christiano - lubi

 • christiano lubi Komentarz

  Zatem pan Jacek, gorąco liczy na na to, że następca nie spełni oczekiwań, i wszyscy jeszcze za nim zatęsknią, by mógł ponownie prowadzić, Reprezentację Polski, w siatkówce.

 • christiano lubi Komentarz

  Bardzo dobrze, że nie dali się nabrać oszustowi i pseudotrenerowi Nawrockiemu! On nigdy nie powinien być selekcjonerem naszych dziewczyn! On może trenować byle gdzie! Oby nigdy nie wziął się za trenowanie naszej Legionovii Legionowo! Oby za każdym razem wybijał sobie z głowy pomysł sprowadzenia Zuzanny Góreckiej do swego klubu! Zuza zasługuje na lepszych trenerów, a nie na takich trenerskich debili jak Nawrocki! Ona ma swą wartość i na pewno wie, że ten trener próbował ją siatkarsko zniszczyć i osłabić, a nie siatkarsko zbudować i wzmocnić! Nigdy bym nie darował trenerowi, gdyby ściągnął Zuzę Górecką do policzanek lub do innego klubu, w którym trenowałby!

 • christiano lubi Komentarz

  teraz się okaże czy Nawrocki słaby trener czy nasze gwiazdeczki są cieńkie

 • christiano lubi Komentarz

  Dla mnie nielogiczny jest warunek pracy tylko z kadrą i uniemożliwienie pracy trenerowi w klubie. Słuszna uwaga Nawrockiego, że aby się rozwijać jako trener nie wystarczy pracować tylko kilka tygodni w roku. Moim zdaniem trener Nawrocki słusznie pożegnał się z kadrą, ale to nie powód niemożności łączenia tych dwóch funkcji powinien być decydującym. Obawiam się, że taki warunek stawiany przez PZPS przyszłemu szkoleniowcowi naszej kadry zamknie drzwi tym najlepszym kandydatom. Trener Nawrocki powinien pożegnać się z kadrą dlatego, że nie dość, że nie zrobił wielkich wyników to jeszcze na dziś nie ma praktycznie trzonu tej drużyny, na którym można by budować zespół.

 • christiano lubi Komentarz

  Nawrocki ? Nigdy więcej !!! Teraz będzie szkodził nowemu trenerowi kadry ???

 • christiano lubi Komentarz

  I jeszcze jedno panie Mierzyński! My kibice nie życzymy sobie manipulowania słowem i wpływania na naszą podświadomość socjotechnicznymi sztuczkami: "Selekcjoner wyciągnął wnioski po kompletnie zawalonym Euro 2020?". Euro ABSOLUTNIE NIE BYŁO kompletnie zawalone!!!!! To wy-pismaki rozbudzacie chore oczekiwania i wymyślacie "plany minimum". Odpadliśmy przez pechową czerwoną kartkę i taka jest prawda. Mecz ze Słowacją już podnosiliśmy, ale kartka rozwiała nadzieje. Trzeba pamiętać, że dla Słowaków, mecz z Polską jest takim wyzwaniem jak dla nas mecz z Anglikami-wszyscy wspinają się na max swoich możliwości i to im pomogło. Z Hiszpanią zagraliśmy bardzo dobry mecz i więcej się nie dało! A ze Szwecją nigdy nie wygrywamy! Szwedzi zawsze nas klepią, mimo to strzeliliśmy im dwie bramki i przegraliśmy tylko przez głupi błąd w końcówce! Więc to Euro wcale nie było "kompletnie zawalone!!!". To wy okrzyknęliście go w ten sposób, ale my kibice nie zgadzamy się z tym!

 • christiano lubi Komentarz

  Eksperci dzielą się na obiektywnych i politycznych.

 • christiano lubi Komentarz

  Spocony i zsapany Janek bredzi.Całe 100 lat w futbolu i gada od rzeczy.U ha ha!

 • christiano lubi Komentarz

  Ale pier--i Akurat Buksai Świderski zagrali bardzo dobrze. Cofali sie pomagajac lini pomocy A dzięki temu Lewandowski mial więcej miejsca do gry . Bo gdyby Lewy byl jedyną 9 to by gp pokrylii guzik by pograł To przerabialismy na ME .

