Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Monter77 napisał/a komentarz do HME Toruń 2021. Dorobek Polaków robi wrażenie! Sprawdź klasyfikację na koniec mistrzostw

  @The-Wraith: W mistrzostwach startowali reprezentanci 47 państw, więc 9 miejsce na 47 a nie na 15. Po drugie w klasyfikacji punktowej zajęliśmy drugie miejsce za Brytyjczykami.

 • Monter77 lubi Komentarz

  Grieg. Ciężko to wytłumaczyć kolego, to wygląda tak jakby w L.E. i naszej Superlidzie grały dwa różne zespoły.Jest problem,który musimy rozwiązać. ps. Szkoda że o wczorajszym meczu nikt nic tutaj nie napisał.Lublin zagrał świetny mecz,zwłaszcza w pierwszej połowie, to był nokaut.Nawet Kurtovic nie wiele mogła zrobić. Pozdro.

 • Monter77 lubi Komentarz

  "W piłce nożnej nie ma miejsca na rasizm i dyskryminację w jakichkolwiek formach". Tymczasem federacja aprobuje rasistowską akcję Black Lives Matter na stadionach...

 • Monter77 lubi Komentarz

  kurcze ale to Bóg tak chciał...że biały to biały ,czarny to czarny ,zółty to żółty i nie ma to nic wspólnego z pogardą do żadnej kolorowej nacji...a dobie obecnej poprawności politycznej myślę że i ufoludek będzie się wściekał że jest u nas zielony

 • Monter77 lubi Komentarz

  Jakiego koloru murzyni mają skórę? acha niebieską - więc słusznie że się murzyn obraził.

 • Monter77 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. MKS Perła Lublin - Zagłębie Lubin: fatalny występ i porażka mistrza Polski

  @alonso: Skutki covida działają tylko w polskiej lidze, a w pucharze już nie?? Zresztą piach graliśmy i przed covidem we wrześniu, z tą różnicą, że po mękach, ale wygrywaliśmy. Staż i statystyka - Bożence złoto wypada raz na 10 lat - i to jest właśnie TEN sezon ;)

 • Monter77 lubi Komentarz

  Ja powiem tak - Iwona Niedźwiedź powiedziała podczas komentowania że kiedyś dostała koszulkę Zagłębia od kibica z Lubina. I jak przyszła w niej na trening jak była w Lublinie to Gosia Rola zabroniła w niej wychodzić na trening. I taki charakter miały te stare Montexowe dziewczyny...A teraz wystarczyło sobie obejrzeć reakcje lublinianek po meczu, uśmiechy, heheszki, przybijanie piąteczek. Sorry ale Dorota Małek po takim wyniku to zapadłaby się pod ziemię....

 • Monter77 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. Coraz większy niepokój w Lublinie. KPR Gminy Kobierzyce lepszy od Perły

  @Mistrz z Lublina: Nie bardzo czaję o co chodzi z ta historyjką o matkach młodych zawodniczek zw Skandynawii? O podpisaniu umowy decyduje kwota na kontrakcie, a nie stan służby zdrowia. Masz budżet - masz zawodników, wystarczy spojrzeć na Vive czy kluby siatkarskie.
  Być może Kim chciał inne zawodniczki, ale ich nie ma, ze względu na budżet a nie coronę. W ramach finansowych możliwości klubu to on wybrał z kilku opcji właśnie takie (czy jakby wybrał inne to byłoby lepiej - nie wiem). A ostatni nabytek - Ruska kaleka też nie została ściągnięta wbrew niemu.
  Mistrzostwo Polski mi nie wisi. Abstrahując od poziomu rozgrywek jest najważniejszym krajowym trofeum. Poza tym tylko zdobycie MP daje możliwość zagrania w Lidze Europejskiej, a nie dużo słabszym i mniej atrakcyjnym Pucharze EHF (dawnym Challange). I nie uważam, żeby budowa drużyny, która cokolwiek powalczyłaby w Europie muis się wiązać z rezygnacją z krajowego tytułu.

