Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Wojtek Martyna napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Motyka - pastuchu, jaki Ty brzydki jesteś !
  Gdzie odwagę znalazłeś, by pseudo artykuł o Djokovicu napisać . 30 o Fedexie i jeden o Novaku ?, padalcu ty jeden !

 • Wojtek Martyna napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Motyka - pastuchu , jaki Ty brzydki jesteś.

 • Wojtek Martyna napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Motyka - pastuchu, jaki Ty brzydki jesteś.

 • Wojtek Martyna napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No nie wygra już żadnego turnieju Wielkoszlemowego . Jedynie co wygrać może jakiś turniej rangi 500 lub tego typu głupkowaty konkurs .


  Novak - graczem dekdy , a Roger najbardziej stylowym mężczyzną dekady haha.
  I to właśnie ta zasadnicza róznica, która ich dzieli ;)

 • Wojtek Martyna napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Motyka - pismaku, jaki Ty brzydki jesteś !

 • Wojtek Martyna napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jasne , że Novak obroni tytuł . Na trawie jest świetny ! Jedynie Roger może z nim walczyć na tej nawierzchni , ale nie wygrywać :).
  A wam znowu gula ze złości urośnie , gdy Novak kolejny , już 6 raz wzniesie puchar na trawnikach Wimbledonu !

 • Wojtek Martyna napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Motyka - jaki Ty brzydki jesteś !

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  Dziękujemy w imieniu wszystkich Federian, naszemu bratu, Maestro Pióra za tę ważną i ważką dla nas informację.
  W Djokovicia jak widać nikt nie wierzy, dlatego nie trzeba o nim nigdy pisać i umieszczać na głównej szpalcie spoRtowychFaktów - naszego biuletynu informacji o Maestro.

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  "Roger Federer na wielkoszlemowy tytuł czeka od stycznia 2018 roku, kiedy zwyciężył w Australian Open. - Od tego czasu minęły już prawie dwa lata. Prawdopodobnie on musi o tym myśleć - mówiła o swoim rodaku Martina Hingis"
  W latach 2013 - 2016 Maestro zwyciężył tyle razy w szlemach, że nie musiał myśleć o zwycięstwach w ogóle, ponieważ czytaliśmy na spoRtowychFaktach, że on już nic nie musi, bo jest GOAT, KRÓLEM i Geniuszem, i to on przewodzi tak zwanej " Wielkiej Czwórce".
  Ale po operacji zmiażdżonego przez wanienkę z kąpielą kolana, po 5 latach posuchy nasz Maestro wrócił silniejszy i w 2017 wygrał w AO wszystkie 5 setówki bez kropelki potu na boskim czole.
  I słowo stało się ciałem i maestRożer potwierdził słowa maestroPióra.

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  @kosiarz.trawnikow: Dzięki za tę garść bajecznych spoRtoweFaktów z przygotowań do nowego sezonu przez naszego Rożera, kosiarzu. Robisz ostrą konkurencję naszym słynnym ekspertom od spraw Rożera. Skoro Maestro dwa lata nie myślał o wygranej, na pewno teraz, dbając tej zimy o swoje boskie ciało, trenując razem z Mirką, wróci silniejszy i pogoni te stare dziadygi.
  Ho ho ho, tak tak.
  P.S. Dzięki znajomościom tatusia, zdobyłam już pierwsze złote monety ze świętym wizerunkiem Króla Rogera.
  Rożer wygląda na monetach złotych bajecznie, prawie jak żywy!!!!
  Co za gratka. Mam ochotę wykupić cały pierwszy nakład monet z Maestro!!!!
  Jak spotkamy się na corocznym Zjeździe, będziemy mogli sobie napatrzeć się do woli na avers z podobizną naszego Króla i przemedytować wszystkie artykuły poświęcone boskiemu Rożerowi na naszych ukochanych spoRtowychFaktach.

 • Wojtek Martyna napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Motyka - jaki Ty qrwa brzydki jesteś .

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  Ja zawsze twierdziłem, że Hingisová (podobnie jak jej rodaczka Mirka Vavrincová, obecnia Szanowna Małżonka Naszego Króla) to tenisistka naprawdę znakomita, znakomita. Bardzo inteligentna i mądra, co potwierdza tym wywiadem. No i jest ogromnie seksowna. Prawie tak seksowna jak Mirka.
  A co do Przebijacza: wszyscy jego fani niech się napawają tym bilansem 23:26, póki mogą. Rożer w Londynie rozpoczął swój tryumfalny marsz w kierunku totalnej dominacji na światowych kortach w najbliższych sezonach. Biedni fani Dżokejowicza nie spostrzegą się, jak bilans H2H zostanie odwrócony i Nasz Maestro będzie w nim wkrótce prowadził nawet nie 33:26, lecz 43:26! To nieuniknione.
  Odnośnie uwagi Martiny na temat dbania o ciało, to jest 100% racji. Rożer jest wirtuozem dbania o własne ciało. Bardzo pomaga mu dieta oparta o makarony Barilla, ubieranie reklamowanych przez siebie chińskich dżinsów oraz uzupełnianie niedoboru cukru poprzez hurtową konsumpcję helweckich czekoladek z dużą zawartością tłuszczów wysokonasyconych, tzw. "rożerek czekoladowych". W dbaniu o dobrą kondycję Fedexowi wydatnie pomaga Mirka. Razem codziennie wieczorem na czas wykonują wspólnie minimum po sześć tuzinów pompek. Często więcej, aż obydwoje poczują się wypompowani. To jest pewna informacja, analizujemy ten temat zawsze na naszym corocznym Wielkim Zjeździe Sympatyków Rodżera Federera. To jest jeden z tajników sukcesu Geniusza. Oczywiście oprócz jego Boskich Mega Kosmicznych Genów. Nikt nie ma takich genów jak on. @fanka Rożera potwierdzi to, co piszę, bo była na ostatnim zjeździe i słyszała te pasjonujące debaty na własne uszy.
  No i na marginesie dodam, że najpiękniejsze technicznie, najbardziej estetyczne i bajecznie wyglądające pompki robi nie kto inny, jak właśnie Rodżer. Jego pompki to istna Magia i Mega Kosmos.
  Przy okazji nieśmiało się przyznam, że posiadam pewne rewelacyjne doniesienia na temat rekordów w zakresie robienia pompek, którymi odznacza się Rodżer. To jest temat na fantastyczny artykuł, w sam raz na stronę główną spoRtowych Faktów. Redaktor Marcin albo redaktor Rafał pewnie byliby zainteresowani, w końcu okazała wierszówka piechotą nie chodzi.
  W razie czego zapraszam do kontaktu do mnie, udostępnię niezbędne informacje. Oczywiście za friko, zrobimy wszystko ku chwale Naszego Roża!

