład. Nikt im po prostu nie przeszkadzał w parkingu heh

 • Ad1K lubi Komentarz

  Szkoda tylko kibiców w Częstochowie, bo przed sezonem obstawiałem majstra dla Unii albo Włókniarza (chciejstwo podpowiadało również Spartę ;). To co zrobił zarząd klubu, dysponując naprawdę mega składem, jest wręcz niewyobrażalne. Trzymam kciuki, bo kwestia tytułu powinna rozstrzygnąć się w sportowej walce na torze. Wiem, że wielu się ze mną nie zgodzi, ale uważam, że w drugą stronę też powinien być walkower (chodzi oczywiście o mecz w Gorzowie). Pozdrawiam i życzę szczęścia z nowym trenerem. Gorzej niż z Cieślakiem być nie może ;)

 • Ad1K lubi Komentarz

  Oczywiście, że powinno być 40:40, każdy rozumny człowiek to wie.

 • Ad1K lubi Komentarz

  W jednym trzeba się zgodzić z Ostafińskim i pisałem już to w komentarzu w innym wątku. 9 - miesięczny zakaz nie ma nic wspólnego z winą Świącika i jest to wybitnie kuriozalna decyzja. A Grzyb powinien zamknąć już paszczę, wystarczy już, że oskarżył Świącika o celowość uniknięcia meczu, mimo że z naszej strony takich oskarżeń nie było po pożarze rozdzielni...

 • Ad1K lubi Komentarz

  Jak widać w naszym bagienku zwanym ekstraliga są równi i równiejsi...

 • Ad1K lubi Komentarz

  Walkower jak najbardziej uzasadniony bo była nie dozwolona ingerencja w tor, deszcz tylko dopełnił dzieła. Co gorsza zagrożony jest nawet mecz z Rybnikiem, ale dobrze życzę Częstochowie miejmy nadzieję że im się uda. Z Gajewskim zgadzam się że przy meczu tych drużyn w Gorzowie powinien też być walkower.Jest jednak zasada ryzyka w regulaminie. By dopełnić obrazu także za mecz w Grudziądzu powinna być taka decyzja. Swoją drogą Gorzów w tym sezonie przynosi pech organizatorom meczy.

 • Ad1K lubi Komentarz

  5/6 spotkań ostatnich spotkań z Wlokniarzem sędziuje lis, który tak się sędziował, že wypaczył wyniki dwóch meczy na niekorzyść Częstochowy. Do tego brak walkowera dla czwy za spaloną rozdzielnie/komórkę dla motocykli/ graciarni w kobylej gorze. Zamknąć stadion Wlokniarza, przekształcić go na stadion piłkarski. Za mało sportu w tym żużlu a za dużo ruskow na juniorce/spalonych rozdzielni/gości/drabikow/dwóch dziurek w gkm/ śmiesznych prezesów/ ostafinskiego hynka i krystyniaka .... raków nie ma gdzie grać. Częstochowa jest powiatem. Po co nam ekstraklasa i ekstraliga. Zainwestujmy w piłkę. Cały świat poszedł do przodu i gra w piłkę kopaną tylko u nas w Polinskim kurniku wciąż wciąż sprzedawaną najlepsza ligę świata... apeluje od oddanie stadionu wlokniarza - rakowowi który musi grać swoje mecze w Bełchatowie.

 • Ad1K lubi Komentarz

  Byłem za powtórką meczu w Gorzowie choć walkower należał się Czewie jak psu buda i teraz też jestem za powtórką meczu choć walkower należy się Stali. Świącik mimo wszystko wykazał się jakąś "wspaniałomyślnością" względem Stali niech i Stal się wykaże a bilans krzywd będzie równy zeru. Walkower tak naprawdę to kara dla kibiców. A za co karać kibiców. Bądźmy ludźmi.

 • Ad1K lubi Komentarz

  I rada dla Swiacika na przyszłość.nie bądź taki miękki w sytuacjach jak w gorzowie i nie piej ze na walkowerach ci nie zależy i chcesz cos tam w duchu sportu bo dziś sam widzisz jak to się konczy.

 • Ad1K lubi Komentarz

  Jeżeli czwórka ma się wyłonić w czysto sportowej rywalizacjii to włókniarz powinien dostać karę finansowa nawet duża ale nie walkowera. Tym bardziej że największy kombinator tego sezonu czyli Gorzów miałby przez zielony stolik jeździć o medale? Na pewno na to nie zasługują no ale zobaczymy

 • Ad1K napisał/a komentarz do Żużel. Magazyn PGE Ekstraligi. Wojciech Stępniewski o odwołanym meczu w Częstochowie: Szczyt niekompetencji

  @Ad1K: Sposób rozstania z Cieślakiem i wizerunek klubu jest w tych dniach tragiczny, pamiętajmy jednak, że prezes zrobił naprawdę wiele dobrego dla Włókniarza, praktycznie wcześniej nikt nie miał do niego uwag, może trochę nieprzemyślane transfery typu Holta (założę się, że Cieślak wolał Holtę niż Gruchalskiego, który byłby tańszy i z odpowiednim sprzętem gryzłby tor).

 • Ad1K napisał/a komentarz do Żużel. Magazyn PGE Ekstraligi. Wojciech Stępniewski o odwołanym meczu w Częstochowie: Szczyt niekompetencji

  Nie wiem, dlaczego każdy tak najeżdża na Włókniarz. Tak naprawdę jak dotychczas jest to najbardziej skrzywdzona drużyna w rozgrywkach - przez decyzje Lisa zamiast 4punktów z Grudziądzem i Wrocławiem, zdobyli 2punkty. Z Gorzowem według regulaminu też powinien być walkower, gdyby sprawy potoczyły się inaczej w poprzednich meczach, to Włókniarz miałby już 17punktów i pewne PO - prawdopodobnie nie odszedłby Cieślak ani nie byłoby tego cyrku z torem. Jasne - Prezes popełnił olbrzymi błąd - bardzo angażuje się w dobro klubu, co tutaj odwróciło się przeciwko niemu. Dodatkowo Cieślak i Świącik mają podobne charaktery i zawsze była to burzliwa współpraca - pamiętajmy jednak, mając taką ekipę przegrać 3mecze u siebie? No to pewne podstawy do "nieprzemyślanych" działań były, Cieślak miał szansę poprawić tor od miesiąca, nie zrobił tego.

 • Ad1K lubi Komentarz

  Słuchajac i czytając wszystkie opinie w tej sprawie w zasadzie można być pewnym, że wyrok już zapadł. Skoro wszyscy gremialnie podkreslajja złamanie/naruszenie takich wartości jak regulaminy i zasady fair play to może KOL zajmie się przy okazji sprawą 2 punktów meczowych "ukradzionych" Włókniarzowi przez sędziego Lisa w meczach z Grudziadzem i Wrocławiem? Wiem, ze afera torowa to najwiekszy przekręt RP, ale tak tylko pytam w ramach pełnego obiektywizmu i poczucia sprawiedliwości.

 • Ad1K lubi Komentarz

  "Szczyt niekompetencji" to też bardzo dobre określenie na tegoroczne działania władz sportu żużlowego.

 • Ad1K lubi Komentarz

  "Na szczęście mam szerokie kontakty, więc poradzimy sobie z brakiem szkoleniowca" Moze i pan ma kontakty, ale za grosz taktu.

 • Ad1K napisał/a komentarz do Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa

  Jack, oddany zawodnik Stali Gorzów robi 12+3 :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.