Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • slawo2089 napisał/a komentarz do Żużel. To on wyrwał Grand Prix z rąk BSI. Kim jest najważniejszy człowiek w Eurosport Events?

  A ja Wam mówię, że wejście takiego gracza do żużla spowoduje powolne odejście od lig w kierunku zawodów indywidualnych. Ligi pozostaną dla półamatorów i młodzieży. Jeżeli będą chcieli włożyć jakieś większe pieniądze nie będą pozwalać zawodnikom na narażanie się na kontuzje (patrz Kubica) w jakiś podrzędnych zawodach. Liga będzie kuźnią talentów dla dwóch trzech serii zamiast dzisiejszych GP, SEC czy iMŚJ. Czy to lepiej czy gorzej..... trudno powiedzieć.
  Po drugie, może będą chcieli zmienić coś w silnikach aby używać bardziej standardowych, benzynowych od topowych producentów aby wciągnąć w to KTM, Hondy Czy inne Suzuki. Tam są pieniądze do wyciągnięcia bo inaczej nie widzę sposobu na rozwój tej dyscypliny. Nikt wielki nie jest zainteresowany badaniami czyli kosztami, które się nie zwrócą w ilości sprzedanych silników.
  Po trzecie, tory staną się jeszcze bardziej betonowe aby były przewidywalne, łatwiejsze do ułożenia i prostsze w utrzymaniu w trakcie zawodów i aby się mniej kurzyło.
  Ale inaczej chyba dla tego sportu nie ma przyszłości....... a szkoda.

 • slawo2089 napisał/a komentarz do Stelmet Falubaz Zielona Góra - Speed Car Motor Lublin

  wejdź sobie na stronę GDDKIA i tam masz kamery drogowe z całej Polski

 • slawo2089 został fanem Fogo Unia Leszno

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.