Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • TomGKM napisał/a komentarz do Polonia P. - Polonia B.: Goście górą w starciu imienniczek. Katastrofalny Karol Baran (relacja)

  Brawo Polonia. Życzę awansu choć z racji miejsca zamieszkania chciałbym aby również awansował Poznań. Wielkie gratulacje za zwycięstwo.

 • TomGKM lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • TomGKM lubi Komentarz

  Moze i masz racje. Na dzis ja sie ciesze tak, jak przez wiele lat kibice z Torunia szydzili z GKMu!

 • TomGKM lubi Komentarz

  Przecież to Doyle jest znany z dojeżdżania do płotu, mogliśmy zobaczyć to nawet w tym meczu, nareszcie ktoś mu odpłacił pięknym za nadobne
  A jak by zmienić temat i zapytać się - co sądzicie o zachowaniu J. Holdera?

 • TomGKM napisał/a komentarz do MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń

  Kiedy ostatnio w drużynie z Torunia WSZYSCY pojechali na dobrym poziomie? Można powiedzieć, że jak wszyscy z GKM pojadą na dobrym poziomie to Apator zostanie rozbity w pył.

 • TomGKM lubi Komentarz

  Taki wynik to dla nas porazka, Antonio 2pkt na najsłabszej drużynie (poza Lublinem) w EE, Keneth również mocno zaniżony o Buczku nie wspomne,masz humor chłopie.

 • TomGKM lubi Komentarz

  Dwa najbliższe zwycięstwa z Toruniem i Gorzowem do 35 potrzebne i tak typuję . Wieczorek i Turowski mają okazję się wykazać na słabszej juniorce Torunia i innego wyniku w starciach juniorów niż 7:1 nie widzę . Seniorka powinna na luzie zrobić odpowiednią przewagę .

 • TomGKM lubi Komentarz

  Najpierw to zorientuj się do kogo piszesz. Bo jak widzę po awatarze to koleś jest kibicem Sparty Wrocław. A poza tym to nie martw się. Wygramy.

 • TomGKM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czas na dwie wygrane z Toruniem. Walka po pełną pulę punktów na Wellu.

 • TomGKM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mówiłem, że Stal jest słaba w tym sezonie. Jeszcze sędziowie pomagali im w meczu z Lublinem, a teraz w sytuacji z upadkiem taktycznym Thomsena.

 • TomGKM lubi Komentarz

  Thomsen moglby w lublinie jezdzic , tam tacy przekreciarze sa

 • TomGKM lubi Komentarz

  Oszust jak się cieszy, zakłamaniec

 • TomGKM lubi Komentarz

  Przestańcie ludzie. To komedia jest. Cała ta liga ówno warta jest

 • TomGKM lubi Komentarz

  Czerwoną h..owi

 • TomGKM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To powinna być czerwona kartka i wynik biegu zaliczony.

 • TomGKM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo Unia! Gratulacje.

 • TomGKM napisał/a komentarz do Żużel. Ostafiński z Galewskim biorą się za łby. Żółta dla Grigorija Łaguty. Motor Lublin znów do spadku

