Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Cezik4 napisał/a komentarz do Ktoś chciał zaszkodzić Michałowi Piosickiemu. Do tarczek sprzęgła wlano olej

  Przepraszam mam pytanie. Czy jak nagram kilka filmików wstawię je na YT pod nazwą np. Polonia od kulis czy może bardziej trafny tytuł Polonia od rynsztoka to też zostanę Kierownikiem Drużyny?

 • Cezik4 lubi Komentarz

  Monitoring słowo klucz Panie Władysławie.
  Zdaj sprzęt nad niczym już nie panujesz.
  Odpocznij .
  To przerasta Ciebie .
  Oddaj klub tym którym będzie się chciało szukać a nie obrażać innych.
  Kasa z miasta to nie wszystko.
  Nikt z Tobą Panie Prezesie nie chce rozmawiać zastanowiles się dlaczego ???


 • Cezik4 lubi Komentarz

  Witam dobrze że się otrząsnął

 • Cezik4 lubi Komentarz

  może poszedł po rozum do głowy podziękował i podziękował Wo.... ,za współpracę

 • Cezik4 lubi Komentarz

  Miejmy nadzieje, ze nosil wilk (Wolf) razy kilka, poniesli i wilka. ;)

 • Cezik4 napisał/a komentarz do Robert Miśkowiak i Andriej Kudriaszow potrafią jechać w Daugavpils

  Dziwnym trafem powrót do żużla Mikołaja zbiega się z możliwością przejęcia Polonii przez nowego właściciela. Hmm.. nie jestem do końca przekonany czy faktycznie Miki do Polonii nie trafi.

 • Cezik4 lubi Komentarz

  W Indiach na to mowią Karma hahahahhah

 • Cezik4 napisał/a komentarz do Robert Kościecha: Może sprawimy niespodziankę jak w Gnieźnie

  Curyło zaczął treningi. Podobno nieżle się prezentował.

 • Cezik4 napisał/a komentarz do Martwi mnie postawa Woźniaka - Polonia Bydgoszcz vs ŻKS ROW Rybnik (wypowiedzi)

  Faktycznie Szymek słaby spod taśmy co zawsze było jego wielkim atutem. Martwią mnie młodzieżowcy bo te ich wspólne 5 pkt trochę szczęśliwe. Gumiś gorszy od Bartka spod taśmy ale dużo lepszy od niego na dystansie. Na miejscu trenera wiecej uwagi poświęciłbym juniorom a nie Szymonowi, który i tak bedzie miał dużo jazdy.

 • Cezik4 napisał/a komentarz do Licencja nadzorowana uratuje Polonię? Józef Gramza zrezygnował

  Prawie jak Tom Cruise w serii Mission Impossible

 • Cezik4 napisał/a komentarz do Licencja nadzorowana uratuje Polonię? Józef Gramza zrezygnował

  Dlaczego Pan Gramza ma 10 fanów? Jedenasty zlikwidował konto. Teraz po rezygnacji będzie miał jeszcze więcej?

 • Cezik4 napisał/a komentarz do Polonia Bydgoszcz nie spieszy się z transferami

  Jest takie bardzo stare powiedzenie. " Złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy ". Tor jaki preferuje Gniezno czyli beton jest torem mało wymagającym który przygotowuje się dla zawodników młodzieżowych na turnieje. Od zawodników ligowych należy oczekiwać czegoś więcej. Jeżeli zawodnicy ligowi nie potrafią jeździć na torze lekko przyczepnym to jak ich można ocenić? W Bydgoszczy tor przygotowywany jest do walki na całej szerokości. Wykorzystała to Wasza Stal w zeszły sezonie i uważam, że był to najładniejszy mecz jaki widziałem w tamtym sezonie mimo że przegrany. Pozdrawiam.

 • Cezik4 napisał/a komentarz do Polonia Bydgoszcz nie spieszy się z transferami

  Dla mnie też kuriozalna sytuacja. Coś mi się wydaje, że szykowany jest etat dla Oskara A-G. Coraz gorzej oceniam politykę klubu wobec młodzieżowych zawodników. Zaczyna się od miniżużla. Dla przykładu w szkółce w Toruniu młodzi adepci dostają do dyspozycji motocykl i cały osprzęt w postaci ubioru a w Bydgoszczy jak się nie ma bogatych rodziców lub sponsora to żużel można oglądać z trybun. W Bydgoszczy jak już rodzice wydadzą te kilkadziesiąt lub nawet kilkaset tysięcy złotych to i tak nie ma dla nich przyszłości w klubie np. Drożdżowski, Grobelski, Trępała, Andrzejewski czy CURYŁO! Ciekawe na jaki etapie jest sprawa sądowa o pieniądze między Mikim a Polonią?