  @Observator - biorąc pod uwagę strukturę budżetu wycofanie się sponsorów, choć nie jest niczym dobrym, to nie wpłynie znacząco na finanse klubu. Ja mam nadzieję, że właściciel (czyli miasto) usunie ze stołka szkodnika Trojana.

 • Monter77 napisał/a komentarz do LE Kobiet. Niebywała końcówka MKS Perły w Turcji. Dobry początek lublinianek w pucharach

  @Raf1: Buda paprykarzu

 • Monter77 lubi Komentarz

  W końcu zobaczyłem Montex z charakterem, dziewczyny gryzły parkiet,tego nie może nigdy zabraknąć.Były oczywiście błędy szczególnie w ataku, ale wierzę że ten wynik sprawi że dziewczyny uwierzą bardziej w siebie i z każdym meczem będzie tylko lepiej.Dzięki dziewczyny za dzisiaj,tak ma wyglądać walka w każdym meczu. ps. Świetny mecz Natalii w końcu mamy dobrą lewa rękę na prawym rozegraniu.

 • Monter77 lubi Komentarz

  @Józef Czaszkiewicz: Drabik wykonała więcej niż niezłą robotę - oprócz bramek zarobione dwa karne i dwukrotne wysłanie rywalki na 2 minuty. Świerżewska jako liderka nie podołała, ale poza nią nie było specjalnego pola manewru - Niewiadomska dopiero debiutuje, Galińska prochu już nie wymyśli (już Krowicki uznał, że lepiej zamiast niej powoływać Romkę), a Kobi, Gęga i Rosiak to raczej egzekutorki niż kreatorki gry. Powodzenia w sobotę - przy nieco lepszej ofensywie Szwedki są do ugryzienia.

 • Monter77 lubi Komentarz

  Porażka na własne życzenie!
  Tyle błędów, że obdzieliłby 2-3 spotkania :)
  Galińska? To jakaś pomyłka, a Świerzewska dała koncert nieudolności!
  Nawet pani Iwo Niedźwiedź miła i opanowana w komentowaniu po jednej z końcowych akcji wykrzyknęła: "Co ona robi? W sytuacji sam na sam oddaje piłkę do skrzydłowej?"
  Na plus trzeba podkreślić dobrą postawę Płaczek w bramce, niezłą grę kołowych, wykorzystane w 100% karne, przez Kingę Grzyb i aktywność Kobylińskiej oraz zaangażowanie w obronie i dobrą skuteczność w ataku Marty Gęgi w ataku!
  ps. pilnie poszukiwana środkowa rozgrywająca!!!

 • Monter77 lubi Komentarz

  @Wielbuond: Już nie przesadzaj, nie takie rzeczy się oglądało:) Poza tym jesteś niepoprawny politycznie,o kobietach,margotach i murzynach nigdy źle,pamiętaj:)

 • Monter77 lubi Komentarz

  Oj p. Bożenko tak szybko prezenty...!!! ps. Piotrcovia na pewno w tym roku będzie groźna, ta drużyna z roku na rok jest mądrze wzmacniana.

 • Monter77 lubi Komentarz

  Pamiętacie tych kilku bobków miedziowych, którzy oznajmiali po transferach Zagłębia, że ich drużyna będzie przewodzić tabeli od początku sezonu do końca? jakoś cicho sza...mniejsza o to, ale po finale Pucharu Polski i wywiadach z ekspertkami dało się zauważyć uśmieszek na twarzy Gosi bum, bym - brakowało tylko zdania ,,TRANSFERY kosztują'' (w kontekście gry w Europie i ew. tworzenia kominów płacowych w zespole, co jak wiemy w Pań jest z goła inaczej odbierane niż u Panów)

