• Teraz...

  Dlaczego teraz? Już nie jest pijakiem, ćpunem i obsikańcem? Bo wydarzyła się TRAGEDIA? Co robiliście  gdy ten chłopak do was poszedł, zdobywał punkty i walczył by wasz Falubaz nie spadł do pierwszej ligi. Pluliście na niego i wyzywaliscie Go, a teraz gdy wydarzył się DRAMAT, i nagle..... Lepiej późno (…)

  Więcej

 • A jednak .....

  25.05.2015 5 runda ,mecz UNIA LESZNO vs KS .TORUŃ Dream Team z Leszna jedzie na własnym torze przeciw średniakowi ligowemu z Torunia (tak oceniany jest ten zespół przez wielu ekspertów jaki i kibiców). Godzina 18.45 wynik na tablicy  44-46. Jak to możliwe zespół bez mega gwiazd ,ligowy średniak zdobywa (…)

  Więcej

 • Dla moich koleżanek i kolegów:-)

  Wesołego królika co po stole bryka, Spokoju Świętego i czasu wolnego, Życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle wszystkiego kurcze NAJLEPSZEGO!!!! Życzy Dorotka :-)

  Więcej

 • ŻYCZENIA DLA WAS WSZYSTKICH :-)

    Choinki świecącej ,gwiazdy błyszczacej . Pysznej kolacji i Sylwestrowej libacji. Gwiazdora trzeżwego ,kaca ogromnego, Żużlowych wrażeń,a przy okazji spełnienia najskrytszych MARZEŃ. Wesołych Świąt i Szczesliwego Nowego Roku 2015. CZARNA (Dorota)

  Więcej

 • ...... Toruń

  No i proszę mamy klub a nie mamy nazwy czyli mamy mały problemik:)))) Jak tu nazwać klub z Torunia?Była Stal ,był Apator i Unibax. Właśnie czas Unibaxu dobiega końca wiec i nazwę trzeba zmienić . Wróciły nadzieje na nazwę APATOR  tak bardzo chcianą w Toruniu ,jednak nic z tego nie będzie ,nie udało (…)

  Więcej

 • I NIE MA NAS

  Stało się -dla wszytkich drużyna marzeń DREAM TEAM,a dla mnie (DREAM hospital) nie awansowała do PO. Przez 7 sezonów udawało się,czasem o włos  (2012),czasem jak po maśle (2011).Tym razem przed seznonem (2014)zamknięto nam drzwi (-8),może inaczej UCHYLONO NAM JE . Nam wydawało się że to mało ,co tam (…)

  Więcej

 • NIE PŁACZ ZIELONA GÓRO.....

  KONTUZJE-czy mozna ich uniknąć? Nie w sporcie ,a tym bardziej w sporcie żużlowym .Będą zawsze te lekkie czy te bardzo ciężkie. PLAY OFF zbliża się wielkimi krokami a w Falubazie -PROBLEM. Brak jednego z liderów(brak ZZ) robiącego średnio na mecz ok 10pkt to potężne osłabienie drużyny ,za niego wskakuje (…)

  Więcej

 • OJ TE PUNKTY

  PUNKTY     Wielu kibiców ma nadzieje że jedną z kar będą odjęte punkty Patrykowi z całego sezonu 2014,ja jednak myślę że może to być góra z 3 lub 4 meczy od pobrania próbki. Co wtedy to wnosi do tabeli na koniec sezonu ,chodzi tu głównie o klub Unibaxu. Jeżeli zostaną  odebrane punkty Patrykowi z całego (…)

  Więcej

 • KAPITAN

  KAPITAN PEPE kapitan Falubazu Zielona Góra,IMŚJ,IMP,zawodnik cyklu GP i mój ulubiony Polski zawodnik,tak tak wielkie zdziwienie jednak to prawda. Chciałam powrócić do meczu SPAR-UNIA Leszno.Pytanie czy tym wynikiem nam dokopano ?Absolutnie NIE,sami sobie jesteśmy winni naszą TRAGICZNĄ postawą na meczach (…)

  Więcej

 • TOP 5

  Tego bloga chcialam poświecić TOP 5 Przedstawiam wam kibiców,którzy wróżniają się ponad wszystkich tu, a jest nas przecież bardzo dużo. MOJE TOP 51.ZBYSZEK ZBYLIKOWSKI (zielona góra) Dla tego kibica najważniejsze to dogadywanie tylko jednemu zespołowi,nie widziałam aby napisał cokolwiek na temat dyscypliny (…)

  Więcej