Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Monter77 napisał/a komentarz do Ze Szczecina do Lublina. Valentina Blażević zagra w Perle

  Pewnie lepiej, ale Mateli nie wybrała Zagłębia dla uśmiechu Bożeny, tak samo jak teraz Zawistowska, do której też się przymierzaliśmy.

 • Monter77 lubi Komentarz

  Gdy w przeszłości Gdańsk lub Gdynia wygrywały ligę, to Ciepliński czy Tetelewski raczej nie dysponowali mocniejszym składem niż ten, który miała Karkut w ostatnich sezonach.

 • Monter77 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: mocno czerwone dolnośląskie derby dla Metraco Zagłębia Lubin

  Argumentacja młodego Kuleszy na fejsbukowym profilu Zagłębia była mniej więcej taka: "Nie będzie transmisji bo tak nam się podoba i ch*a nam zrobicie"

 • Monter77 napisał/a komentarz do Imponujący bilans Pogoni Szczecin w Challenge Cup. Inne polskie kluby mogą pozazdrościć

  " żadnemu polskiemu zespołu" - Temu "redaktoru" pod górkę na lekcje języka polskiego było :D

 • Monter77 napisał/a komentarz do Baltic Handball Cup. Leszek Krowicki zadowolony z debiutantek. "To był odpowiedni wybór"

  Chcę się mylić, ale jadę do Belgradu na stypę, nieuchronnie wracamy do lat 2019-10

 • Monter77 napisał/a komentarz do Baltic Handball Cup. Adrianna Płaczek: Za nami pierwszy sukces

  Jak z nową kadrą, Krowicki prowadzi ten zespól ponad 2,5 roku, po takim czasie chyba czas coś zbudować. Sukces? to wymęczone zwycięstwo z reprezentacją, która ze dwa razy w ciągu ostatnich 20 lat zagrała na ME czy MŚ, a ostatnio grała w prekwalifikacjach do MŚ

 • Monter77 napisał/a komentarz do Baltic Handball Cup: polskie skrzydłowe ożywiły senny mecz. Islandia pokonana

  Dramatycznie słaby mecz w ataku, jeżeli Islandii rzucamy 21 bramek to znaczy, że coś jest nie tak. Grały debiutantki - ok, ale na początku wyszedł pierwszy skład i nie widać było różnicy, że spotykają się drużyny o ciut innych potencjałach i osiągnięciach w Europie. Z taką grą z Serbią gruby wp..ol i tyle.

 • Monter77 napisał/a komentarz do Zmiany w kadrze szczypiornistek. Piąta debiutantka wskoczyła do składu

  Nawet jeśli to fochy to mała strata, opamiętajcie się. Krowicki jako trener nie przekonuje, ale "trochę" lepsze zawodniczki dalej chcą grać w kadrze. Trzy lata w Montexie utwierdziły mnie w przekonaniu, że Syncerz to nie jest zawodniczka do "dużego" grania, po prostu bycie liderką takich Kielc to max jej możliwości.

 • Monter77 napisał/a komentarz do Duże wzmocnienie Korony Handball. Marta Rosińska wraca do Kielc

  Jeżeli nie będzie żadnych rewolucji - in plus w Kielcach czy in minus w obecnej "szóstce" to Kielce z Rosińską w przyszłym sezonie mogą powalczyć o pewne siódme miejsce kosztem Piotrcovii.

 • Monter77 napisał/a komentarz do Podróż problemem Piotrcovii z Pogonią

  Trasa marzenie najpierw kawałek A1, potem A2 i na koniec S3, dopuszczalna prędkość dla autobusu na autostradach i ekspresówkach to 100km/h. Chyba, że chcieli przyoszczędzić i nie jechali płatną A2 :D

 • Monter77 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: Metraco Zagłębie Lubin lepsze od KPR-u Kobierzyce w derbach Dolnego Śląska

  Poziom mizerny. Wygrana Zagłębia niezagrożona, ale Kobierzyce bez dwóch kluczowych zawodniczek i z utykającą bramkarką próbowały się postawić. W pełnych składach mogłoby być różnie.
  Był jakiś zorganizowany doping ze strony gospodarzy? W TV słychać i widać było tylko grupę przyjezdnych.