 • Cezik4 napisał/a komentarz do Polonia nie ma kontaktu z Mikołajem Curyłą. "Słuch po nim zaginął"

  Szkoda takiego zawodnika jak Miki bo to lepszy kozak na torze. Z tego co wiem to będzie jeździć, ale nie w Bydgoszczy. Oczywiści będę mu kibicować.

 • Cezik4 napisał/a komentarz do Jacek Krzyżaniak o stanie zdrowia Oskara Ajtnera-Golloba: Czoło nie wygląda najlepiej

  Ja tu piszę o jednym z pierwszych etapów kariery Jacka. Myślę, że niezwykle ważny, który mógł zadecydować o tym czy w ogóle zawodnik będzie dalej zawodnikiem. Inni przez ten etap nie przebrnęli. Bo trzeba przyznać, że późniejsze lata kariery Jacka to pasmo sukcesów. I za tamte lata Jackowi należą się duże brawa. Ale to nie znaczy, że jak piszesz " Nikt nie powinien mu nic ujmować " i że "Chwała mu za to". Przepraszam ale ja nie jestem dumny z tego, że w moim klubie " w sporcie " odbywało się coś zupełnie nie związane z rywalizacją sportową.

 • Cezik4 napisał/a komentarz do Jacek Krzyżaniak o stanie zdrowia Oskara Ajtnera-Golloba: Czoło nie wygląda najlepiej

  Co do intelektu braci G. to wiele na ten temat mogą powiedzieć byli uczniowie III LO w Bydgoszczy, do którego braciszkowie bardzo krótko chodzili. Większość czasu Jacek spędzał w klubie Trytony gdzie bawił się muzyką. Co do tego czy Jacek był zdolnym zawodnikiem, to szczerze- nie wiem co mam powiedzieć, bo chyba on jest jednym z nielicznych, którzy mieli tak łatwą drogę. Podam dwa przykłady. Trening. Decydujący start, który ma przesądzić o tym kto jedzie w meczu. Pod taśmą stają dwaj zawodnicy, jednym jest Jacek. Kto wygra pojedynek jedzie w meczu. No niestety Jacek przegrywa. Trener zarządza jeszcze jeden start. Lecz teraz pod taśmą stają ci sami zawodnicy i.... Tomasz Gollob. Po starcie Tomek blokuje rywala, wyprowadza Jacka na prowadzenie i trener decyduje, że w meczu jedzie Jacek. Uczciwe... hm? Drugi przykład. W meczu ligowym pierwsze dwa biegi Jacek łapie dwa zera i człowiek myśli, że już nie pojedzie a tu nie wiedzieć dlaczego jest wystawiany w trzecim biegu. Nadmieniam, że inni zawodnicy Polonii po drugim zerze mogli już iść pod prysznic. To jest uczciwe ? Dodać do tego jeszcze przepaść sprzętową między Gollobami a całą resztą i mamy wytłumaczenie dlaczego Jacek Gollob zaistniał w dość znaczący sposób w polskim żużlu. Chcę w tym miejscu nadmienić, że sytuacja z treningu jest opowiedziana przez innego zawodnika z Polonii a sytuacje meczowe są zapamiętane przeze mnie i moich znajomych. A co do syna Jacka to myślę że w chwili obecnej to głowa gorąca, dobry sprzęt a umiejętności nie najlepsze. No ale czego się nie robi dla rodziny. Pozdrawiam i dobranoc.