  Panowie redaktorzy, panowie sędziowie, władze żużlowe odpowiedzialne za tworzenie regulaminu. Może ktoś mi wyjaśnić w jaki sposób można stwierdzić czy atak był celowy czy nie? Jakie są kryteria? Proszę o wyjaśnienie, bo moim zdaniem ten atak Griszy na Woffindena w 1 biegu właśnie takim był. Już przed wejściem w ten feralny łuk Grigorij oglądał się szukając Woffindena przy wyjściu zwyczajnie wpakował go w bandę. Spokojnie mógł jechać po wewnętrznej, gdzie pierwotnie tak planował jechać, aby blokować Brytyjczyka, ale gdy zorientował się, że Tai jedzie po szerokiej Łaguta postanowił bardzo mocno zmienić kierunek swojej jazdy zahaczając o koło partnera klubowego, a w konsekwencji tak zablokował Woffindena, że chamsko wpakował go w bandę co wyeliminowało rywala do końca meczu jak i na przynajmniej najbliższy miesiąc z jazdy. Wykluczenie z tego jednego biegu to farsa i śmiech z regulaminów jak i decyzji sędziowskich. To był brutalny i planowany atak na Woffindena przez Grigorija Łagutę i karą powinno być wykluczenie co najmniej do końca meczu. Czy musi się coś tragicznego stać, aby władze i sędziowie zaczęli tępić takie zachowanie? P.S. Jak się nie ma wspomagaczy w postaci meldonium czy innego nitro to pozostaje chamska jazda. Jednak od tego jest właśnie sędzia, aby reagować na takie zachowania.

 • TomGKM lubi Komentarz

  A moze chodzi o Miesiąca, też zadziwiająco zwolnił

 • TomGKM lubi Komentarz

  Paliwo trzeba pobierać ze zbiornika zawodnika po biegu wyrywkowo, nie od wszystkich w ciągu meczu 5 najszybszych. Wystarczy i zawodnicy się wyleczą. Do tych którzy krytykują Australijczyka przypomnę że Łaguta ma stały problem z prawnomównością. W czasach Daugapilis był pierwszy z tytanem w silnikach, owszem w nowych nie sprawdza się ale w starych silnikach coś to dawało. Był zakaz a mimo wszystko wszyscy mówili o przeróbkach mechanika Łotyszy. W czasie startów w GP zaczął jeździć jak natchniony, zaczęli się interesować sprzętem stracił formę. Wszyscy zauważali że do ostatnich biegów wyjeżdża na innym motocyklu. Było głośno tracił formę. Doping to najgorsze oszustwo i tu nie ma tłumaczenia. Dziwnie że zawsze wszystko kojarzy się z jednym zawodnikiem. Obrońców proszę nie nadstawiajcie głowy z uśmiechniętym co by nie powiedzić miłym zawodnikiem, bo twarz już stracił, was też może to czekać. Jeżeli nie wierzycie spytajcie zawodników którzy mieli z tym kontakt.

 • TomGKM napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga: Troy Batchelor rzucił cień podejrzeń na Grigorija Łagutę. "Wystarczyła kontrola paliwa"

  W Gnieźnie jest stan umysłu i mają własne rozumowanie pewnych spraw. Nie zrozumie!

 • TomGKM lubi Komentarz

  Pusty łbie z gnizna, nie przyszło ci do głowy, że nie odejście Łaguty jest problemem bo zawodnicy zmieniają kluby i nie ma w tym nic dziwnego, tylko to, w jakich okolicznościach to zrobił ?
  Wznieś się na wyżyny swoich możliwości i spróbuj choć raz pomyśleć pustaku .

 • TomGKM napisał/a komentarz do Motor - Betard Sparta: Horror w Lublinie! Wrocławianie wygrali z beniaminkiem bez Woffindena! (relacja)

  Nie sądzę. Jest wielu zawodników z którymi nie ma żadnego problemu. Jadą swoje i atmosfera jest, nie ma wałków z meldonium czy innymi dopalaczami do paliwa, a i czysto potrafią jechać, a nie chamską jazdą nadrabiać braki w dopalaczach. Stanowcze nie dla Griszy w Grudziądzu.

 • TomGKM lubi Komentarz

  wróbelki cierkają że jeszcze mogą byc jaja jeśli chodzi o gaźniki jakich używał grisza do dziś. No ale zobaczymy

 • TomGKM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Griszce dzisiaj czegoś brakowało? Meldonium czy jakiegoś dodatku do paliwa? :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

bart82gkm

Bardzo dużo prezentów,
mało w życiu zakrętów,
dużo bąbelków w szampanie,
kogoś kto zrobi śniadanie,
a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.