 • Monter77 lubi Komentarz

  Hmm.. Gdybyś był/a miły/a to na serwisie youtube jest zapis z meczu, mógłbym prosić o dokładne minuty w których kibice Montexu zaprezentowali "chamstwo, buractwo i brak kultury " ? Zawsze krytykujesz, zawsze ktoś prosi Cie o dowód, a Ty nie odpowiadasz. Może teraz coś się zmieni ? Co do Twoich fantazji o tym co mówią zawodniczki - są na tyle charakterne, że przyszły by na trybune nr 10, bądź podeszły do kibiców po meczu wyjazdowym i powiedziałyby co myślą. Zaskoczę Cie pewnie, ale nie raz już w taki sposób coś było wyjaśniane na linii zawodniczka/i - kibice. To, że kibice z innych klubów mają tzw ból dupy o to, że Lublin ma najlepszy i najliczniejszy fun club w Polsce (wyjazdowo i na meczach) wie każdy, ale ciężko się do tego przyznać, lepiej oczerniać w komentarzach. Brawo Ty !

 • Monter77 lubi Komentarz

  No właśnie nie byłem, stąd moja prośba, ale rozumiem, jak zawsze dużo gadasz, a dowodów brak, niczego innego się nie spodziewałem. Teraz pewnie napiszesz, że jak nie byłem to mam się nie wypowiadać lub coś w tym stylu. Rozumiem, że to "buractwo" to śpiewanie " gramy u siebie " ? Bądź skandowanie po meczu Edyta Charzyńska oraz Honorata Syncerz? Naprawdę nie fair zachowanie kibiców z Lublina, że krzyczeli imiona i nazwiska swoich byłych zawodniczek. Cóż drogi/a skarpetko trenera... Ja na twoim miejscu albo przestałbym pisać bzdury w internecie - z których i tak już śmieje się cała Polska kibicowska - albo poparł to jakimiś dowodami, bo oczernić kogoś łatwo, a później jeszcze łatwiej schować głowę w piasek i napisać " nie widziałeś? nie słyszałeś? " Typowe. Ciekawe czy są tu jacyś kibice z Kielc, bo jestem ciekaw ich zdania na ten temat. Pozdrawiam normalnych.

 • Monter77 napisał/a komentarz do Leszek Krowicki: Nie idę na wojnę z mediami. Oczekuję rzetelności

  Przedmówcy napisali praktycznie wszystko. Panie Krowicki dostałeś pan dwa darmowe awanse od Kima na ME 2016 i dziką kartę na MŚ 2017, przez 3 lata wygrałeś pan jeden mecz o stawkę z konkretnym rywalem (ze Szwecją w 2017). Ostatnia szansa to Serbia i jeśli się nie uda, a wiele na to wskazuje to rozstajemy się bez żalu.
  PS. Garbaty. mówiłem, że będziesz jeszcze za Łysym płakał

 • Monter77 lubi Komentarz

  Panie Trenerze.
  1. Wojnę z mediami wymyślił Pan sobie sam aby podeprzeć tezę o draństwie. Im szybciej Pan to odpuści tym lepiej dla Pana i otoczenia.
  2 Niewygodne pytanie zadane wg Pana w nieodpowiednim czasie, nazwane jest draństwem, żeby je zdyskredytować. Ale ono było także Moim pytaniem, naturalnym w obliczu kolejnej klęski i zostało zadane publicznie przez odważną dziennikarkę. Oczekiwałem odpowiedzi bez obrazy majestatu.
  Poza tym nie na każde pytanie trzeba udzielać odpowiedzi, zwłaszcza jeśli uważa się je za nie na miejscu.
  3. Ten wątek draństwa ciągnie się dalej za Panem.
  Czyż ,,draństwem,, nie jest to:
  -że kapitan na czasie nie rozumie Złotówy,
  -że łubu dubu to określenie taktyki w jednym ze spotkań,
  -że byłe reprezentantki wypowiadają się subiektywnie przez pryzmat wcześniejszych doświadczeń,
  -że ... to może wystarczy.
  4. Zadanie prowadzenia tej reprezentacji jest bardzo trudne, wybór ograniczony. Ale ten wybór jest i dobrze byłoby przed nim nie uciekać i nie trzymać się nazwisk, które się nie sprawdzają i nie są w formie np Ewa Urtnowska.

