Ad1K - lubi

 • Ad1K lubi Komentarz

  Twierdzenie że Lindgren nie jest na 15 bieg to głupota a w sezonie znowu będziecie bredzić o kosmitach

 • Ad1K lubi Komentarz

  Dadzą radę. Przecież Zagar odszedł a Kubera jeździ tam dla atmosfery to już ile zaoszczędzone heh.

 • Ad1K lubi Komentarz

  @Tlokston: Przedpełski jechał na podobnym poziomie co Woryna ten sezon. Przy czym Przedpełski jest chwalony, że to był udany sezon, a Woryna, że niezbyt, o czym to świadczy? Być może o różnicy w potencjale. Nie jestem też pewny, ale wydaje mi się, że Paweł jechał na Anlasach w tym sezonie. Smektała Doyla nie zastąpi, ale trzeba mieć dwóch Polaków, a o takowych na wysokim poziomie niełatwo.

 • Ad1K lubi Komentarz

  Wiecie co jest najlepsze? Że co by Leszno nie zrobilo ze Smykiem, Kuberą to i tak będą do przodu :D Jak za Smektałe przyjdzie Doyle to sami sobie odpowiedzcie czy to wymiana na plus.Aczkolwiek skład Czewy z Woryną i Smektałą wyglada ciekawie.Do tego mocna juniorka i jak dla mnie walka o złoto.

 • Ad1K lubi Komentarz

  Pożyjemy, zobaczymy. Póki co Świącik wygrał kategorię Dzban Roku dystansując nawet Mrozka, a naprawdę to duża sztuka.

 • Ad1K lubi Komentarz

  Kilku prezesw powinno podziekowac panu Swiącikowi ze załatwił im PO

 • Ad1K lubi Komentarz

  Zadna niespodzianka tylko raczej bylo przez slabe wystepy czestochowy i sparty ponizej oczekiwan to mysleli ze Motor to taki silny ;) teraz wszystko wraca do norm UNIA FALUBAZ SPARTA I WLOKNIARZ rozdaja karty Sorry Motor ale jednak sie nie zalapiecie do 4 :)

 • Ad1K lubi Komentarz

  TEŻ MACIE ODRUCH WYMIOTNY NA SŁOWO staleczka?

 • Ad1K lubi Komentarz

  Kapitalny mecz! Gratulacje dla Lublina za walkę! Teraz widziałem, komentarz kolegi z ZG o kretaczach, to ja tylko zadam jedno pytanie. Czy drużyna, która jedzie jednym składem, miała wzloty i upadki, zrobiła lipę przez większe Ego Prezesa niż wiedze o torze; czy drużyny które w środku walki o play offy muszą się bic o gości, żeby latać dziury w składzie? Bez tych właśnie gości nie byłoby w tych klubach nawet walki o medale? Nie ma co pisać nazwy klubów, ale wszyscy wiemy o co chodzi. Trochę refleksji panowie, szczególnie Ci którzy piszą o kretaczach a sami kombinują jak koń pod górę, dlatego że nie potrafią wziąć na klatę odpowiedzialności za okienko transferowe i dyspozycję swoich zawodników.

 • Ad1K lubi Komentarz

  Żadna sensacja. Częstochowa ma super skład. Nikt im po prostu nie przeszkadzał w parkingu heh

 • Ad1K lubi Komentarz

  Szkoda tylko kibiców w Częstochowie, bo przed sezonem obstawiałem majstra dla Unii albo Włókniarza (chciejstwo podpowiadało również Spartę ;). To co zrobił zarząd klubu, dysponując naprawdę mega składem, jest wręcz niewyobrażalne. Trzymam kciuki, bo kwestia tytułu powinna rozstrzygnąć się w sportowej walce na torze. Wiem, że wielu się ze mną nie zgodzi, ale uważam, że w drugą stronę też powinien być walkower (chodzi oczywiście o mecz w Gorzowie). Pozdrawiam i życzę szczęścia z nowym trenerem. Gorzej niż z Cieślakiem być nie może ;)

 • Ad1K lubi Komentarz

  Oczywiście, że powinno być 40:40, każdy rozumny człowiek to wie.