 • christiano lubi Komentarz

  Nie zgadzam się!
  Buksa i Lewy są fenomenalni. Trzeba tylko wywalić Krychę i wprowadzić do środka kogoś kreatywnego i szybkiego .

 • christiano lubi Komentarz

  Panie Tomaszewski, pana czas już minął... Żaden z pana ekspert, gra na 1 napastnika to samobójstwo przy naszej kadrze. 4-4-2 to optymalne ustawienie dla tej drużyny. Zieliński nie gra i reprezentacja gra znacznie lepiej niż z nim, Milik i Piątek to samo... przyda im się chłodny prysznic.

 • christiano lubi Komentarz

  Janek "znawca po fakcie" znów dał "fachowy" głos.
  Aż dziwne że nie zrobił kariery jako trener :D

 • christiano lubi Komentarz

  Tomaszewski wlaz pod swoj kamien i nie wylaz stamtad. Dziady wylaza ze swoich jaskin i ujadaja do ksiezyca. Sousa z tych przecietnych kopaczy, poukladal w miare dobra druzyne.
  Mial pecha ,bo wypadlo mu kilka puzli (Bereszynski , Zielinski).Leo Beenhakker rowniez poukladal naszych reprezentantow, na Portugalie

 • christiano lubi Komentarz

  Jaśko gdy w poprzednich latach graliśmy jednym Lewandowskim z przodu to cały naród łącznie z tobą jęczeli że Robert jest sam i nie ma z kim grać. Prawdę powiedziawszy Anglicy mieli znacznie mniej z gry ( mimo strzelenia pięknej ale szczęśliwej bramki) niż Anglicy w słynnym meczu z tobą na Wembley. A to dzięki zaangażowanej gry całego zespołu. To był najlepszy mecz naszej reprezentacji od dawna. Czy był w cuglach do wygrania? Anglicy są groźni w każdej minucie meczu i trzeba grać na 120% cały mecz. Można pomyśleć że gdyby nie wyszedł im ten strzał z niczego to powinniśmy wygrać 1-0 ale z drugiej strony gdyby Anglicy stracili bramkę wcześniej i zmuszeni zostali do odważniejszych ataków mogło by to się skończyć dla nas źle. Ciesz się chłopie zatem że udało się naszym doprowadzić do remisu w który już nie wielu wierzyło.

 • christiano lubi Komentarz

  Ta pisowska łajza tylko krytykować potrafi...
  Gdybyś coś sobą trenersko przedstawiał to trenowałbyś piłkarzy, spasiony ośle.

 • christiano lubi Komentarz

  Tak, tak, to teraz już wszystko wiem. Błąd popełnił PZPN zatrudniając w roli szkoleniowca najpierw Nawałkę, później Brzęczka a teraz Souse. Gdyby zatrudnili Tomaszewskiego! Już dawno bylibyśmy mistrzami świata. LITOŚCI to już jest żenujące.

 • christiano lubi Komentarz

  Panie Janku proszę sprawdzić zwoje wypowiedzi zawsze po spotkaniach RP. Jeżeli nie wygrali to zawsze Pana opinie były radykalnie złe. Fachowca poznać po analizie merytorycznej zarówno przed spotkaniem, jak i po ! Wtedy można powoływać się na swoją analizę i strategię, pomysł na przeciwnika, jak się wcześniej wskazywało merytorycznie sposób na grę! Po spotkaniu to już nie fachowość tylko pieniactwo, który każdy byle jaki niefachowiec może głosić. Jest to denerwujące, chyba że w tym właśnie jest Pana sekret.

 • christiano lubi Komentarz

  Boże, ten tylko potrafi krytykować.

 • christiano lubi Komentarz

  Ekspert się znalazł .

 • christiano lubi Komentarz

  Co za dziad...wygrywajac z anglia i tak by krytykowal,ze za malo.stylu nie bylo.gral ten a nie tamten...chlopie czy choc raz byles zadowolony z zycia?