  Życzę Panu odwagi w mierzeniu się z trudnymi pytaniami. Bardzo ciekawy byłby dzisiaj wywiad z ,,panią z TVP,, (cytat z Pana wywiadu) i dopytanie o szczegóły i intencje. Pewnie by się Pan zdziwił!

 • Monter77 lubi Komentarz

  Bo...e nie da się tego czytać. Kończ waść wstydu oszczędź! głupie zgrupowania, mecze towarzyskie grane w najsilniejszym składzie (z reguły) bo po co ogrywać zmienniczki najlepszych skoro wynik dla PANA TRENERA ważniejszy niż zgranie rezerwowych z podstawowymi (a rywalki w tym czasie testują różne warianty obrony czy rozegrania ataku)...brak słów

 • Monter77 lubi Komentarz

  ciężko mi wybrać skład, bo liga nie za mocna


  Przecież trener Krowicki sam wysyła zawodniczki za granicę, nie będziemy podawać przykładów, ale kto się interesuje - ten wie. Trener Krowicki nie raz udowodnił, że Polska liga nie ma dla niego znaczenia, przykładem mogą być kontuzje zawodniczek, które było eksploatowane np. w Japonii w imię czego? Terminy i sens zgrupowań przypomina reklamę, która obok mi się wyświetla - LOTTO.

  To trochę błędne koło - liga jest słaba, więc dojedźmy ją bardziej zgrupowaniami wymyślonymi nie wiadomo w jakim celu, a każdą wartościową zawodniczkę rekomendujmy za granicę? Czemu oboje trenerzy, którzy czują się wielkimi znawcami, nie zapytają się klubów o kadrę, o zgrupowania, czemu nie ma współpracy na tym poziomie?

 • Monter77 lubi Komentarz

  Kilka rzeczy wymaga sprostowania:
  1) Kim zaczynał pracę z kadrą z nieco innego pułapu niż Krowicki - w momencie, gdy ją obejmował, nasza pozycja w europejskim rankingu była tak niska, że musieliśmy grać preeliminacje i aby wrócić na mistrzowskie imprezy, trzeba było pokonać przeciwniczki z wyższej półki, co udało się za trzecim podejściem,
  2) Grzyb zajęła 4. miejsce na MŚ tylko raz, bo w 2015 pauzowała z powodu kontuzji,
  3) na ME 2016 przegraliśmy z Francją, a nie z Norwegią.


  Szkoda, że przy okazji tej dłuższej rozmowy nie padło pytanie o plan przygotowań do dwumeczu z Serbią, bo wciąż np. nie wiadomo, gdzie i z kim zagramy turniej towarzyski pod koniec marca.

 • Monter77 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: Start dokonał w Szczecinie wielkiej rzeczy

  Z Kempskiego taki dziennikarz, jak z Hrupca trener :D

 • Monter77 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Monter77 napisał/a komentarz do Bundesliga Polkami stoi. Borussia Dortmund sprowadziła Bognę Sobiech

  Również dziś ogłoszono moim zdaniem ciekawszy transfer naszej reprezentantki - tym razem z Bundesligi. Monika Kobylińska opuszcza Metzingen i od sezonu 2019/20 zagra w Brest Bretagne.

 • Monter77 napisał/a komentarz do Krótkie zgrupowanie kadry szczypiornistek. Szansa dla młodzieży

  Z powrotem się teleportują?
  A z Krowickim nie byłoby problemu, gdyby jego dziwne ruchy dotyczące miejsc i terminów zgrupowań i konsultacji jak chociażby wyjazdy w sierpniu do Japonii dawały jakiś pozytywny efekt. Jest trenerem 2,5 roku, wyników brak.

 • Monter77 napisał/a komentarz do Krótkie zgrupowanie kadry szczypiornistek. Szansa dla młodzieży

  Hehe, znawca, ale chyba nie geografii - z Elbląga do Kobierzyc jest 500 km.
  Po drugie sparing można zagrać z jakąkolwiek inną drużyną ligową, np. do Piotrkowa wszyscy mieliby mniej więcej równo, a tak większość powołanych 10 zawodniczek - 7 od nas i 3 z Elbląga telepią się przez całą Polskę

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.