 • Ad1K lubi Komentarz

  W jednym trzeba się zgodzić z Ostafińskim i pisałem już to w komentarzu w innym wątku. 9 - miesięczny zakaz nie ma nic wspólnego z winą Świącika i jest to wybitnie kuriozalna decyzja. A Grzyb powinien zamknąć już paszczę, wystarczy już, że oskarżył Świącika o celowość uniknięcia meczu, mimo że z naszej strony takich oskarżeń nie było po pożarze rozdzielni...

 • Ad1K lubi Komentarz

  Jak widać w naszym bagienku zwanym ekstraliga są równi i równiejsi...

 • Ad1K lubi Komentarz

  Walkower jak najbardziej uzasadniony bo była nie dozwolona ingerencja w tor, deszcz tylko dopełnił dzieła. Co gorsza zagrożony jest nawet mecz z Rybnikiem, ale dobrze życzę Częstochowie miejmy nadzieję że im się uda. Z Gajewskim zgadzam się że przy meczu tych drużyn w Gorzowie powinien też być walkower.Jest jednak zasada ryzyka w regulaminie. By dopełnić obrazu także za mecz w Grudziądzu powinna być taka decyzja. Swoją drogą Gorzów w tym sezonie przynosi pech organizatorom meczy.

 • Ad1K lubi Komentarz

  5/6 spotkań ostatnich spotkań z Wlokniarzem sędziuje lis, który tak się sędziował, že wypaczył wyniki dwóch meczy na niekorzyść Częstochowy. Do tego brak walkowera dla czwy za spaloną rozdzielnie/komórkę dla motocykli/ graciarni w kobylej gorze. Zamknąć stadion Wlokniarza, przekształcić go na stadion piłkarski. Za mało sportu w tym żużlu a za dużo ruskow na juniorce/spalonych rozdzielni/gości/drabikow/dwóch dziurek w gkm/ śmiesznych prezesów/ ostafinskiego hynka i krystyniaka .... raków nie ma gdzie grać. Częstochowa jest powiatem. Po co nam ekstraklasa i ekstraliga. Zainwestujmy w piłkę. Cały świat poszedł do przodu i gra w piłkę kopaną tylko u nas w Polinskim kurniku wciąż wciąż sprzedawaną najlepsza ligę świata... apeluje od oddanie stadionu wlokniarza - rakowowi który musi grać swoje mecze w Bełchatowie.

 • Ad1K lubi Komentarz

  Byłem za powtórką meczu w Gorzowie choć walkower należał się Czewie jak psu buda i teraz też jestem za powtórką meczu choć walkower należy się Stali. Świącik mimo wszystko wykazał się jakąś "wspaniałomyślnością" względem Stali niech i Stal się wykaże a bilans krzywd będzie równy zeru. Walkower tak naprawdę to kara dla kibiców. A za co karać kibiców. Bądźmy ludźmi.

 • Ad1K lubi Komentarz

  I rada dla Swiacika na przyszłość.nie bądź taki miękki w sytuacjach jak w gorzowie i nie piej ze na walkowerach ci nie zależy i chcesz cos tam w duchu sportu bo dziś sam widzisz jak to się konczy.

 • Ad1K lubi Komentarz

  Jeżeli czwórka ma się wyłonić w czysto sportowej rywalizacjii to włókniarz powinien dostać karę finansowa nawet duża ale nie walkowera. Tym bardziej że największy kombinator tego sezonu czyli Gorzów miałby przez zielony stolik jeździć o medale? Na pewno na to nie zasługują no ale zobaczymy

 • Ad1K lubi Komentarz

  Słuchajac i czytając wszystkie opinie w tej sprawie w zasadzie można być pewnym, że wyrok już zapadł. Skoro wszyscy gremialnie podkreslajja złamanie/naruszenie takich wartości jak regulaminy i zasady fair play to może KOL zajmie się przy okazji sprawą 2 punktów meczowych "ukradzionych" Włókniarzowi przez sędziego Lisa w meczach z Grudziadzem i Wrocławiem? Wiem, ze afera torowa to najwiekszy przekręt RP, ale tak tylko pytam w ramach pełnego obiektywizmu i poczucia sprawiedliwości.