 • Monter77 lubi Komentarz

  No i nie trzeba było czekać na odezwę Social Justice Warriors. Po pierwsze nikt nie broni Semenyi biegać. Może, tylko jak startuje w zawodach, to akceptuje regulamin tychże zawodów. Jeśli regulamin mówi, że maksymalny dozwolony poziom testosteronu wynosi tyle i tyle, to każda zawodniczka musi go spełniać. I nie ma znaczenia, czy jest biała, czarna, homo, hetero czy może czuje się helikopterem. To się właśnie nazywają równe szanse. Natomiast pozwolenie niektórym "zawodniczkom" (bo nie wiem, czy Semenya czy Wambui w ogóle są kobietami) na bieganie z 10-krotnie wyższym poziomem jest po prostu dyskryminacją innych zawodniczek, które norm muszą przestrzegać. Jest więc odwrotnie niż plują SJW i czarni. Poza tym widać jaką formę obrony stosują. Jak coś się nie podoba, to od razu grają tą samą kartą - rasizm i homofobizm. Zero argumentów czemu Semenya miałaby być traktowana po macoszemu.

 • Monter77 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Monter77 lubi Komentarz

  Drabik akurat dziś pokazała klasę, ale oby niebawem nie pluła sobie w brodę, że cóż ona najlepszego zrobiła... Chyba że nie ma nic przeciwko srebrnemu medalowi w kolekcji.

 • Monter77 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: thriller na otwarcie. Piotrcovia Piotrków Trybunalski zatrzymała MKS Zagłębie Lubin!

  @Pati Szon: Po byłych zawodniczkach jedziemy tylko , gdy na to zasługują, nie tolerujemy zdrady i głupoty. Dziś Vala i Syla pozdrawiane przez całą 10 i resztę hali. Piosenki na Bożenkę nie są obelżywe- cytuję: "Bożena co? 3:0", "Jak się masz, Bożeno, jak się masz, powiedz nam co zostało z Twoich marzeń, Jak się masz, Bożeno, jak się masz, powiedz nam czy ze srebrem Ci do twarzy?", "Bożeno, Bożenko, cóżeś Ty za trener, że masz jedno złoto, że masz jedno złoto i dwanaście sreber?" Po każdą piosenką podpisuję się osobiście i jeżeli wg Pati Szon lub kogokolwiek z otoczenia Bożenki, wyczerpują one znamiona czynu zabronionego pt. znieważenie (art. 216 k.k.) to z przyjemnością możemy się spotkać w sądzie

 • Monter77 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: thriller na otwarcie. Piotrcovia Piotrków Trybunalski zatrzymała MKS Zagłębie Lubin!

  Dzięki Bożenka!

 • Monter77 lubi Komentarz

  Przekaz jasny. "Zbudowaliśmy pakę, chcemy majstra." Parafrazując Trenera Łazarka. Z europejskimi pucharami jest jak z całowaniem w dooooooopę tygrysa. Ryzyko wielkie a i przyjemność niewielka. Za duże koszta, nieadekwatne do zysków. Ryzyko niepotrzebnych kontuzji. Gorzej jak misterny plan walki o majstra wyląduje w....iadomo gdzie ;)

 • Monter77 lubi Komentarz

  Egipcjanin jest szefem światowej federacji IHF, a europejskimi pucharami zarządza EHF pod kierownictwem Austriaka Michaela Wiederera.

 • Monter77 lubi Komentarz

  @GD-SP: Bańka.Co Ty,z kosmosu jesteś?Autorytatywne sądy wydajesz,a podstaw nie znasz?

 • Monter77 lubi Komentarz

  @Mistrz z Lublina: Tylko pewnie jeszcze dużo wody w Odrze upłynie, zanim w Lubinie zrozumieją, że ich główną przeszkodą na drodze do złota wcale nie jest brak doborowego składu, tylko... wiadomo co.

 • Monter77 lubi Komentarz

  Decyzja kontrowersyjna, ale wcześniej zaproponowana formuła dokończenia eliminacji w formie kilkudniowego turnieju też nie była do końca sprawiedliwa, skoro część meczów rewanżowych musiałaby odbyć się ponownie w tym samym kraju lub na neutralnym terenie. Gdyby taki turniej odbył się na Ukrainie, obronić 1-bramkową przewagę byłoby znacznie trudniej, zwłaszcza bez Achruk.
  To już właściwie trzecie z rzędu mistrzostwa Europy z tym samym zestawem uczestników - za dwa lata powtórki nie będzie, bo Macedonia jest zakwalifikowana na ME 2022 jako współgospodarz.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.