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  @fanka Rożera: Trzeba zauważyć, że gdybyśmy mieli stworzyć nową walutę, to jeden Rożer byłby równowartością 100 nadalów i 1000 djokoviciów. Tak, piszemy koniecznie małą literą, aby podkreślić wartość nominału. Wizerunek Maestra widniałby na banknocie 100-rożerowym, na banknotach 20-rożerowym i 10-rożerowym można by uwiecznić symbole przypominające najświetniejsze czasy tenisa, np. Wimbledon lat 2003-2007, USO 2004-2008 oraz AO 2006-2007. Większe monety (5 Rożerów, 2 Rożery i 1 Rożer) to upamiętnienie Bazylei, Halle i Dubaju. Na monetach o najniższych nominałach (np. 2 nadalach i 5 djokoviciach) powinny być widoczne podobizny Serba i Hiszpana przypominające o ich porażkach z Maestrem. No i wartość startowa 1 RF to powinno być jakieś 100 euro. 'RF" to oczywiście międzynarodowy skrót dla waluty Rożera.

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  Bajeczna wiadomość. Magiczna. Dziękujemy za tę ważną tenisową informacje o naszym Maestro. Zawsze mogę liczyć na mojego drugiego, (tuż po Maestro Pióra), niezawodnego redaktora naczelnego od działu tenisa.
  CZY MONETY SĄ WYBITE ZE ZŁOTA CZY Platyny?
  Od tej pory będę płaciła w sklepie z pamiątkami Rożera, tylko Rożerami!!!
  Czyż to nie cudowne?!!!
  Płacić Rożerem.
  Powinniśmy szybko wprowadzić zamiast kontrowersyjnego euro i dolarów, nową walutę.
  Walutę Federer
  -Ile kosztuje makaron Barilla? - zapytam w spożywczaku.
  -Trzy i pół Federera - odpowie uprzejma sprzedawczyni podobna do Mirki Wawrzyniec .
  Albo.
  -Ile kosztują czekoladki Lindla?
  -Bajeczna promocja. Liczba szlemów naszego Maestro 20 federerów.
  Och. Już pędzę wymienić złotówki tatusia na Rożery
  Jestem taka szczęśliwa dzięki tej informacji
  Nawet cwaniak Djokovic nie zepsuje mi tego bajecznego wieczoru.

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  I znajdzie chętnych do gry? Wątpię. Przecież na Bliskim Wschodzie wszyscy kibicują Maestrowi Boskiemu Wirtuozowi. Tak jak w Południowej Ameryce, gdzie każdy kocha Roża. Nawet Maradona, który parę dni temu publicznie zadeklarował odstąpić Fedexowi jeden ze swoich kontenerów kokosów.

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  Hallo. Teraz czekamy na 3 posty o Rożerze. Na pewno Maestro coś dziś nam zakomunikował.

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  Niezawodny redaktor Motyka, znany w Polsce, jako Maestro Pióra, oddychający powietrzem wydychanym przez Rożera, czuję, że dziś jeszcze następnym poinformuje nas, do ilu lat zamierza grać Djoković, Nadal, Bautista Agut, Tsonga, Zverev Misza i Sasza, Stefanos Tsistsipas itp.
  A także co zamierzają, jakie mają plany na dalsze życie, na Igrzyska, na które muszą się wszyscy inni zakwalifikować, oprócz Rożera, bo On ma "specjalne przywileje w ATP" oraz w mediach.
  Czekamy Mestro Pióra i na te wiadomości, a potem,tak jak Rożera, wrzucamy tradycyjnie na jedynkę.

  PS.Gdyby Maestro Pióra napisał, że młodniejący Rożer zdraził, że zamierza grać do 80siątki (w co wierzymy, patrząc jak Rożer młodnieje), byłoby to przynajmniej coś.

 • Wojtek Martyna napisał/a komentarz do Od 16 sezonów zawsze z tytułem. Rafael Nadal rekordzistą w liczbie kolejnych lat z wygranymi turniejami

  @fanka Rożera: A to padalec, brzydal jeden !

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  No tak. Ostatni tydzień Maestro Pióra spłodził 16 wpisów o Maestro, 3 o Nadalu, to dla równowagi 0 o Djokoviciu. Według obiektywnego inaczej redaktora Motyki, Serbski biedak nie pobił żadnego rekordu, więc nie warto o nim pisać.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.