 • Cezik4 napisał/a komentarz do Twierdza W25 nadal niezdobyta, wpadka Woźniaka - Carbon Start Gniezno vs Polonia Bydgoszcz (pomeczowe Hop - Bęc)

  Ciekawe czy Zetka przyjdzie w niedzielę na Sportową. W sumie mogą przyjść. Kupią bilety i do klubowej kasy coś tam wpłynie. Zamknie się w klatce i będzie spokój. Nie wiem tylko jak oni to przeżyją jak Polonia wygra mecz. Deprecha na całego. 1 kwietnia w necie czytałem taki żart prymaaprylisowy w którym napisano, że Osuch ma swoje pieniądze zainwestować w piłkę na Polonii. Szkoda, że to był żart. Po takim ciosie ta czarno niebieska sfora mogłaby się nie podnieść.

 • Cezik4 napisał/a komentarz do Twierdza W25 nadal niezdobyta, wpadka Woźniaka - Carbon Start Gniezno vs Polonia Bydgoszcz (pomeczowe Hop - Bęc)

  Kibole Zetki tym co robią na stadionach, na murach budynków czy na balustradach wiaduktów sami sobie wystawiają opinię. To o czym piszesz to jest to drugie dno całej sprawy. Bo prawda jest taka, że każdy kibol Zetki ma na Policji kartotekę dłuższą niż rolka papieru toaletowego przed rozpakowaniem, oczywiście za czyny poza stadionowe.

 • Cezik4 napisał/a komentarz do Robert Noga - Moje Boje: Nadzieja nazywa się Woźniak?

  Trzeba też napisać o sytuacji kibiców Polonii Bydgoszcz w naszym mieście. Ja jestem mieszkańcem Fordonu i na próżno szukać w mojej dzielnicy osób które w swoim ubiorze czy gadżetach mają jakieś elementy świadczące o tym że są kibicami Polonii Bydgoszcz. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Miasto zostało niejako zdominowane przez kibiców Zawiszy Bydgoszcz. Wszelkie przejawy utożsamiania się z Polonią są bezlitośnie tłamszone, czy to na ulicach czy w szkołach. Daleko nie należy szukać. Kradzież dresów przez kibiców Zawiszy DZIECIOM które przyjechały na turniej koszykówki. Kilka lat temu kradzież flagi kibicom Polonii na stadionie przy ul. Sportowej kiedy chcieli przed meczem ją rozwiesić i wyprostować na trybunach. Zorganizowana grupa przestępcza - bo tak ją można nazwać - terroryzuje nawet samych sympatyków Zawiszy Bydgoszcz po to by nie chodzić na mecze piłkarskie po konflikcie z Osuchem. W takich warunkach trudno o atmosferę na trybunach o jakąś spektakularną oprawę. Dodać do tego długi, kiepski stadion, fakt że nasi wychowankowie jeżdżą w innych klubach ( Adamczak, Gollob ) lub nie jeżdżą ( Curyło ) efekt jest taki a nie inny. Żużel w Bydgoszczy po prostu umiera.

 • Cezik4 napisał/a komentarz do Awizowane składy na mecz Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź

  Dziury były i to fakt niezaprzeczalny. Tylko przy takich opadach jakie były w Bydzi trudno przewidzieć co woda powyczynia na torze gdzie najbardziej wypłucze itd. Ma się to nijak ze stwierdzeniem o preparowaniu toru. Inna sprawa, że Start jeździ na twardym torze i samo spasowanie się do toru trochę trwa. Stąd wynik. Ponadto uważam że, jeżeli ktoś z Bydgoszczy czy innego miasta na podstawie wyniku tego meczu określa wartość zespołu z Gniezna to jest w błędzie.

 • Cezik4 napisał/a komentarz do Awizowane składy na mecz Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź

  Piszesz jakby Polonia miała mistrza w preparowaniu toru. Powiedz to np. kibicom z Rzeszowa, którzy przyjechali mnóstwo kilometrów do Bydgoszczy aby zobaczyć mecz. Mimo naszej przegranej była to prawdziwa reklama speedwaya. Zawodnicy mogli wyprzedzać po zewnętrznej, przy krawężniku i to właściwie przez cały czas zawodów a nie tylko w końcówce. Myślę, że specjaliści od preparowania toru nie zrobiliby takiego prezentu drużynie przeciwnej. To że Gniezno jeździ tylko na betonie to jest już ich sprawa i muszą mieć świadomość, że w przypadku trudniejszych warunków torowych sobie nie poradzą.

 • Cezik4 napisał/a komentarz do Jason Doyle po raz kolejny niepokonany - Orzeł Łódź vs. Polonia Bydgoszcz (relacja)

  Jestem bydgoszczaninem i uważam, że to nie była kradzież. To był taki trochę znak czasów. Mówię, że nie była to kradzież, bo wiem na jakich zasadach przechodzili zawodnicy do takich klubów. Polonia Bydgoszcz była klubem wielosekcyjnym i przychodzili wtedy do GKS-u np. hokeiści ( większość pochodziła ze śląska ), którzy woleli odbyć zastępczą służbę wojskową w BCP ( Bataliony Centralnego Podporządkowania ) MO niż np. w kopalni czy np. w szpitalu ( bo też była taka możliwość ). W przypadku Polonii Bydgoszcz więcej było hokeistów niż żużlowców. Wielu z tych zawodników pozostała w Bydgoszczy, i tu założyła rodziny. Dla przykładu śp Zdzisław Rutecki czy Waldemar Cieślewicz po zakończeniu kariery zawodniczej dalej pracowała lecz już w Policji. Poza tym nie wiem czy faktycznie taki gwardyjski klub w czasach komuny miał tak dobrze. Podam Ci przykład. W latach 80 -tych Unia Leszno z takimi gwiazdami jak R. Jankowski, Z. Kasprzak, M. Okoniewski, D. Baliński miała jakieś zaprzyjaźnione przedsiębiorstwo, które współpracowało z "Zachodem". Efektem tej współpracy były dewizy, które były przekazywane do klubu, za które klub kupował sprzęt dla zawodników. Sprzęt leszczynian w tamtych czasach to był zupełnie inny świat. Z czego taki gwardyjski klub miał mieć legalne takie środki finansowe. Może i miał ale tzw. ruble transferowe ( tak to się chyba wtedy nazywało ). Pozdrawiam.

 • Cezik4 napisał/a komentarz do Jason Doyle po raz kolejny niepokonany - Orzeł Łódź vs. Polonia Bydgoszcz (relacja)

  Czasy które przytaczacie, były to czasy sportu tzw. amatorskiego i zawodnicy tej czy innej dyscypliny w którymś z klubów byli zatrudnieni np. w zakładach pracy i tam otrzymywali wypłatę. Obowiązek służby wojskowej dotyczył wszystkich w tym również sportowców. Mam znajomych którzy wtedy uprawiali sport i przenosząc zawodnika do klubu wojskowego czy milicyjnego odbywało się to za jego zgodą. Tak się działo w Zawiszy Bydgoszcz czy Polonii Bydgoszcz. Jeżeli chodzi o żużlowców to takie najbardziej znaczące przejścia do Bydgoszczy wiązały się z Waldkiem Cieślewiczem i Jackiem Gomólskim i z tego co wiem nikt ich nie zmuszał do jazdy w Polonii. W przeciwnym przypadku po odbyciu służby wrócili by do Gniezna co się nie stało. Ponadto uważam że jeżeli chodzi o GKS Polonię Bydgoszcz w ramach zastępczej służby wojskowej, klub ściągnął do klubu bardzo dużo młodych hokeistów ze Śląska, którzy niby odbywali służbę w BCP MO.

 • Cezik4 napisał/a komentarz do To nie jest drużyna eksportowa - relacja z meczu Polska - Litwa

  Nie rozumiem fenomenu Milika. Jeszcze nigdy nie rozegrał dobrego spotkania w kadrze, nie gra w klubie a cały czas jest wystawiany do reprezentacji. Mojej oceny nie zmienia fakt strzelenia bramki, bo w tej sytuacji każdy kibic na stadionie by strzelił.

 • Cezik4 napisał/a komentarz do Polonia przegrała walkę o Korneliussena. Kolejnych transferów nie będzie?

  Myślę że Mikołaj jest trochę w kropce, ze względu na złą umowę menedżerską, której zerwanie może rodzić jakieś skutki finansowe. Z tego co podawały media klub chciał udzielić mu pomocy prawników, przy rozwiązaniu tej umowy. Sądzę że mogło to być niewystarczające. Ponadto kontrakt amatorski i możliwość korzystania ze sprzętu na poziomie Bietrackiego czy Gumisia też nie jest gwiazdką z nieba. Pat na całej linii. Nawet jakby znalazła się jakaś trzecia osoba która podjęłaby się mediacji między Mikim a klubem nic by nie dała.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.